Історія мобільного зв'язку України

Qwertивый

Заблокований
Реєстрація
04.10.08
Місто
Київ
Телефон
SL45i :)
1 июля 1993 года — UMC запускает первую в Украине сеть сотовой связи аналогового стандарта NMT. Первый звонок делает первый Президент Украины Леонид Кравчук — звонит Послу Украины в Германии Ивану Пискову.
22 апреля 1996 года — первый публичный звонок в сети компании DCC стандарта DAMPS (TDMA).
Декабрь 1996 года — "Голден Телеком GSM" запустил первую в Украине сеть цифровой мобильной связи стандарта GSM. Компания стала первым оператором в Восточной Европе, предложившим услуги мобильной связи стандарта GSM1800.
Сентябрь 1997 года — UMC запускает сеть стандарта GSM900 в Киеве. В декабре новая сеть стартует в Одессе.
9 декабря 1997 года — первый звонок в сети ТМ Bridge (Киевстар).
1 октября 1998 года — ЗАО УРС запустила в эксплуатацию сеть сотовой связи стандарта GSM900 "WellCOM"
16 марта 2001 года — начало коммерческой эксплуатации сети ООО "Интертелеком" стандарта CDMA, подключение первого абонента.
20 апреля 2001 года — ITC запускает сеть цифровой сотовой связи стандарта CDMA в Киеве под торговой маркой CDMA Ukraine.
24 января 2005 года — оператор мобильной сотовой связи "Астелит" (Киев) начал предоставлять услуги мобильной связи стандарта GSM1800 для абонентов предоплаченного сервиса под маркой life:).
11 апреля 2006 года — "ВымпелКом" запускает марку "Beeline UA" в Украине.
1 ноября 2007 года — ТМ "Utel" запустила в коммерческую эксплуатацию первую в Украине сеть стандарта UMTS.

Презентация "История мобильной связи Украины" 1992—2020 гг. Ссылка для копирования — https://1drv.ms/p/s!AoX5bM9hd6ACh9sO6-0OlOqrX2rwpw?e=RMK1IT
 
Останнє редагування модератором:

ГлавБухАрик

Осінт-профанатор
Реєстрація
01.01.24
Місто
Kyiv
купили їх начебто у італійців та русні.
Associated Telecom Italia
As tel it
Купили ліцензію на GSM в Україні у італійців? Шо?
Короткий зміст сценарію майбутньої передачи програми "Руйнівники міфів" "Українські сенсації"**- "Як зароджувався український телеком".
Головний герой серії - Делі...ний Володимир Іванович.
Як зазначено про нього у Вікі
У 1980 — січні 1984 року — заступник, 1-й заступник міністра зв'язку Української PCP.
11 січня 1984 — 24 грудня 1991 року — міністр зв'язку Української PCP.*
24 грудня 1991 — 6 квітня 1992 року — голова Державного комітету України по зв'язку.
Потім — на пенсії в місті Києві.
Тож 1990р. - наш герой, добре розуміючи до чого все йде (а може і не дуже добре, а хтось розумніший підказав) пропонує своїм підлеглим додати трохи демократії та ліберальних реформ в роботу міністерства, та почати сворювати саморегульовані та самоврядні об'єднання підприємств своєї та суміжних галузей. Одним з таких об'єднаннь(а можливо і єдиним) стала "Українська АСоціація виробників засобів ТЕЛекомунікацій", якій, недовго думаючи, дали назву "АСТЕЛ".
Зареєстрували асоціацію 27.03.90р., офіційним засновником виступило Виробниче Об'єднання "Київський радіозавод",
щоб далеко не ходити адресу надали там же в міністерстві (Хрещатик,22), ну а що б вберегтися від несподіванок та в халепу ніяку не вскочити, директором асоціації був призначний зять героя - Гл..ов Андрій Вікторович.
Час минав, ентропія зростала, розпадався союз, ліквідували міністерства, потім держкоми, у нових структурах місця нашому герою не знайшлося і його відправили на пенсію. Поки вирували ті доленосні події, асоціація потихеньку собі асоціювала, асоціювала да ніяк не могла висоасоціювати... У всякому разі, в історичній пам'яті мережі Інтернет будь які згадки про досягнення асоціації у той час - відсутні.
Свіжоспечений пенсіонер республіканського значення, який не звик бити байдики, прийшов на роботу до свого зятя. Прийшов звісно не сам, а з багажем свого статуса, досвіду та зв'язків. "Якщо не виходить асоціювати неасоційованих всередені країни, треба пробиватися на міжнародний рівень та залучати зовнішні інвестиції" - сказав собі наш герой, та переорієнтував напрямок дій. Перші спільні підприємства створені за участю "Української асоціації виробників засобів телекомунікацій "АСТЕЛ", не принесли багато користі - іноземні партнери, на кшалт, фірми "SIBIR.INC" з регістрацією в VIRGINIA, USA чи "STRIDER SECURITILS LIMITED" Douglas, зараз, через 30 років не виглядають дуже респектабельно, іноді навіть викликають сумніви вже своєю назвою, але це були саме ті помилки на яких вчаться, отримуючи тим самим безцінний досвід.
І вже одна із наступних спроб була, як то кажуть, в "десятку".
17.03.1994р. було засновано СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-ШВЕЙЦАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "АСКОМ-АСТЕЛ". Партнером виступила фірма "ASCOM AUTELCA AG"- на той час лідер ринку телекомунікацій Швейцарії. Це був дійсно прорив, перемога, після якої наш герой і замислився та засумнівався - "а чи вірно ми оформлюємо цю перемогу, та й майбутні які вже не за горами?" Асоціація де формальними засновниками виступали підприємства які ну ніяк не бажали асоціюватися, а наш герой зі своїм зятем були лише найманими працівниками, а тому молодий міністр з новоствореного міністерства в будь який час міг запросити їх на вихід, якщо б раптом дізнався що під його дахом та орудою існує така організація - ніяк не виглядала тепер острівцем стабільності, де можна було б без побоювань кидати якорі статутного капітала майбутніх спільних підприємств. Як то кажуть "сказано - зроблено" - поділившись із родичем сумнівами, що виникли та отримавши його повну підтримку, вони разом починають виправляти ситуацію.
Вже 14.10.1994р. реєструється ЗАКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АСОЦІАЦІЯ СПРИЯННЯ РОЗВИТКУ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ "АСТЕЛ", де серед засновників вже немає ніяких незрозумілих підприємств, які все ще продовжують вагатися чи мають вони потребу в асоціюванні, а є лише дві фізичні особи - наш герой та його родич, 50 на 50, все по чесному. Ще нюанс - саме тоді, в кінці 1994 року, приймають новий закон про податок на прибуток, яким надавали суттєві пільги для спільних підприємств за участю іноземного капітала. Ну а далі яйця, які починала висиджувала асоціація АСТЕЛ №1, повинні були масово прокльовуватися, але вже в кублі асоціації АСТЕЛ №2.
Після цього вдалі спроби пішли кучно, як постріли із револьверу:
30.11.94р. ЗАТ "АСТЕЛКОМ" -співзасновник АТЗТ "ТЕРРА СЕРВIС", Москва.
12.12.94р. ТОВ "АСТЕЛIТ" - співзасновник фірма "Compagnia Generale Impreze Umbre", Рим (отримана ліцензія на мобільний зв'язок 1800Мгц)
23.12.94р. ТОВ "БАЛТКОМ-АСТЕЛ" - співзасновник ТОВ "БАЛТКОМ-ЛІНК", Рига (отримана ліцензія на пейджінговий зв'язок)
27.12.94р. ТОВ "АСВЕСТ" - співзасновник "СI-ДЖI АЙ УОРЛДУАД IНК", Колорадо.
29.12.94р. ТОВ "COM MAX УКРАЇНА" - співзасновник українське представництво "ВЕБЕР I ПАРТНЕРИ ЛТД", Будапешт.
..
ЗАТ "АСТЕЛ" навіть приклався своєю часткою до створення першого Київстара (котрий ВАТ "Київстар") - її потім довелося дарувати Сторму та Омезі, але то вже геть інша історія.
Учредителями ОАО «Киевстар» стали государственные предприятия «Центральная станция связи Государственной администрации железнодорожного транспорта», «Национальный диспетчерский центр электроэнергетики Украины», ЗАО «Связь» (пгт Козин Киевской обл.), дочернее предприятие люксембургской «Импекс Групп», киевские ЗАО «Астел», ЗАО «Интер-Контакт», а также два оффшора: белизский Luarest и английский Maipin Ltd.
Не перемикайтесь, буде цікаво... :)
* примітка для глядачів-читачів, які не застали ті буремні роки - 24.12.91р МінЗв'язку УРСР було ліквідовано та на його базі створено Держкомз'язку, а в квітні 92р. ліквідували вже Держкомз'язку, та знов створили МінЗв'язку.
** В зв'язку з тим що в процесі роботи над сценарієм щоден міф зруйнувати до кінця не вдалося, було прийнято рішення переорієнтуватися на формат "Українських сенсацій".

Епіміфій: 1.Італійці були, русні не було.
2.Не "As tel it", а "АСТЕЛ + ІТалійці".
3. Хоча і не Телеком Італія, звичайно, і туркам продавали вже не вони, але італійські корені є. Попервах навіть був директор Джованні Фіорілло.

З.І.ТОВ "АСТЕЛІТ" в цьому році вже 30-ка.
 
Останнє редагування:

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
А ці звідки взялись? Сайт вже в 1996 був.
http://astelit.ru/
1707602565448.png


Вниманию Абонентов ООО «Астелит»​


В связи с реорганизацией ООО «Астелит» по техническим причинам не будет иметь возможности оказывать услугу по предоставлению почтовых ящиков в домене astelit.ru c 1 августа 2008.
Напоминаем, что абоненты ООО «Астелит», имевшие на лицевом счете денежные средства, зачисленные на указанный счет путем активации карты предварительной оплаты услуг по предоставлению доступа в сеть Интернет, эмитированную ООО «Астелит» могут воспользоваться услугой Dial-Public ОАО «КОМСТАР-ОТС», включающей и предоставление адреса электронной почты. Условия, которые необходимо выполнить для начала оказания услуг Dial-Public, приведены в информационном сообщении на этом сайте.

О прекращении услуг по предоставлению доступа в Интернет,​

оплаченного путем приобретения пластиковых карт​


ООО «Астелит» уведомляет своих абонентов, которым оказывает услуги по предоставлению доступа в сеть Интернет, оплачиваемого путем приобретения пластиковых карт, о прекращении деятельности в области оказания услуг связи и закрытии доступа к модемным пулам 12 мая 2008 года.
Открытое акционерное общество "КОМСТАР-Объединенные Телесистемы" (сокращенное наименование ОАО «КОМСТАР-ОТС») предлагает абонентам ООО «Астелит», имеющим на лицевом счете денежные средства, зачисленные на указанный счет путем активации карты предварительной оплаты услуг по предоставлению доступа в сеть Интернет, эмитированную ООО «Астелит», предоставление услуг связи по доступу в сеть Интернет, оказываемых ОАО «КОМСТАР-ОТС» с использованием остатка денежных средств, зачисленных на лицевой счет в порядке указанном в настоящем уведомлении.
А там вже дійсно Telecom Italia:
AСТЕЛИТ основан в 1992 году всемирно известной компанией TELECOM ITALIA. Мы предлагаем высококачественные услуги связи : телефонную и факсимильную связь, передачу данных, доступ к INTERNET и базам данных REUTERS и Dow Jones Telerate, факс с промежуточным накоплением и многоадресной рассылкой, видеотелефонию, пакетную передачу данных.
Сеть АСТЕЛИТа оснащена самым современным оборудованием, позволяющим осуществлять надёжную (благодаря дублированию линий) высокоскоростную передачу данных с подавлением эха и коррекцией ошибок. Наши волоконно-оптические и спутниковые (VSAT) линии всегда свободны для международного трафика. Независимо от загрузки локальной телефонной сети, Вы сможете быстро соединиться с клиентом АСТЕЛИТа, набрав код сети АСТЕЛИТа (505). Наш мультифакс (факс с промежуточным накоплением) позволит Вам осуществить многоадресную рассылку с гарантией доставки.
Станьте клиентом АСТЕЛИТа, и Вы не пожалеете об этом - высокое качество наших услуг доставит Вам удовольствие.
 
  • Like
Реакції: Inn@

Dawn

Nokia - Connecting People
Реєстрація
02.09.17
Місто
Київська область
Телефон
Nokia 515 Black
О! Щодо Utel! На початку далекого 2009 року, коли весь цивiлiзований свiт вже юзав iпхон, а в Нокії починала горіть платформа, в мене була Nokia 6233 з 3G (купив у січні 2008 року за 1500 грн, без всяких контрактів).

I вирiшив я скористатись новою технологією. Висидiв в черзi до Ютела я довго, і таки отримав сімку. Але... Я живу в селі, не глухому, ~35 км до Києва, і тут не було 3G. Тільки GPRS(!) в роумінгу Білайна. Хоча EDGE лайфа вже був доступний ще з літа 2008. Їздив на електричці у майже сусідню Боярку, там 3G Ютела був, але особливої різниці я не побачив. А потім втопив мобілу і купив 5310XM, без 3G, і вирішив підти від них.

Подзвонив операторші, закрив номер. Аж раптом приходить мені на лайф (контактний номер) дзвінок щастя (робот), що я їм винен 70 гривень (така абонка була на місяць). Але ж SIM-карта відключена була в той же день, коли я дзвонив!

Приходили і бумажні листи, що я боржник, я не реагував, хоча лякали відсотками - сума "боргу" збільшувалась. У 2012 році мій "борг" продали колекторам "Купер прайс". Вони мені навіть акцію пропонували - заплатити 200 з чімось гривень, а інші ~200 вони мені пробачать. Так, на той час такі відсотки були, це я точно пам'ятаю.

Але ж ось халепа, я загубив контактний номер у 2013 році і забув про цього оператора)
 
Реєстрація
16.11.10
Місто
Днепр
Телефон
Huawei E5770
Нібито, контрактне підключення, NMT:
Дніпропетровська область - 50-324-****
По этому пункту немного поправлю.

В 1996 г. у нашего директора была NMT Нокия 450 с номером 050-245-****. Примерно через год и сам обзавёлся мобилкой, номер выдали 050-255-****. Буквально через короткий промежуток времени пошла массированная реклама от UMC - подключайся и получи городской номер бесплатно, для существующих абонентов это можно было сделать тоже бесплатно, чем и воспользовался, но номер изменился на 050-251-**** - последние 4 цифры остались те же. Привязанный к нему городской номер начинался на 31-****. Тариф был Клуб-класс, 8 баксов абонплата, 71 цент в бизнес-время и 11 центов в не-бизнес время за минуту разговора. Входящие бесплатно 12 секунд, исходящие 6 секунд. В принципе этого было достаточно для коротких сообщений - еду домой :) Не-бизнес время было с 22 до 8 утра и в воскресенье весь день.
NMT телефоном пользовался вплоть до 2002 года, но номер тогда сохранить не удалось, терминал отключил тогда вместе с закрытием контракта. Забегая вперёд, этот номер случайно выскочил в прошлом году на сайте Vodafone и я его тут же купил и жена пользуется.

Теперь по GSM связи. В Днепре и области первая контрактная нумерация была 050-315-****, затем довольно быстро появилась нумерация с городским номером 050-320-****, городской начинался на 30-****. Этим контрактным номером пользуюсь и по сей день. В начале нулевых эти серии видимо уже были забиты и абонентам города и области выдавали 050-362-****.
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
А я трохи пізніше просто на стійці з пакетами та картами поповнення біля метро придбав U'try. Тоді з 10 коп. за мегабайт це було безальтернативною пропозицією (якщо не рахувати CDMA) навіть у містах без власного 3G. Підходило і для Opera Mini на кнопковому смартфоні, і для ПК через кабель (якось працювало навіть у 2G-роумінгу), і для дзвінків по 10 коп. на один міський (можна було додати ще 4 внутрішньомережеві, але майже ні в кого Utel не було), і просто для дзвінків на інші мережі по 85 коп. посекундно без ПЗЗ. А от відеодзвінки спробував лише раз, щоб подивитись, як воно працює. Шкода, не було відновлення номеру, і коли загубив, повернувся на основного оператора, де вже за абонплату стали давати достатньо мегабайтів щодня чи щомісяця. А за кілька років і 3G з'явилося. Набагато пізніше замовив вже Лайку як запасний.
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
Теперь по GSM связи. В Днепре и области первая контрактная нумерация была 050-315-****, затем довольно быстро появилась нумерация с городским номером 050-320-****
Мой первый шеф с NMT сразу прыгнул в GSM, номер стал 050-340***, тоже вроде один из первых. Посмотрел в контактах по маске 050315, есть только один контакт, но этот номер активировался уже сильно позже, году в 2006
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
З.І.ТОВ "АСТЕЛІТ" в цьому році вже 30-ка.
А ще такий Астеліт є, їм теж 30 років, IT-інтеграцією займаються:
А ще якийсь Астеліт в Ордило був чи є, теж інтегратор, може у віджатому офісі вищезгаданого чи Лайфа.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
А я трохи пізніше просто на стійці з пакетами та картами поповнення біля метро придбав U'try. Тоді з 10 коп. за мегабайт це було безальтернативною пропозицією (якщо не рахувати CDMA) навіть у містах без власного 3G.
Я в ті часи як раз мав кнопочний телефон для GSM і CDMA смартфон для 3G в Інтертелекомі. CDMA смартфони до того ж тоді продавались на ebay за якісь смішні гроші, так б/в але в ідеальному стані. Спочатку був HTC Hero CDMA, потім HTC Evo 3D і потім вже настала ера 3G у слонів і смерть CDMA в США(тобто дешеві CDMA смартфони на ebay закінчились)...
Згадую той період з ностальгією.
 
  • Sad
Реакції: idea
Реєстрація
16.11.10
Місто
Днепр
Телефон
Huawei E5770
Мой первый шеф с NMT сразу прыгнул в GSM, номер стал 050-340***, тоже вроде один из первых.
(050) 340-**** - точно не самая первая нумерация GSM, такой номер у нас тоже есть в семье и дата его активации 23.05.2004, он тоже был с городским номером кажись 780-****.
Прямой миграции (без смены номера) в конце 90-х точно не было, нужно было менять номер на номер совсем другой серии, последние цифры возможно бы и совпадали. А вот где-то уже после 2004 года каким-то образом реализовали переход на GSM стандарт без смены номера, но в 2002м, когда закрывал свою NMT-шку 050-251-****, миграцию на другой стандарт без смены номера точно не предлагали.

p.s.: ещё вспомнил, (050) 321-**** был клиент из Кривого Рога (Днепропетровская область).
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Я в ті часи як раз мав кнопочний телефон для GSM і CDMA смартфон для 3G в Інтертелекомі.
Кнопочний для цієї ж мети теж був (і є).
А ще в мене був CDMA-модем від PN, бо дядько працював у Приваті і їх примушували брати контракти з доп. угодою.
А він мені віддав, щоб я користувався (і платив), а в нього покриття не було.
1707689308811.png
1707689638273.png
У PN ще був цікавий дизайн картки поповнення, брав їх за номіналом, коли в решти операторів вже було з доплатою.
1707690633998.png
 
Реєстрація
04.12.20
Місто
Одесса
первый был в дсс какая-то Нокия, потом в 1999 пересел на асибасю, а потом появился CDMA...

мой первый в CDMA







и на последнем скае моё сотрудничество с интером закончилось, до сих пор в тумбочке валяется, рука не поднимается выбросить...

как только появился пипл нет тоже подумал почему бы и нет, тем более у интера ещё 3г не было и тариф под руку подвернулся по 3 коп за метр, типа круто было и Велтон то же не прошёл мимо, разговоры по 3,6 копеек, когда у интера было по 22...
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Реєстрація
16.11.10
Місто
Днепр
Телефон
Huawei E5770
Кста, Астел мне запомнился тем, что он был официальным дилером UMC и имел эксклюзивные права на перепрограммирование NMT трубок, причём делал это бесплатно. Благодаря этой фиче перепробовал все топовые терминалы, в том числе мегасовременные и компактные на тот момент - Nokia 640 и 650. По причине пониженной мощности с приёмом-передачей в городской застройки у них было так себе, поэтому остановился на Nokia 550, а у жены был Benefon Sigma, а затем Spica. Последний был полегче, но с приёмом у него тоже были проблемы.
 

ГлавБухАрик

Осінт-профанатор
Реєстрація
01.01.24
Місто
Kyiv
А ще такий Астеліт є, їм теж 30 років, IT-інтеграцією займаються:
А у вас звідки такі відомості?
По вашому посиланню -

Надійність​

Понад 10 років на ринку.​

Я розумію, що математично 30 це теж звичайно понад 10 років, але ж чи не відчуваєте ви тут деяку невідповідність?
Це найперші сумніви що у мене виникають, перед тим як вирішити питання чи витрати мені ще час на пірнання в глибини реєстрів 30-річної давнини - навіть не ЄДРПОУ, а ще ОКПО та ЗКПО.
Інші сумніви - чи вартують ці пара-тройка годин мого життя тих трьох реакцій(з яких лише одна позитивна!) які зібрав мій допис, де оформлені результати першого пірнання.
Ну і втрете, я ніколи не ставив перед собою завдання побудувати повне родинне дерево "АСТЕЛ" яке вирощував экс-міністр зв'язку в своєму "бізнес-інкубаторі". Мене зацікавили натяки Хіміча на родову травму чи "особливості корпоративного ДНК" тому і склав "установочку" - батьків, братів та сестер, обставини зачаття та народження... :)
Ведучій - Добрий вечір, дорогі телеглядачі.

Сьогодні у нас випуск не звичайний







Так, наш перший експерт сьогодні - Сергій Крекер, німецько-український фінансовий консультант, банкір, підприємець та журналіст, широко знаний в колі шанувальників мобільного зв'язку та фанатів марки "Mercedes-Benz", Президент Міжнародної Association of Troubleshooters, акредитований спеціаліст з нерухомості та оцінки бізнесу, а також пристяжний аукціоніст.

Ведучій - Студія, чи є у нас зв'язок з паном Сергієм? Щооо? Омггг...
Тут мені підказують, що дві хвилини тому ми отримали офіційну заяву, яку я маю виголосити в етері.

«Благодійний фонд Сергія Крекера» офіційно заявляє:
Щойно до нас надійшла інформація що наш благодійник Сергій Крекер був абсолютно безпідставно затриманий при перетині дансько-німецького кордону та переданий німецьким правоохоронним органам, які, в свою чергу, провели його офіційний арешт. Сергій направлявся в Німеччину для того щоби вийти в прямий ефір передачі, бо, на превеликій жаль, якість мобільного інтернету в Данії не змогла задовольнити вишуканий смак Крекера. А щодо версії що він нібито тікав із Данії, де йому нібито загрожувала якась нібито судова повістка, то це все брудні інсинуації його недругів. Так само як і натякі на якусь нібито несплату податків нібито в шість мільйонів сімсот сорок вісім тисяч сімсот дев'яносто шість грн. та й ще, уявіть собі, 60 коп., які нібито стягує з Сергія ДПІ У ДНІПРОВСЬКОМУ Р-НІ ГУ ДФС У М. КИЄВІ.
Все це відверте свавілля німецьких реваншистів та їхніх данських посіпак, не кажучи вже про осатанілих податківців Дніпровського району, і це не минеться їм просто так!
З сьогоднішнього дня співробітники нашого Фонду разом з членами Міжнародної Association of Troubleshooters оголошують повний і всеосяжний страйк. З цієї хвилини і до моменту поки не буде звільнено Сергія, ми блокуємо все, тотально все - сайти, мережі, роботу підприємств, оплату рахунків та повернення грошей! Ні один, чуєте ні один!, допис не буде оприлюднено на наших сторінках в соціальних мережах, ні одне відео не буде залито на Ютуб, ні одна звітність не буде здана до ДПІ! Ні одного коментаря ЗМІ, ні один трабл не буде шутерінг під час нашого страйку!
Повна блокада!
Стережиться, лиходії - ви всі будете відповідати за ваші ганебні випади та мерзенні інсинуації!
Свободу Сергію Крекеру!

Ведучій - Отаке звернення і отакі у нас невтішні новини - ми, на жаль, сьогодні залишилися без найтитулованішого експерта сьогоднішнього вечора.

Але програма продовжується і нам треба рухатися далі.
А далі у нас - Дмитро Папіженко, засновник та керівник ферми «BT.Enthusiast URS».

Ведучій - Дмитро, чуєте нас?
ДП - Так, чую. Добрий вечір.
Ведучій - Відразу хочу уточнити - у нас тут написано що ви «власник ферми». Тут помилки немає? Можливо таки «фірми»?
ДП - Ніт.
Ведучій - Зрозуміло. Тоді переходимо безпосередньо до теми нашого сьогоднішнього обговорення.
ДП - Тут нема чого особливо коментувати. Я завжди казав, кажу і далі буду казати : Лайф - АЦТОЙ, УРС - ФОРЕВЕР! А усі оці макаронники, лукумщики, а тепер іще і жабоїди - це все не наше, це нам не потрібно, УРС - ФОРЕВЕР!
Нам би тоді да і зараз би свого б рідного сальця да з часничком! Оце самий смак! Коротко кажучи: УРС - ФОРЕВЕР!
Ведучій - Вибачте, але ж УРС давно вже не існує?
ДП - Так, але ж і назви «Астеліт» вже нема, а передачу ви робите саме про неї? УРС - ФОРЕВЕР!
Ведучій - Ну що ж ваша позиція має право на життя, навіть напевно може викликати деякою мірою у когось повагу. Цілком можливо що з часом і УРС стане однією з наступних тем майбутніх передач. Дякуємо, що приєднувались до нас.

Наступний у нас - Роман Хомічук, Консультант на Радіоринку.

Ведучій - Добридень, пане Романе! Ви ознайомилися з документом? Що можете сказати?
РХ - Добрий! Так, переглянув і можу підтвердити що документ справжній - хоча я і бачу його вперше, але багато чув про нього. А загалом мені тут звичайно все зрозуміло - це ще одне підтвердження моєї концепції щодо корпоративної ДНК ТОВ «Лайфселл». Але ви теж повинні мене зрозуміти - мої думки на цей час настільки радикальні та фундаментальні, яскраві та соковиті, рясні та розмаїті, іскрометні та свіжі, колоритні та образні, барвисті та мальовничі, метафоричні та різноманітні, розцвічені та енергійні, що озвучувати їх отут так просто в прямому ефірі було б трохи занадто. Тому якщо серед ваших глядачів знайдеться бодай один потенційний відчайдух, що готовий заплатити мені 50 євро прямо зараз, то я озвучу ці думки персонально для нього. Ну а якщо ні, то ні.
Ведучій - Ммммм... Це все?
РХ - Так, я кінчив.
Ведучій - Дякую, Романе.
Це був наш останній експерт на сьогодні, але ми ще не прощаємося. На останок ми вирішили провести маленьке соціологічне опитування - щодо популярності теми наших останніх передач. Наш кореспондент-стажер Олесь Сокиркин пішов на вулицю із першим самостійним завданням: звернутися до перших-ліпших перехожих з одним єдиним питанням. Дивимося як це було.

ОС - Так, осьо перший перехожий - ага, маше руками - не бажає спілкуватися. Йдемо далі.

ОС - А! Дівчино! Заждіть будь ласка - приділіть мені дві хвилини свого часу. Що? Та ні, ваш номер телефону мені не треба. Ааа, вас цікавить мій? Дівчино, та я ж на роботі. Дівчинооо! Та знаю, знаю я ваші «просто познайомимся». Сьогодні познайомимся, а завтра квартиру віддай та депозити діли навпіл. Так, дівчино, ідіть собі з Богом, бо я зараз поліцію викличу - за напад на журналіста! Дівчиноооооо!!!
....
Фухх, нарешті відірвався. До кого б звернутися?
О! Ось цей кремезний чолов'яга з портфелем - ну викапаний Ніро Вульф зі своїми 340 фунтами комбінації м'язів та сала.

ОС - Добридень, пане! Можу я Вас потурбувати на пару хвилин?
НВ - А ви часом не з ТЦК? Ні? Точно? З телебачення? То добре. Зараз я вашим глядачам усе тоді розповім. Ось дивиться у мене тут усі документи - оце моя ВЛК, оце заява до ВЛК, оце моя друга ВЛК, оце заява до ТЦК, оце до ВСП, оце знов до ТЦК, оце заява до заяви, оце сертифікат з Екселю, оце відозва на заяву, оце до ВПОРУПГУ, оце на досудове врегулювання спору, оце вже судове рішення, оце відповідь на відозву, оце окремо - офіційне здивування посадової особи моїми знаннями чинного законодавства.. Ну тут взагалі у мене повний портфель усіляких паперів. Я вже почав трохи втомлюватися їх носити - але це мене не зупинить! Я вима...
ОС - Вибачте, будь-л...
НВ - Ні-ні!! Ви послухайте! Я вимагаю негайно! чуєте мене? негайно, як тільки Путін оголосить нам війну, переатестувати мене на старшого лейтенант-капітана запасу, бо я ж все таки не остання людина був у держапараті і по чину, та й ранг маю чималий. А ці ухилянти та порушники військової присяги з отого неіснуючого ТЦК, що навіть ЕДРПОУ не має, відмовляють мені у майбутньому виконанні мого конституційному обов'язку! Але поки війну ще не проголосили, я їх всіх навчу виконувати норми Закону!
ОС - Так, так, все це дуже цікаво, але на жаль у нас інша тема передачі.
НВ - Що значить інша? По якому такому документу інша? А ну показуй мені будь-який нормативно-правовий акт, в розумінні Указу Президента "Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади" та виданому на підставі цього Указу Постанови КМУ від 28 грудня 1992 р. № 731.?
Не можеш? Я сьогодні ж складу заяву до суду! І до спілки журналістів! Куди побіг? Стояти! - я сказавв..аавв..аввввв....
...
ОС - Фух, ну шо тут скажеш. Це ж треба якось обережніше, а то виявляється тут всі якось, м'яко кажучи, трохи стурбовані чи навіть схиблені навкруги.

Ага! Осьо людина в мерчі з написом «ПАТ «Дружківський МашЗавод», трохи як не при собі та з розгубленим виглядом - маю надію що хоч цей спокійний та чіплятися не буде.

ОС - Чоловіче добрий, ви мені на одне питання не відповісте?
ЛМ - А чого ж ні? Давайте спробуємо - я вам зараз з радістю своїх пасіонарних висловлювань відсипл... хоча СТОП! заждіть - що це у вас мікрофон якийсь не такий? Не цілком фалічний? І камера округла?? А світильник та й взагалі бубликом??? Ну так і знав! Аха-ха-ха! Як же - одне питання! Знову саботаж, хуцпа та провокації цього вашого вагіноцентричного світу!! Я всі ваші ІПСО та рекурсії наскрізь бачу!!! В той час як більшість пенсіонерок, що підгодовують сусідів-одинаків, страждають від нестачі палива, ви он які колоди в очах тягаєте!!!! А ну йдіть геть звідси - мене вашою шизофрєногенною ціною за так просто не купити!!!!! І колоди негайно попиляти, поколоти та пороздавати пенсіонеркам!!!!!!
Краще б ви вже робили сюжет о фотозвіті про вивішану на інфодошці копію наказу Української Прем'єр-Ліги, ніж тут чинити наді мною психонасилля та всілякі маніпуляції проводити!!!!!!!

ОС - Тьху, знов не пощастило, ну як пороблено тут кимось. Може трохи далі пройти. О, оно пенсіонер на лавочці біля «Червоного маркету» прикорнув.

ОС - Діду, прокидайтеся - не спіть, а то замерзнете.
ПН - Та я і не сплю, синку, так сів перепочити та зовсім трохи прикемарив.
ОС - Зрозуміло. У мене до вас одне питання - ви програму про Астел дивилися?
ПН - Ой, хлопче, дивився. Якщо чесно, то я просто в ахххху... ну тобто емоційний фон у мене дуже так підскочив. Розумієте, пуфф... бачите, я осьо пакет «АСТЕЛ» і зараз навіть доношую. А після вашої передачі, як згадаю що цей мій пакет має таке пряме відношення до зародження цілої галузі, так зразу знову в аххху... ну тобто про фон я вже казав вам. А скільки ж я тих пакетів за ці 30 років зносив на дурняк. А зараз би міг їх штовхати і штовхати на ОЛХ за грубі гроші... Ох... гріхи наші тяжкі...
ОС - Дякую, шановний! Ви мене практично від звільнення врятували - я вже гадав що нормальних людей тут не зустріну.

Ведучій - Нуууу... Отаке у нас вийшло опитування. Що ж можемо зробити висновки - наша програма все ж таки має свого глядача, і точно сприяє покращенню емоційного стану. Але мабуть з соціологією нам надалі доведеться зав'язати поки що.
На цій оптимістичній ноті ми і закінчуємо наш сьогоднішній випуск.
Не перемикайтесь, далі буде цікаво...
 
Останнє редагування:

ГлавБухАрик

Осінт-профанатор
Реєстрація
01.01.24
Місто
Kyiv
Ну я теж не збрехав.
astelitgroup.jpg
Post automatically merged:
astelitgroup1.jpg
ЄДРПОУ:40247886
Назва:ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АСТЕЛІТ ГРУП"
(ТОВ "АСТЕЛІТ ГРУП")
Організаційна форма:Товариство з обмеженою відповідальністю
Адреса:04071, місто КИЇВ, вулиця ВЕРХНІЙ ВАЛ, будинок 62-В
Запис в ЄДР:
04071, м. Київ, вул. Верхній Вал, буд. 62, Літ. В
Всього 2 суб'єкти за цією адресою
Стан:Зареєстровано
Дата реєстрації: 02.02.2016 ( 8 років )
Номер запису: 10711020000035225

astelitgroup2.jpg
Життевий досвід підказує що це якісь впровадженці 1С переродилися, коли почали санкції вводити. Десь там поряд на Подолі, до речі, я купляв якщо не 30, то не набагато менше, років тому свою першу "Бухгалтерію" і звалася фірма щось на кшталт Аббуу-Юкрейн. Якщо ви знайдете назви інших, попередніх юрморд цієї "груп", то я "проб'ю" їх по реєстру, але самому мені це шукати відверто не цікаво.
 
Останнє редагування:

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Життевий досвід підказує що це якісь впровадженці 1С переродилися, коли почали санкції вводити.
Мабуть, щось таке. А 30 років – то якийсь свій досвід у попередніх компаніях згадали. Просто цифра 30 у вічі кинулася, така сама, як в повідомленні вище.

Більше російський цікавить, то теж породження пана Делікатного, чи то справжні італійці, а назва – збіг?
Astelit NPO Astra and Italy's Nuova Telespazio are working together in the Astelit joint venture , founded in February 1992 , and providing Russia with reliable links into the international telephone network using a Raduga satellite
Astelit ( cui le due società italiane partecipano con una quota paritetica del 25 % ) . Astelit for- nirà servizi di telecomunicazione sia nell'ambito della telefonia di base via satellite , sia in quello del valore ag- giunto
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Poland
подключайся и получи городской номер бесплатно
дякую, що нагадали... Я вже й забув, що в мене є прямий номер, в лайфі...:))) Треба перевірити чи працює. Колись це задоволення коштувало 50 грн, а пара 063-044 100 грн. При тому що лайф контракт коштував спершу 30, потім 50 (здається тоді були однакові тарифи з різними авансами). Це був аванс, а не ап. Гроші залишались на рахунку, якщо їх не витрачати. Якщо не помиляюсь, хвилина, мб та смс коштували 25 коп. Вхідний на прямий номер теж 25 коп. Ідеальний тариф. На той час у них ще, правда, був паскудний голос.
І коли я придбав цю пару номерів, старий деактивували, тепер я не можу згадати відколи почалась моя історія з лайф, бо контракт потрібно було переоформити.
Подзвонив операторші, закрив номер. Аж раптом приходить мені на лайф (контактний номер) дзвінок щастя (робот), що я їм винен 70 гривень (така абонка була на місяць). Але ж SIM-карта відключена була в той же день, коли я дзвонив!

Приходили і бумажні листи, що я боржник, я не реагував, хоча лякали відсотками - сума "боргу" збільшувалась. У 2012 році мій "борг" продали колекторам "Купер прайс". Вони мені навіть акцію пропонували - заплатити 200 з чімось гривень, а інші ~200 вони мені пробачать. Так, на той час такі відсотки були, це я точно пам'ятаю.

Але ж ось халепа, я загубив контактний номер у 2013 році і забув про цього оператора)
Привіт колезі!
Там були такі умови контракту, що відключають вони вас наприкінець наступного місяця. Тому наступну ап нарахували.
У мене була схожа, але інакша картина. Вони з мене списали за якийсь рингтон, який я не хотів замовляти, воно саме клацнулось. Тож я розірвав договір і сплатив за всі послуги за вирахуванням ціни того рингтону. То вони зі мною теж ще довго переписку вели, потім продалися укртелефону і мені від імені їхнього директора ще листи надходили... А сума ж була чи то 8, чи 15 грн щось таке...
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: Dawn
Зверху