Реєстрація
30.10.20
Місто
kyiv, ukraine
Незнаю як з кодами, но з паспортом-книжечкою замовити О-карту неможливо.
В свое время без проблем оформил с паспортом-книжечкой. Правда, это давно было, могли что-то сломать в приложении.
Пару месяцев назад оформил с книжкой без проблем.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Я теж у липні оформив з книжкою, при чому у мене код у паспорті. У разі чого - вони завжди до відділення запрошують
 
Реєстрація
04.05.08
Місто
BerdYanSK
Он отвечал на мой вопрос о отсутствии инн.
А вы тоже без инна с книжкой оформили?
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
idea, ваш нік якось пов'язаний з цим банком? Чогось стало цікаво))
 
Реєстрація
22.06.17
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Xiaomi Redmi 10
idea, які обороти маєте? Використовували весь ліміт? Як в моно збільшити не можуть,тільки через відділення чи взагалі автоматично
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
idea, ваш нік якось пов'язаний з цим банком? Чогось стало цікаво))
Ні, польський оператор Idea Centertel.
Тарасио, як раз дали або трошки менше ніж через пів року, або через те, що менше став використовувати (використана десь половина). Довгий пільговий період користавсь активно та під нуль.
Та, це підвищення у 4.5 тисячі - котячі сльози. Проте сам факт, що автоматично переглядають, важливий.
 
Реєстрація
01.06.19
Місто
Днепр
Мені також підняли з 28000 до 39500, але його немає змісту використовувати більше 10000.
Но ведь льготный период 2 месяца и в 0 гасить не нужно, соответственно оптимальный кредитный лимит для наиболее эффективного использования карты составляет 20000.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Мені також підняли з 28000 до 39500, але його немає змісту використовувати більше 10000.
Но ведь льготный период 2 месяца и в 0 гасить не нужно, соответственно оптимальный кредитный лимит для наиболее эффективного использования карты составляет 20000.
Абонплата 25 грн, якщо на останнє число місяця є заборгованість.
 
Реєстрація
01.06.19
Місто
Днепр
Мені також підняли з 28000 до 39500, але його немає змісту використовувати більше 10000.
Но ведь льготный период 2 месяца и в 0 гасить не нужно, соответственно оптимальный кредитный лимит для наиболее эффективного использования карты составляет 20000.
Абонплата 25 грн, якщо на останнє число місяця є заборгованість.
Поэтому лучше оформить О.Карту. Собственно о ней и шла речь в сообщении от idea.
 
  • Like
Реакції: idea

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
О.карту зазвичай не дають, якщо вже є кредитка від Ідеї.
 
  • Wow
Реакції: idea
Реєстрація
17.01.19
Місто
Днепр
Телефон
Xiaomi Mi8
Посмотрим на дальнейшнее развитие дочки :

 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
STIGA, у пекао грошей вагонами, так що переживати не варто.
 
Останнє редагування:
Зверху