Автомобільна тема

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Очень сложное колдунство :)


Если случится ДТП, машина оформлена на нового владельца, а виноват вообще второй участник - то страховая второго участника выплачивает пострадавшему, независимо от наличия полиса и на кого он оформлен у первого (нет полиса - будет штраф от ГАИ, но на выплату это не повлияет). То есть старому владельцу машины, тому, на кого полис оформлен, деньги не положены.

А вот если никакого ДТП нет, а захочется полис переоформить, то возможны варианты. Есть вариант, что придется доплачивать. И может оказаться, что доплачивать не так выгодно, как расторгнуть договор страхования, вернуть часть премии и оформить новый полис. На что Себастьян Перейро справедливо заметил ,что деньги вернуться старому владельцу. А тот может не захотеть возвращать их новому владельцу.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Людина на яку оформлено поліс, це людина яка уписана в поліс і поставила свій підпис. Що не так?
яке відношення вона має до отримання відшкодування ?

Припиняємо, бо далі буде флуд.
злив зараховано
Post automatically merged:

Если случится ДТП, машина оформлена на нового владельца, а виноват вообще второй участник - то страховая второго участника выплачивает пострадавшему, независимо от наличия полиса и на кого он оформлен у первого (нет полиса - будет штраф от ГАИ, но на выплату это не повлияет). То есть старому владельцу машины, тому, на кого полис оформлен, деньги не положены.
але це не доходить до baha,
 
Реєстрація
26.08.20
Місто
Полтава
Який злив, наведу два власних приклади. Перший: ДТП, я не винен, страховка на винуватці, страхова винуватця після утряски всієї волокіти типа експертиз і погодження зверху, поштовим переказом платить мені кошти. Другий: ДТП, я не винен, страховка у винуватця на іншу людину (деякий час користувалась), страхова у виплаті мені відмовила з формулюванням: срахувальник до нас не звертавася, хай відшкодовує той чувак.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
страхова у виплаті мені відмовила з формулюванням: срахувальник до нас не звертавася, хай відшкодовує той чувак.
Страхова може придумати 100500 причин аби відмовити, але якщо страховка була дійсна і невичерпана у попередніх дтп, то проблеми страхової що до неї ніхто не звертався(якщо звісно у вас на руках є рішення суду). Страховка діє на машину, а не на власника. Пишеться досудова у страхову і у більшості випадків цього уже достатньо аби страхова заплатила.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2

Tabarik

Без ГМО
Реєстрація
12.08.09
Місто
Київ
Телефон
Xiaomi Note 12 pro 5G
2. При зміні власника авто поліс продовжує діяти?

За законом, при зміні власника авто, забезпеченого полісом ОСЦПВ, страховка залишається дійсною. Права та обов'язки страхувальника після продажу машини переходять до нового власника.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
2. При зміні власника авто поліс продовжує діяти?

За законом, при зміні власника авто, забезпеченого полісом ОСЦПВ, страховка залишається дійсною. Права та обов'язки страхувальника після продажу машини переходять до нового власника.
Яка стаття закону?
 
Реєстрація
26.08.20
Місто
Полтава
страхова у виплаті мені відмовила з формулюванням: срахувальник до нас не звертавася, хай відшкодовує той чувак.
Страхова може придумати 100500 причин аби відмовити, але якщо страховка була дійсна і невичерпана у попередніх дтп, то проблеми страхової що до неї ніхто не звертався(якщо звісно у вас на руках є рішення суду). Страховка діє на машину, а не на власника. Пишеться досудова у страхову і у більшості випадків цього уже достатньо аби страхова заплатила.
Ніякої досудової не було, винуватець відшкодував, на моє прохання написав розписку, що винуватий у створенні ДТП і претензій до мене немає.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Ніякої досудової не було, винуватець відшкодував, на моє прохання написав розписку, що винуватий у створенні ДТП і претензій до мене немає.
Ну то чому ви дивуєтесь, якщо навіть європротокол не оформили, я вже мовчу про виклик поліції. За чужою розпискою страхова вам точно нічого не винна.
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Коли купували машину дружині (в іншому місті) - цивілка була ще дійсна 10 місяців. Позвонив у страхову, скинув фотки поліса (був паперовий), нового техпаспорта, паспорта-кода дружини. Дівчина сказала ручкою дописати примітку (шось там зміна власника та номерного знаку), і на наступний день вже на новий номер пробивався цей поліс.
PS: знайомий, який трохи "підробляє" автоцивілкою, говорить, що з двома полісами на один VIN (на старого власника і на нового) будуть проблеми при "розгрібанні" наслідків дтп.
 
Реєстрація
26.08.20
Місто
Полтава
Ніякої досудової не було, винуватець відшкодував, на моє прохання написав розписку, що винуватий у створенні ДТП і претензій до мене немає.
Ну то чому ви дивуєтесь, якщо навіть європротокол не оформили, я вже мовчу про виклик поліції. За чужою розпискою страхова вам точно нічого не винна.
Поліція була, схема, протокол, все як треба, чи ви подумали я поперся у страхову без доказів. Страхова відфудболила та і ладно, він розрахувався. До речі Оранта.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
З якої дати діє/рахується гарантія на АКБ - з дати покупки чи з дати виробництва? Купляв акб 20.09.19р., а дата виробнийтва - 24й тиждень 2019р. Гарантійний термін на АКБ 3 роки. В гарантійному талоні невказано від якої дати рахується 3 роки
 
Реєстрація
26.08.20
Місто
Полтава
Гарантія магазинна , з покупки
Post automatically merged:

Куча в мене тих гарантіійок пустих можу вислати
 
Останнє редагування:

SeLena

Шаровик-любитель
Реєстрація
06.10.11
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi MAI132
Можливо, у когось є досвід вибору або ще краще використання.
Вибираю акумулятор автомобільний з варіантів:
Bosch 6СТ-60 S4 Silver
Exide EA612
Varta 6СТ-60 BLUE dynamic
Консультант сказала, що Bosch і Varta це фактично одне і теж. Varta дорожча за інші 2 на 100 грн. Гарантія на всі однакова, за характеристиками +- однакові. У Exide трохи більший пусковий струм (600 проти 540), але у мене зараз 510, тому це не показник, мабуть. Varta і Bosch на слуху, а про Exide я раніше не чув.
Буду вдячний за поради)
Если ещё актуально. У меня Exide Premium 64Ah 640А EA640 (Польша) 3,5 года; всё нормально. Если больше нравится Германия, то ищите Deta Senator 3 (то же самое). И чем свежее, тем лучше.

Дополнение. О пусковом токе.
Пока аккумулятор новый и заряжен, о величине пускового тока можно не беспокоиться. Проходит время, аккумулятор стареет, уменьшается его реальная ёмкость, а с ней и пусковой ток. Тоже самое происходит, если аккумулятор существенно недозаряжен. Поэтому я, например, покупаю максимально ёмкий аккумулятор. Главное - чтобы влез на посадочное место (у меня даже посадочная площадка подпилена под аккумулятор большего размера). Ёмкость лишней не бывает.
 
Останнє редагування:

SeLena

Шаровик-любитель
Реєстрація
06.10.11
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi MAI132
Гарантія магазинна...
В гарантійному талоні мова йде про гарантію виробника, але гарантійний талон заповнював магазин
Нужно читать ещё условия гарантии. Обычно, там указывается хитрая процедура - обслуживание раз в полгода на специализированной СТО. Если не обслуживали - гарантия сокращается до полугода.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Гарантія магазинна...
В гарантійному талоні мова йде про гарантію виробника, але гарантійний талон заповнював магазин
Нужно читать ещё условия гарантии. Обычно, там указывается хитрая процедура - обслуживание раз в полгода на специализированной СТО. Если не обслуживали - гарантия сокращается до полугода.
Это читал
 

SeLena

Шаровик-любитель
Реєстрація
06.10.11
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi MAI132
P.S. возле Мадрида, в сторону Гвадалахары видел их какие-то производственные мощности ...
В Испании делают Tudor, в Германии - Deta, в Польше - Exide. Производят аналогичные аккумуляторы по технологии Exide (даже модели отличаются только одной буквой).
 

GLOOMER

Заблокирован
Реєстрація
02.10.08
Місто
Полтава
В Испании делают Tudor, в Германии - Deta, в Польше - Exide. Производят аналогичные аккумуляторы по технологии Exide (даже модели отличаются только одной буквой).
было ли там упоминание Tudor не помню, может там не акб делают ...
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Kyiv
Телефон
Pixel 7a/ Pixel 4a
Словенские аккумы хвалят - topla, tap
По цене адекватные и вроде как подделок не замечено
 
Зверху