Заміна SIM-картки «Beeline UA» в ЦОА Київстар

  • Автор теми Howl
  • Дата створення

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Абоненти «Beeline-Україна», які обслуговуються в білінговій системі для окремої групи абонентів із кодом стільникової мережі NDC 68 (міжнародний ідентифікатор користувача стільникового зв'язку IMSI починається з 255-02), мають можливість у магазинах Київстар і Центрах продажу й обслуговування скористатися послугами:
  • «Заміна SIM-картки» — платно (кошти знімаються з рахунку абонентського номеру) безкоштовно до 31 травня 2019 року;
  • «Заміна на SIM-карту іншого формату» — безкоштовно (за наявності активної SIM-картки, яка має бути в робочому стані, та на якій чітко зображені всі цифри серійного номеру картки ICCID).
! | Послуга «Самостійна заміна SIM» не надається абонентам «Beeline-Україна» з технічних причин (за відсутності оновлення IMSI на картці через технологію OTA). IMHO.

Інформація про зазначені послуги наведена на сторінці офіційному сайті оператора «Київстар».

Особливості надання вказаних послуг зареєстрованим абонентам
Абоненти, які отримують телекомунікаційні послуги персоніфіковано без укладення договору в письмовій формі, можуть скористатися послугами «Заміна SIM-картки» і «Заміна на SIM-карту іншого формату» тільки після ідентифікації себе як власника номеру — пред'явлення представнику оператора документа, який засвідчує особу (аналогічно як і контрактним абонентам).
i | Абоненти, що пройшли процедуру реєстрації до січня 2015 року, за відсутності своїх даних у новій базі зареєстрованих абонентів зможуть ідентифікуватися і скористатися наведеними вище послугами виключно в експерта.
Особливості заміни SIM-картки абонентам «Beeline-Україна» з вересня 2018 року (зміна IMSI на 255-03)
Починаючи з вересня 2018 року при заміні SIM-картки абоненту видають картку з IMSI мережі «Київстар» 255-03 (заміна ідентифікатору користувача з 255-02 на 255-03 виконується автоматично і профіль абонента з системи «Beeline-Україна» переноситься до системи «Київстар»). Після цього абонент стає повноцінним абонентом мережі «Київстар» і вже немає ніякого відношення до абонентів «Beeline-Україна».

Таким чином абонент лишається обмежень у наданні послуг, які діяли для абонентів IMSI з 255-02 у мережах «Київстар» і за кордоном).

Зверніть увагу.
У 2018 році правильні точки доступу (APN) для інтернет-послуг є internet (для користування мобільним Інтернетом) і mms (для обміну мультимедійних повідомлень). Без цих точок доступу послуги закордоном працювати не будуть.
ДЛЯ ІСТОРІЇ (архів)​
Особливості заміни SIM-картки абонентам «Beeline-Україна» до вересня 2018 року
По-перше, раніше абонентам «Beeline-Україна» в першу чергу видавали картки «Beeline UA» формату micro-SIM (ICCID починався з 89380-02, у SPN значиться «Beeline UA»), але зараз цих карток у магазинах Київстар і Центрах продажу й обслуговування немає. В останнє їх видавали до середини 2014 року, скоріше і не буде їх уже.

По-друге, видаються звичайні SIM-картки «Київстар» (ICCID починається з 89380-03, у SPN значиться «Kyivstar»), але на картку записується IMSI з білінгової системи «Beeline-Україна» (тобто ідентифікатор користувача починається з 255-02) — термінал, як сповіщав про наявність роумінгу в мережі «Київстар», так і буде сповіщати надалі. На екрані замість «Beeline UA | Kyivstar» буде писатися «Kyivstar | Kyivstar».
i | З лютого 2018 року в сучасних телефонах сповіщення про знаходженні в національному роумінґу зникає, але технічно абонент і надалі знаходиться в роумінґу.

По-третє, сучасні термінали на базі Android точки доступу (APN) до послуг Інтернету обирають за IMSI. Також за цим же принципом присвоюється і назва SIM-картки (термінали, які можуть працювати з двома картками).
! | Для користування інтернет-послугами, зокрема, мобільним Інтернетом і обміну MMS-повідомленнями, з 29 вересня 2016 року потрібно використовувати відповідні налаштування послуг для абонентів передплаченого зв'язку «Київстар». А з 2018 року змінилися точки доступу відповідних інтернет-послуг на internet і mms (без цих точок доступу інтернет-послуги закордоном працювати не будуть).
По-четверте, роумінг зникне, якщо:
  • термінал зареєструється в домашній мережі — «Beeline-Україна», тобто в стільниковій мережі з широкомовленням «255-02»;
  • картка була замінена з вересня 2019 року (видадуть картку з IMSI мережі «Київстар»);
  • на картці через технологію OTA оновлять IMSI і він буде починатися з 255-03. Якщо SIM-картка (зокрема, і картки «Beeline UA») підтримує цю технологію. На картках «Київстар» іще зникне подвійний напис «Kyivstar | Kyivstar».
Особливості оновлення формату наявної SIM-картки «Beeline UA»
! | За відсутності робочого стану SIM-картки, на якій чітко зображені всі цифри ICCID, послуга «Заміна на SIM-карту іншого формату» безкоштовно не надається.

Є два види SIM-карток «Beeline UA»:
  • картка зі старим форматом контактної площадки
  • картка з новим формат контактної площадки
Карткам нового формату згідно з інструкціями у Всесвітній мережі (наприклад) легко надати бажаний формат SIM: micro, nano.

А ось для карток старого формату є деякі особливості та можна оновити їх формат тільки до micro. Витяг з інструкції:
Будьте очень внимательны при вырезании старых карточек Beeline.UA, они отличаются от всех других, если вырезать точно по наклейке можно повредить контактную дорожку, и карта работать не будет. Чтобы этого избежать необходимо сдвигать наклейку на полмиллиметра в сторону среза, большей стороной. При нарезке клещами 0,5-1 мм сточить напильником, надфилем или пилочкой для ногтей. В клещах прижать сточенный край плотно к краю ячейки клещей. С другой стороны останется пространство 0,5-1 мм.
 
Останнє редагування:

alex_фт

UNI Hunter
Реєстрація
27.10.07
Місто
Calgary
Телефон
Apple iPhone
Моей симке уже около 4 лет и она уже довольно "пошарпанная" и затертая, хоть и живая. Никаких бумажек и сим-держателей уже нет.
Короче, хочу "обновить" физический носитель. Как быстро делают замену симки, сколько сейчас стоит замена и что нужно с доков и т.п.? Имеет ли смысл в Моем билайне заполнить свои данные (там еще значятся данные прежнего владельца).
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
Re: замена Симкарты

ft7107alex, смысла заполнять не имеет, т.к. при замене у тебя все равно потребуют паспорт, и чуть позже твои ФИО и адрес появятся в этом самом "моем_билайне" (проверено на личном опыте).
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Одесса
Re: замена Симкарты

Как быстро делают замену симки
а вот тут хз. Я хотел свою первую симку обновить (из-за зашарпанности не с первого раза видится в телефоне при вставлении), сказали, что новая может заработать в течении недели. а пока не заработает - сиди без связи. Решил не обновлять
 
Реєстрація
29.03.08
Місто
не на форуме
Re: замена Симкарты

Пару месяцев назад украли телефон не у меня, но я ходил восстанавливал SIM - новую карту записали на мой паспорт, раньше там ничего не было. На все потратил около часа, даже меньше - выдали новый запечатаный конверт. Карта заработала через полчаса.
 

alex_фт

UNI Hunter
Реєстрація
27.10.07
Місто
Calgary
Телефон
Apple iPhone
Re: замена Симкарты

Для замены сим-карт не со своего региона надо ждать 7 и более дней. При составлении заявления на замену симки --- старую сразу отключают и пока не дадут новую --- можно ходить без связи от УРСа.
 
Реєстрація
13.01.08
Місто
Киев
Телефон
samsung galaxy s9
Re: замена Симкарты

У меня затерялась симка с ТП 29, знаю сколько денег на счете, даты активации и смены ТП, недавно с другого номера перевел туда 1 грн. для продления срока действия. Но вот проблема - не помню номеров на которые звонил, т. к. пользовался последние месяцы ТП ПВ с заказом минут на все сети. Восстановят ли мне сим-карту?
 

zZz

Заблокирован
Реєстрація
28.07.08
Місто
Житомир
Re: замена Симкарты

При составлении заявления на замену симки --- старую сразу отключают и пока не дадут новую
При подаче заявления на замену, старая отключается одновременно (!) С ВКЛЮЧЕНИЕМ новой сим карты.
Даже если была подана заявка на блокировку номера по утере - симка все равно не отключается, а всего навсего только исчезает возможность звонить и слать смс и пр.


Andrey,
Да, если не ошибаюсь, спрашивают не только звонки, смогут "узнать" пользователя и по другим вопросам, тем более если действительно увидят, что не звонили долго.
 
Реєстрація
13.01.08
Місто
Киев
Телефон
samsung galaxy s9
Re: замена Симкарты

Marcus,
zZz,
восстановили номер. Но все равно пришлось называть десяток номеров по памяти, пока не нашлось три, которые действительно набирал. И это при том, что я точно знал сумму на счету, дату активации и дату смены ТП.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Re: замена Симкарты

Без звонков - скорее нет. Разве что макулатуру с PIN-кодами предъявишь.
 

eMkiLL

eMkiLL
Реєстрація
29.07.10
Місто
Запорожье
Телефон
Xiaomi Mi 11 Lite
Re: замена Симкарты

Кочевник,у меня и с макулатурой не поверили) Звонки называл
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Re: замена Симкарты

Кочевник,у меня и с макулатурой не поверили) Звонки называл

Видел мужичка, который не помнил все звонки. Настойчиво тыкал макулатуру. Писал бумажку. Барышня позвонила, посоветовалась и восстановила ему симку.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Re: замена Симкарты

Andrey, ситуацию наблюдал в Днепропетровском ЦОА.
Мужик пришел восстанавливать симку. Назвал номер, дату активации и, возможно, приблизительный баланс. Девочка начала пытать его про звонки. Мужик сказал, что хоть убейте - не помню. Долго просил его убить, показывал макулатуру от сим-карты. Девочка долго не соглашалась, утверждая, что без звонков нельзя. Потом позвонила "в центр", где ей дали добро. Мужика убивать не стала, а лишь взяла паспорт, "оксерила" макулатуру и стала восстанавливать номер.
 
Реєстрація
13.01.08
Місто
Киев
Телефон
samsung galaxy s9
Re: замена Симкарты

Кочевник, так , Emkill нишет, что звонки называл и макулатуру показывал, а они не верят.
 
Зверху