Автомобільна тема

Реєстрація
06.08.16
Місто
Киев
то самое. мне например уведомление о штрафе пришло пушем в моно, так бы я может и не узнал бы о нем. Надо добавить номер в машины в приложение, оно само будет чекать базы.
 
Реєстрація
18.09.12
Місто
Kyiv
Как и где узнать реквизиты для оплаты штрафа ПДД (превышение скорости)? Где местные форумчане платят без комиссии?

Платежі в Приваті, як варіант, але там, здається, якась мінімальна комісія таки є (3 грн. наче).
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
то самое. мне например уведомление о штрафе пришло пушем в моно, так бы я может и не узнал бы о нем. Надо добавить номер в машины в приложение, оно само будет чекать базы.
Воно хіба зараз працює?
1655208162664.png
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Как и где узнать реквизиты для оплаты штрафа ПДД (превышение скорости)? Где местные форумчане платят без комиссии?
Штрафи ПДР вже підключаються до бази. Тобто не вилітають з помилкою.
 

Pahan2k

Заблокирован
Реєстрація
25.11.18
Місто
Запоріжжя
Телефон
Xiaomi Redmi Note 7
то самое. мне например уведомление о штрафе пришло пушем в моно, так бы я может и не узнал бы о нем. Надо добавить номер в машины в приложение, оно само будет чекать базы.
И как номер машины добавить? Я вот хотел добавить страховку в Моно, для отслеживания, так говорит, что нет такого автомобиля. А если хочу купить страховку - то по номеру находит.
 
Реєстрація
06.08.16
Місто
Киев
Я вот хотел добавить страховку в Моно, для отслеживания, так говорит, что нет такого автомобиля. А если хочу купить страховку - то по номеру находит.
я по номеру страховки добавлял. То есть оно твою страховку не узнает, а новую купить дает? может ты её у паленого страховщика купил и она липовая? или просто из мтсбу пока не подтянулась, там какое-то время нужно
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
может ты её у паленого страховщика купил и она липовая?
Коли рашисти поклали Дія, видавалися паперові страховки, які мінцирку некоректно внесло в базу. По номеру страховки все коректно перевіряється, а по номеру машини нічого не видно.
 
Реєстрація
26.01.17
Місто
Львів
Если не клиент моно? Ещё варианты есть?

Оплата штрафу, або оскарження постанови
Для здійснення оплати штрафу можна перейти за посиланням по QR-коду, який зазначено на лицьовому боці Постанови, скористатися платіжними інструментами на офіційному вебсайті МВС (за посиланням https://bdr.mvs.gov.ua/), в електронному кабінеті водія або в застосунку "Дія", а також платіжними системами та сервісами, які функціонують в України на законних підставах, в тому числі послугами банків України. Відповідно КУпАП перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більш як на 20 км/год, тягне за собою накладення штрафу у розмірі 340 грн., а у разі перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більш як на 50 км/год – 1700 грн.
 

Pahan2k

Заблокирован
Реєстрація
25.11.18
Місто
Запоріжжя
Телефон
Xiaomi Redmi Note 7
Я вот хотел добавить страховку в Моно, для отслеживания, так говорит, что нет такого автомобиля. А если хочу купить страховку - то по номеру находит.
я по номеру страховки добавлял. То есть оно твою страховку не узнает, а новую купить дает? может ты её у паленого страховщика купил и она липовая? или просто из мтсбу пока не подтянулась, там какое-то время нужно
Страховка не липовая, светится в Дие, светится на сайте моторного бюро. Покупал 2 недели назад, но не у Моно.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Мне сегодня тётя заказным штраф (за 27 мая) доставила в квартиру, первый раз за всю жизнь такое вижу.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Видимо, собираемость штрафов низкая, решили, что из-за нерабочих способов оповещения.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
штраф (за 27 мая) доставила в квартиру
К сожалению, у многих регистрация не совпадает с фактическим местом проживания, и тетя будет носить долго, левым людям.. :oops: Ждем, когда снова запустят в "Дії"..
 
Реєстрація
01.03.11
Місто
Днепр
Телефон
iPhone 12, AW3, iPad m2
Доброго дня! Прошу поради.
Настав час змінити опори, вкруг. Ford Escape 2017. 1.5.
Один знайомий рекомендує KYB. Мовляв їх краще ставити на американця. Але маю з ними досвід на іншому авто, вони жорсткі. Мені пропонують передні bilstein, задні Sachs. Але знайомий каже що Кайаба краще))) Що можете сказати?
 
Реєстрація
15.10.19
Місто
Жовті Води
Becks, Знайомий займається ремонтом авто, то теж хвалить кайаба. В мене на авто стоять bilstein,повністю влаштовують.Якщо грошей хватає, то краще взяти кайаба.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Коли я переймався вибором запчастин, то вичитав, що на певну модель ходять краще певні виробники, а на іншу модель інші виробники мають кращі запчастини.
 
Зверху