Автомобільна тема

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
Можливо, у когось є досвід вибору або ще краще використання.
Вибираю акумулятор автомобільний з варіантів:
Bosch 6СТ-60 S4 Silver
Exide EA612
Varta 6СТ-60 BLUE dynamic
Консультант сказала, що Bosch і Varta це фактично одне і теж. Varta дорожча за інші 2 на 100 грн. Гарантія на всі однакова, за характеристиками +- однакові. У Exide трохи більший пусковий струм (600 проти 540), але у мене зараз 510, тому це не показник, мабуть. Varta і Bosch на слуху, а про Exide я раніше не чув.
Буду вдячний за поради)
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Roman_UA чому спершу не спитати поради продавця?
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Roman_UA я купляв варту, тому що до цього був також варта та ще й знижка була на нього.
Консультант підібрав по габаритах і пусковому струму та й все
Хочеш зекономити, бери найдешевший. Якщо не довіряєш незнайомим брендам, бери дорожче.
Служити будуть приблизно однаково. Головне, щоб дата виготовлення свіжа була
 
Реєстрація
26.01.17
Місто
Львів
В мене зі заводу стояв італійський Fiamm і я знов такий самий взяв, рекомендую глянути профільні форуми по своєму авто або бортовики на drive2.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Раптом хто виясняв - нагадайте будь ласка, по автоцивілці. Є авто, власник за кордоном, передав ключі та техпаспорт. Страховку він придбав, звичайно ж на себе, буквально кілька тижнів тому.
- чи можу я спокійно їздити на його авто (з точки зору страховки)?
- якщо я переоформлю авто на себе - страховка дійсна чи іти на себе купляти?
 
Реєстрація
26.01.17
Місто
Львів
- чи можу я спокійно їздити на його авто (з точки зору страховки)?
так.
- якщо я переоформлю авто на себе - страховка дійсна чи іти на себе купляти?
іти на себе купляти, бо змінюється номер.

 
Реєстрація
15.12.15
Місто
Київ
Телефон
Pixel 7 Pro
іти на себе купляти, бо змінюється номер.
після покупки авто їздив зі страховкою попереднього власника до завершення строку її дії. коли виписували штраф за перевищення – зі страховкою питань не було, адже вона по VIN, а не держномерах
 
  • Like
Реакції: Vint

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
іти на себе купляти, бо змінюється номер.
після покупки авто їздив зі страховкою попереднього власника до завершення строку її дії. коли виписували штраф за перевищення – зі страховкою питань не було, адже вона по VIN, а не держномерах
Але при настанні страхового випадку, СК може відмовити у виплаті
 
Реєстрація
26.08.20
Місто
Полтава
- чи можу я спокійно їздити на його авто (з точки зору страховки)?
так.
Воно так, тільки з боку вашої відповідальності. А от коли страховий випадок настає не з вашої вини, відшкодування може отримати тільки людина, яка уписана в поліс і поставила підпис, або ж треба нотаріальну довіреність від нього, на отримання вами вішкодування.
 
Реєстрація
15.12.15
Місто
Київ
Телефон
Pixel 7 Pro
іти на себе купляти, бо змінюється номер.
після покупки авто їздив зі страховкою попереднього власника до завершення строку її дії. коли виписували штраф за перевищення – зі страховкою питань не було, адже вона по VIN, а не держномерах
Але при настанні страхового випадку, СК може відмовити у виплаті
тут вже не підкажу, напевне коментатори нижче праві. коли мені зламали бампер – то страховка була вже моя)
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
- чи можу я спокійно їздити на його авто (з точки зору страховки)?
- якщо я переоформлю авто на себе - страховка дійсна чи іти на себе купляти?
С точки зрения страховой - не совсем корректно сказано. С точки зрения закона - машина застрахована, потерпевший должен получить выплату от страховой.

Если переоформишь на себя - надо обратиться в страховую, чтобы переоформили страховку. Если не переоформлять машину - правильно написали выше, деньги в случае чего могут пойти не к тебе. Если переоформить машину, но не переоформить страховку, то могут быть неожиданности.
Несколько раз переоформлял машину (с себя и на себя), каждый раз страховые разные, но ни в одной проблем не было. Подавал документы на кого была оформлена, документы на кого надо теперь, собственно страховку. "вот вам новая страховка, спасибо/до свидания". В последние разы даже без визита в офис (электронная страховка), просто через страхового агента внесли изменения. Единственный нюанс - лица были зарегистрированы в одном и том же населенном пункте. Сейчас есть зависимость от места регистрации лица, на которого страховка. Как мне объясняли, если страховая премия при регистрации увеличивается, то надо доплатить. Если уменьшается, то никто денег не вернет. Так что надо посмотреть и посчитать, возможно, лучше старую страховку отозвать, получить назад страховую премию за вычетом 20%, и застраховать по новой. Или просто по новой застраховать.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Ясно. Мороки вагон. Простіше купити нову, реєстрація в разних містах, документів власника у мене звісно нема, двигун не об'ємний, то і не сильно дорого, ще і попередній власник з великою франшизою купив бо їздити мало збирався і зекономив.
Всім дякую за поради.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
А от коли страховий випадок настає не з вашої вини, відшкодування може отримати тільки людина, яка уписана в поліс і поставила підпис
щось ти накрутив... поліс отримувача відшкодування тут не до чого
лучше старую страховку отозвать, получить назад страховую премию
гроші повертають тому на кого оформлено поліс
 
Останнє редагування:
Реєстрація
26.08.20
Місто
Полтава
А от коли страховий випадок настає не з вашої вини, відшкодування може отримати тільки людина, яка уписана в поліс і поставила підпис
щось ти накрутив... поліс отримувача відшкодування тут не до чого
лучше старую страховку отозвать, получить назад страховую премию
гроші повертають тому на кого оформлено поліс
Ви тут самі собі протиречете, я написав те що і ви, тільки іншими словами.
 
Реєстрація
26.08.20
Місто
Полтава
Людина на яку оформлено поліс, це людина яка уписана в поліс і поставила свій підпис. Що не так?
Post automatically merged:

Припиняємо, бо далі буде флуд.
 
Зверху