Tartak

Заблокирован
Реєстрація
08.02.15
Місто
Чернiвцi
Розетка перестала уведомлять о заказанном товаре и доставке его по СМС?
Позавчера забирал товар из точки выдачи, смс пришло, даже было смс, что товар задерживается. Но товар в точку приехал через день после пинка в поддержку. Без пинка наверное и не приехал бы.:confused:
 

Rieve

Заблокирован
Реєстрація
03.08.24
Місто
KYIV
Розетка перестала уведомлять о заказанном товаре и доставке его по СМС? Еще на прошлой неделе заказывал товар, приходило уведомление по СМС. На этой неделе уже никаких уведомлений нет, только в личные сообщения на самом сайте розетка и на e-mail.
Приходит
 

Prorab

Skylark
Реєстрація
21.11.07
Місто
Черноморск
Телефон
Redmi N8P
Мне товар в точку выдачи приехал вовремя , с этим проблем нет, но узнал я об этом только зайдя на сайт розетки и прочитав "переписку с продавцами". А раньше приходило СМС о том, что заказ принят \ заказ доставлен в точку выдачи и т.д..
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Розетка перестала уведомлять о заказанном товаре и доставке его по СМС? Еще на прошлой неделе заказывал товар, приходило уведомление по СМС. На этой неделе уже никаких уведомлений нет, только в личные сообщения на самом сайте розетка и на e-mail.
може десь в телеграмі/вайбері раніше авторизувався з цим же номером телефону в чат-боті розетки і повідомлення прийшли туди?
 

Hanter

Казуал
Реєстрація
25.07.10
Місто
Житомир
Телефон
POCO M6S
Розетка перестала уведомлять о заказанном товаре и доставке его по СМС? Еще на прошлой неделе заказывал товар, приходило уведомление по СМС. На этой неделе уже никаких уведомлений нет, только в личные сообщения на самом сайте розетка и на e-mail.
у меня так уже давно фейсбуке давали ответ пока отключили.
 
Реєстрація
23.12.21
Місто
Киев
Передоплата для відправки 100 грн. залишок замовлення Ви зможете оплатити при отриманні.
Сумма минимального заказа 500 ₴
товар от розетки за 35 грн
но висит такое условие
нужно оплачивать 100 грн на сайте? плюс набить корзину на 500 грн?
что за новые правила?
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Передоплата для відправки 100 грн. залишок замовлення Ви зможете оплатити при отриманні.
Сумма минимального заказа 500 ₴
товар от розетки за 35 грн
но висит такое условие
нужно оплачивать 100 грн на сайте? плюс набить корзину на 500 грн?
что за новые правила?
це умови конкретно взятого продавця на маркетплейсі, що згоден опрацювати і відправити замовлення від 500грн за умови авансу 100грн
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G42 5G
Передоплата для відправки 100 грн. залишок замовлення Ви зможете оплатити при отриманні.
Сумма минимального заказа 500 ₴
товар от розетки за 35 грн
но висит такое условие
нужно оплачивать 100 грн на сайте? плюс набить корзину на 500 грн?
что за новые правила?
це умови конкретно взятого продавця на маркетплейсі, що згоден опрацювати і відправити замовлення від 500грн за умови авансу 100грн
Нічого не маю проти. Але як вам об'ява на "Сільпо" - мінімальна покупка 5000, аванс 1000? Не смішно. Я розумію, що є якась вартість обробки замовлення та інше, але це вже маразм.
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Openpharmacist, що саме є маразмом?
Мінімальне замовлення 500 та аванс 100 це не абиякі цифри.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G42 5G
Сама сутність "мінімального замовлення".
За ніч перестав розуміти, не виспався?
Я розумію, що є якась вартість обробки замовлен
Виспася, ядрьон батон. От коли ти зайдеш до моєї (наприклад) аптеки, а я тобі - мінімальна покука 500 та аванс 100. Що ти скажешь?
 

volk_dorog

Живу просто и просто живу
Реєстрація
03.03.11
Місто
Одесса- мама
Телефон
Galaxy
Сама сутність "мінімального замовлення".
За ніч перестав розуміти, не виспався?
Я розумію, що є якась вартість обробки замовлен
Виспася, ядрьон батон. От коли ти зайдеш до моєї (наприклад) аптеки, а я тобі - мінімальна покука 500 та аванс 100. Що ти скажешь?
Та а зачем нужен аванс, если я и так к вам в аптеку пришёл?
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Сама сутність "мінімального замовлення".
За ніч перестав розуміти, не виспався?
Я розумію, що є якась вартість обробки замовлен
Виспася, ядрьон батон. От коли ти зайдеш до моєї (наприклад) аптеки, а я тобі - мінімальна покука 500 та аванс 100. Що ти скажешь?
Та а зачем нужен аванс, если я и так к вам в аптеку пришёл?
Зайшов ≠ купив
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
От коли ти зайдеш до моєї (наприклад) аптеки, а я тобі - мінімальна покука 500 та аванс 100. Що ти скажешь?
Якщо це буде замовний препарат, що треба окремо привозити, то нормально. Ніхто ж не забороняє зайти в офлайн Комфі, наприклад, і купити без авансів?
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Виспася, ядрьон батон. От коли ти зайдеш до моєї (наприклад) аптеки, а я тобі - мінімальна покука 500 та аванс 100. Що ти скажешь?
Скажу що в тебе оффлайн-торгівля і такого поняття, як
вартість обробки замовлення
Немає. Ти це вчора ще й сам розумів, а сьогодні вже якісь недоречні приклади приводиш. Точно не виспався
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G42 5G
Виспася, ядрьон батон. От коли ти зайдеш до моєї (наприклад) аптеки, а я тобі - мінімальна покука 500 та аванс 100. Що ти скажешь?
Скажу що в тебе оффлайн-торгівля і такого поняття, як
вартість обробки замовлення
Немає. Ти це вчора ще й сам розумів, а сьогодні вже якісь недоречні приклади приводиш. Точно не виспався
Та розумію я все. Бісить це.
А до речі таки так, не виспався До 02:30 сьогодні з тещею налаштовували телефон. Було як тут :ROFLMAO:
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
мінімальна покука 500 та аванс 100. Що ти скажешь?
З теперішніми цінами на ліки такий порядок цифр є ніщо, хіба що заходили за якимсь пластирем чи активованим вугіллям, то пошлють подалі і до конкурентів почемчикують.
 
Зверху