Заміна SIM-картки «Beeline UA» в ЦОА Київстар

  • Автор теми Howl
  • Дата створення
Статус
Закрита.

neandertal

Заблокирован
Реєстрація
24.02.15
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi Mi Max Prime 3/64

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Re: Замена симкарты Билайн в ЦОА Киевстара

Возможно пропадёт если перейти на тариф новой Киевстарной линейки и поменять SIM.
Он может пропасть не сразу после замены SIM-карты, а после переезда номера на биллинг Киевстара после смены тарифа.
 

Verden

Заблокирован
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
Sony C
Re: Замена симкарты Билайн в ЦОА Киевстара

MegaDimich, нах її міняти взагалі? От у мене карта Мобі - приємно, раритет. Була би Велкомовська, був би взагалі задоволений:)
 
Реєстрація
08.11.09
Місто
Чернігів
Телефон
Honor 3C
Re: Замена симкарты Билайн в ЦОА Киевстара

Подскажите как убрать роуминг на андройде.
 

Verden

Заблокирован
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
Sony C
Re: Замена симкарты Билайн в ЦОА Киевстара

Подскажите как убрать роуминг на андройде.
Не слухай дурних порад про зміну номера. Якщо маєш рут, постав прогу Xposed Installer, до неї модуль National Roaming, зроби м"який ребут, і будеш мати щастя. Можеш почитати це на форумі 4pda.ru Ще як варіант, можливо, заміна сім-картки допоможе.
Зазначу, що сам його використовую з КС Інтернет 3G, де роумінг Утел. Працює без значка
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
Re: Замена симкарты Билайн в ЦОА Киевстара

сменил тариф с 29 на "Смартфон" - значка роуминга нет.
 

Verden

Заблокирован
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
Sony C
Re: Замена симкарты Билайн в ЦОА Киевстара

Alex, в тебе, мабуть, карта КС.
Я привів механізм, при якому нічого не треба міняти, просто скористатись можливостями Андроїда;)
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
Re: Замена симкарты Билайн в ЦОА Киевстара

Verden, у мене смугаста картка Білайн, змінював на нову у 2013 році, тоді як загубив телефон.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Re: Замена симкарты Билайн в ЦОА Киевстара

А інші дописувачі на цьому форумі писали, що значок роумінгу в них не пропав ні при зміні тп, ні при зміні сімки з білайнівської на київстаровську. Лінь це шукти. Кому цікаво - шукайте.
 

Verden

Заблокирован
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
Sony C
Re: Замена симкарты Билайн в ЦОА Киевстара

А інші дописувачі на цьому форумі писали, що значок роумінгу в них не пропав ні при зміні тп, ні при зміні сімки з білайнівської на київстаровську. Лінь це шукти. Кому цікаво - шукайте.

Який сенс у цій дії? Значок роумінгу можна усунути. Як - написано вище. Кому лінь гратись при наявності можливостей - плачеться на форумі або міняє номер.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
13.01.08
Місто
Киев
Телефон
samsung galaxy s9
Re: Замена симкарты Билайн в ЦОА Киевстара

Не можу зрозуміти, чому так декого дратує цей значок?:eek:
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Re: Замена симкарты Билайн в ЦОА Киевстара

Який сенс у цій дії? Значок роумінгу можна усунути. Як - написано вище. Кому лінь гратись при наявності можливостей - плачеться на форумі або міняє номер.

Мене більше цікавить, який сенс у прибиранні значка ромінгу з екрану? Він що, їсти просить?
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Re: Замена симкарты Билайн в ЦОА Киевстара

raptor, тогда не переводили в биллинговую систему Киевстара. Сейчас всё уже по другому. Смени тариф на Киевстар и через некоторое время значок роуминга пропадёт (возможно, что после перезагрузки устройства).

p.s. Тему уже нормально обсудили что к чему, но опять водичку переливают из пустого ведра в пустое :-\
 
Реєстрація
24.11.08
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi 12
Re: Замена симкарты Билайн в ЦОА Киевстара

Я не так давно сменил тариф на Киевстар. Значек на месте.
 
Реєстрація
31.10.07
Місто
Одесса
Телефон
Xiaomi Redmi 4X
Re: Замена симкарты Билайн в ЦОА Киевстара

Где-то проскакивало, что в роуминге приоритет выше, чем у припейда обычного.
 

Verden

Заблокирован
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
Sony C
Re: Замена симкарты Билайн в ЦОА Киевстара

Мене більше цікавить, який сенс у прибиранні значка ромінгу з екрану? Він що, їсти просить?
Я тобі поясню як юзер 3G КС в мережі 3Моб.
Наявність значка на андроїді (в моїй моделі):
1. приховує відображення наявності/відсутності інтернету (значок 3G/H/H+ заміняється значком R), враховуючи "якість" інтернету від 3Моб з його "залипами" часом перевірити наявність інету буває просто необхідно.
2. Для того, щоб послуги інтернету/ММС у нацромінгу працювали, потрібно поставити відповідну галочку. Якщо ж ти часом буває за кордоном і забудеш цю галочку зняти, то, враховуючи твій інтерес, будеш дуже "приємно" вражений наданим рахунком за послуги зв"язку. Якщо ж значок нацроумінгу прийняти (на андроїді, як це вказано до відповідного модуля) вилучення значка не поширюється на міжнародний роумінг, працює тільки в національному.
3. Колись тут був такий персонаж Mobijolo, що іноді "вражав" своїми "експертними" знаннями в багатьох, в т.ч. мобільній, сферах, а тепер (видно, забанили його тут?) виплив на g-news і поливає там брудом r-f і несе "світло" своїх "знань" у нові маси (що говорить про якість його культури і ступінь розумового рівня) так от, у нього, мабуть ще якісь свої причини були; поскільки шукати мені його пости лінь, то, думаю, не полінуєшся і сам знайдеш;)
Я доступно пояснив?
 
Реєстрація
08.11.09
Місто
Чернігів
Телефон
Honor 3C
Re: Замена симкарты Билайн в ЦОА Киевстара

Не можу зрозуміти, чому так декого дратує цей значок?:eek:
Перед вызовом выскакивает :
Как то напрягает .
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Re: Замена симкарты Билайн в ЦОА Киевстара

Перед вызовом выскакивает :
Как то напрягает .
А яка проблема, щоб в налаштуваннях андроїда в пункті "предупреждать, когда в роуминге", поставити галочку навпроти "никогда"?
 
Реєстрація
08.11.09
Місто
Чернігів
Телефон
Honor 3C
Re: Замена симкарты Билайн в ЦОА Киевстара

А яка проблема, щоб в налаштуваннях андроїда в пункті "предупреждать, когда в роуминге", поставити галочку навпроти "никогда"?

В настойках android 4.4.2 у меня только Data roaming
 
Статус
Закрита.
Зверху