Автомобільна тема

Реєстрація
23.03.15
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 7T
я добивался расхода 6,4
До речі, так і не зрозумів точно, як вираховується витрата пального, та що пише на табло? Здається, в компі зашиті таблиці "оберти/особливості коробки", за якими воно то пише. Чи стоїть окремий прилад з "пропелером", на виході з бензобаку, наприклад? Бо я бачив, як автомобілі з ГБО рахують витрати, чого в принципі бути не може, газ подається окремим шляхом у газові форсунки.
Ніяких таблиць немає. Вітер, кондиціонер, в горку або з горки... Завжди різні покази. Тому перекупські байки 6,4 л на 100 км на швидкості 105 км/год - це гадання на китайському протекторі шини.
Погано, коли людина далека від теми, але теж має свою думку.
Це як моя жінка
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Погано, коли людина далека від теми, але теж має свою думку.
Погано, коли людина не вміє розуміти написане.
Написати розхід без зазначення завантаження авто, напрямку руху, силу вітру, якості дорожнього покриття - це якраз для твоєї дружини.
Або серед перекупів можеш мірятися нічим не вартими цифрами.
 
Реєстрація
23.03.15
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 7T
Я написал разницу в расходе на одной и той же машине при разных скоростях по одесской трассе. И абсолютные цифры хоть и верные, но принципиального значения не имеют. Весь смысл в разнице расхода между оптимальным режимом и режимом "я не дед".
Ты еще карточку мне выпиши. Потому что не согласен. На этом форуме так принято среди модераторов.
 
Реєстрація
24.11.08
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi 12
Я взагалі на БК вимкнув відображення середніх витрат пального і їжджу собі спокійно. Є настрій, бажання, а іноді потреба, кожну передачу розкручую до 5000, немає - їду як "дід". Автомобіль повинен приносити задоволення, а не кожну хвилину заглядувати чи не витратилось лишні краплі пального і чи не втік кудись там відсоток ресурсу. Враховуючи, що це форум про мобільний зв'язок, то це обговорення нагадує дискусії про використання швидких зарядок і довговічність батареї.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Враховуючи, що це форум про мобільний зв'язок, то це обговорення нагадує дискусії про використання швидких зарядок і довговічність батареї.
Якщо в тебе таксопарк і це твій бізнес, то відповідно ти й будеш економити кожний мілілітр пального, бо на весь автопарк це значна сума.

Щодо цифірок. Колись вичавлював на 1,5 dCi 4,5-4,6 літра на сотню. Наступного разу їду, і вже більше на 0,2 літра.. А шотакоє, а тиск в колесах профукав, пасажирів взяв весь салон... Ну й давно припинив мастурбувати на ці копійки... А таксистам так, це основний дохід.
 
Реєстрація
23.03.15
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 7T
Весь смысл в разнице расхода между оптимальным режимом и режимом "я не дед".
Так а що відносно розхода ресурса двигуна -30%.
Цифра 30 ничем не подтверждена и взята с потолка, в отличие от расхода топлива.
Но практика(а она у меня больше в разы, чем у всех вместе взятых отписавшихся на последних страницах этой темы) показывает, что езда на оборотах выше эконом режима существенно снижает ресурс двигателя. И дело больше даже не в самих оборотах, а в том, что у "не дедов" рваный режим езды - затормозил, рванул, обогнал, снова затормозил. Гробят двигатель, гробят коробку.
Такого таксист (по крайней мере вменяемый и опытный) никогда себе не позволит.
Вот именно поэтому машины в такси легко бегают 0,5млн, а "от хозяина"(который не-дед) и на 300 тыс уже дрова
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
оптимальным режимом
Оптимальний для вас (комфортний), для вашого гаманця (розхід), для двигуна (ресурсу) чи який? Авто користуєте для себе, чи зберігаєте для наступного власника, аби максимізувати вартість на вторинці?

Єдине, що критично для таксиста - час простою авто, коли воно ремонтується/не в роботі. І справжній таксист (ліцензований, а не рейдшери), не поспішає тому, що в тарифі лічильника є цифра за простій, а не лише за кілометри.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
езда на оборотах выше эконом режима существенно снижает ресурс двигателя.
Різні є думки, пишуть, що при постійній їзді на низьких обертах нагар накопичується, і треба іноді дати двигуну "просратись".. Особисто я "накручую", коли цього потребує ситуація, якщо є час, то по трасі можна тошнити 100 і зекономити, якщо поспішаєш і вільна дорога, то 120...130, хай і трохи вище витрата палива.
На газових заправках часто більше намахують, ніж на стилі їзди зекономиш, але я більшість таких по Києву вже вирахував і туди не їду.
 
Реєстрація
23.03.15
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 7T
оптимальным режимом
Оптимальний для вас (комфортний), для вашого гаманця (розхід), для двигуна (ресурсу) чи який? Авто користуєте для себе, чи зберігаєте для наступного власника, аби максимізувати вартість на вторинці?

Для гаманця й двигуна режим - це один й теж самий режим. Аналогічно й зі станом машини.. Живіша машина - або сам довше будеш їздити, або дорожче продаш
 
Реєстрація
27.06.09
Місто
Родом из Одессы
Телефон
Pixel 7pro
Всем привет. Кто как промывал сажевый фильтр? Порекомендуйте из личного опыта
 

Вкладення

  • Chevy.jpg
    Chevy.jpg
    213.2 КБ · Перегляди: 97

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
medeo, ми жартуємо)) Але диски... :rolleyes: Хоч ковпаки поклади..))
 
Реєстрація
13.05.22
Місто
Lutsk
Телефон
SGS21U+iPhone SE2
Маючи зайві $ - я б купив, дитина в захваті від МакКвіна;)
 
Зверху