Вчора, о 9-й ранку зникло світло, з'явилося сьогодні о 6.30. ранку, о 12.30 знову вимкнули.
Першим зник,десь о 11-12 ранку, lifecell (4G-3G-2G), потім Київстар 4-3-2G). Vodafone зник 3G і 4G (LTE 1800), але залишився 2G і перевантажений LTE 900. Vodafone в 2G пускав усіх (Київстар, Lifecell, 3Mob, Lycamobile) давав дзвонити та навіть інтернет Edge намагався працювати. Вранці першим з'явився Київстар, а за кілька годин - lifecell.
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
vanzha, в мене більше доби не було світла то вам ще щастить...
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Вчора, коли на Новій Дарниці всі оператори валялися під ногами, на WOG на Бориспольській мережа заправки (зв'язок з сервером) успішно шуршала (антена в них від Датагруп, судячи з розмірів Ku-діапазон, старіший за Tooway сервіс), але інтернет для відвідувачів вони не давали.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
але інтернет для відвідувачів вони не давали.
Так там швидкість - нуль цілих, хрін десятих мегабіта, тільки для терміналів, які відвідувачі? Вони і Тувей задрочуть, підлітки з ноутами, що там тусять, хіба що Старлінк можна роздати.
 
Реєстрація
06.08.17
Місто
Вараш
Телефон
Alcatel 3X 2019 (5048y)
але інтернет для відвідувачів вони не давали.
Так там швидкість - нуль цілих, хрін десятих мегабіта, тільки для терміналів,
Чому???? У мого знайомого стоїть супутниковий інтернет Датагруп, казав швидкість 10-15 мегабіт, лише пінг високий а так інтернет казав норм
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Сам я не дивився брехати не буду, але казав знайомий що Датагруп.
Так тувей і датагруп це 2 реселери одного і того самого супутника. Там різниці окрім того, кому платити ніякої
 
Реєстрація
06.08.17
Місто
Вараш
Телефон
Alcatel 3X 2019 (5048y)
казав знайомий що Датагруп.
Так, Тувей теж Датагруп провайдить, знайомий не збрехав.. але у них є і допотопніші технології.
Я просто особисто не стикався із супутниковим інтернетом. Тому не шарю в цьому))) Особливо які технології використовує Датагруп. Знаю що тарілка схожа на супутникову як від ТБ але конвертер набагато більший та довгий,
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Сьогодні ввечері у мене черговий довгий блекаут, але цікаво те, що чомусь мобільний інтернет Київстар працює а раніше при блекауті не працював. Чудово, але що могло змінитися?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Сам я не дивився брехати не буду, але казав знайомий що Датагруп.
Так тувей і датагруп це 2 реселери одного і того самого супутника. Там різниці окрім того, кому платити ніякої
Tooway це назва сервісу. Маркетинговий бренд Viasat. Вони самі не продають свої послуги, лише через посередників в кожній країні. Послуги надаються через супутник в Ка-діапазоні.
Але Датагруп надає послуги ще й в Ku-діаразоні (антена більшого діаметру) через інший супутник. І це вже ніякого відношення до Tooway від Viasat не має.
 

monsterrr

Почётный Святой
Реєстрація
16.06.17
Місто
Kyiv
Телефон
SGS21+
Сьогодні ввечері у мене черговий довгий блекаут, але цікаво те, що чомусь мобільний інтернет Київстар працює а раніше при блекауті не працював. Чудово, але що могло змінитися?
возможно поставили генератор на вышку.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Скоріш за все змінилася схема вимкнень. У мене на районі іноді теж стали рубати не весь масив а частинами і тоді якісь БС залишаються працювати.
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Скоріш за все змінилася схема вимкнень. У мене на районі іноді теж стали рубати не весь масив а частинами і тоді якісь БС залишаються працювати.
У мене так з Київстаром. Перепідключили найближчу БС і тепер у мене світла не має, а вона світить і є 4g. Друга БС підключена до іншої черги. Раніше всі в 2g переходили і далі роумінг ВФ.
 
Зверху