Загальні питання про Інтертелеком

  • Автор теми SerP
  • Дата створення
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Но 7 месяц был полностью оплачен. До самого 31-го.
А, ясно. Я порахував для тп без абонки. Якщо 7 місяць оплачений, то рахувати треба від 1.08.17. Відраховуємо 9 місяців, виходить 1.05.18.
 

anaconda

мирный житель
Реєстрація
28.06.11
Місто
Киев, Одесса, Несебыр
Телефон
в подписи
после смены тарифа на доступный в асса пропали услуги 100 и 200 минут, проверьте плз у всех так?
подскажите если эти услуги пропали как можно заказывать 200 минут за 45 грн?
 
Реєстрація
21.11.11
Місто
Lugansk
после смены тарифа на доступный в асса пропали услуги 100 и 200 минут, проверьте плз у всех так?
подскажите если эти услуги пропали как можно заказывать 200 минут за 45 грн?

Тоже пропали при переходе на Доступный. А проверил на другом номере с тарифом 3G Смартфон Light там эти услуги есть.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
после смены тарифа на доступный в асса пропали услуги 100 и 200 минут, проверьте плз у всех так?
подскажите если эти услуги пропали как можно заказывать 200 минут за 45 грн?
Завтра з"являться знову.
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Жирным выделен правильный ответ

Вангую, многие номера теперь окажутся на полке. Хотя, мой номер и без этого можно было считать полочным, толку от меня для ИТ ноль целых ноль десятых.
 
Реєстрація
19.05.12
Місто
Львов
Телефон
Mi 9T
Вангую, многие номера теперь окажутся на полке. Хотя, мой номер и без этого можно было считать полочным, толку от меня для ИТ ноль целых ноль десятых.

Ето хорошая новость .Халявщики перестанут путаться под ногами , сеть грузить
 

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Ето хорошая новость .Халявщики перестанут путаться под ногами , сеть грузить
Підозрюю, що халявщиків було не так вже й багато, щоб вони на щось впливали.
А кому дійсно треба інтернет, той заплатить.
 

anaconda

мирный житель
Реєстрація
28.06.11
Місто
Киев, Одесса, Несебыр
Телефон
в подписи
Ранее писали что услуги 200 и 100 мин вернутся, так они до сих пор не появились.
 

Вкладення

  • Screenshot_2018-03-02-11-25-03.png
    Screenshot_2018-03-02-11-25-03.png
    315.4 КБ · Перегляди: 37
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Ранее писали что услуги 200 и 100 мин вернутся, так они до сих пор не появились.
Раніше вже було колись таке ж (лінь шукати, бо не пам"ятаю, в якому році це було і в якій темі писали). Через деякий час послуги з"явились в АССА. По-ідеї, так би мало бути й цього разу. Ще, може, оператор, в даному випадку, щось крутить, але це вже в Серпа треба питати.
 

SerP

@serhii13serp (tlg)
Реєстрація
06.05.09
Місто
Одесса-мама
Телефон
Xiaomi Redmi 3
на всех новых ТП Доступный и тд (городские и мобильные) услуги 100 и 200 доступны НЕ будут.

если есть желающие из-за этого "откатиться" на старый ТП (при условии смены 1 марта), пишите в личку
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
на всех новых ТП Доступный и тд (городские и мобильные) услуги 100 и 200 доступны НЕ будут.

если есть желающие из-за этого "откатиться" на старый ТП (при условии смены 1 марта), пишите в личку
На сайті, в описанні тп і послуг, треба це написати. А то, люди собі надіялись, плани будували, а тут "так вот оно че, Михалыч..."
Хтось завтикав...
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Хто виставить на телефоні дату 28.02., тому стануть доступними для замовлення 100 і 200 хв. на ворогів.:D
 
Зверху