Акордбанк

Реєстрація
17.05.09
Місто
Одесса
Причина: онлайн-підтримка
Останнє редагування модератором:

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Як в Рояля подивитися виписку, а не список операцій по Найкращій.
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
провелося миттєво?
Так, стояв у Сільпо, тре було прокатати оплату через МС: пушив з хамона Сенса, через 5 сек прийшло нотіфі від Аккорда про зарахування, тут же на самокасі розрахувався QR-кодом з додатку Сільпо із обраною картою Аккорда.
Post automatically merged:

реально оформити Найкращу картку МС World з кредитним лімітом хоча б 1000 грн
Замовляєш з додатку кредитний ліміт, згодом дзвонять із банку, треба заповнити анкету в тел. режимі, бажано бути офіційно влаштованим не менше 6 міс. По результату розмови подають заявку, коли приймуть позитивне рішення, протягом 14 діб треба буде ножками прийти у відділення і там документи на споживчий кредит заповнити.

Я хотів оформити 2500грн, мені пропонували 2000 або 3000. Але коли згадали за фізичне відвідування відділення, я заявку відклав (нема як прийти найближчим часом).

ПС. Якщо карти раніше не було, то все через відділення робиться, віддалено гривневу карту не відкривають.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Пробував відкрити кредлім. Відлупили. Пояснили тим, що забагато кредлімів в інших банках. Дають лише, якщо не більше 3-х відкритих кредлімів.
 

kvv

Реєстрація
16.10.16
Місто
Ровно
мені теж вчора відмовили.
без пояснень, запропонували звернутись через місяць.

але якщо правило 3ох кредлімів трушне - я для них втрачений назавжди)
 
Реєстрація
05.04.21
Місто
Lutsk
Вітаю. Не можу знайти як в додатку поповнити Найкращу з картки іншого банку. Підкажіть, будь ласка
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Реєстрація
03.09.09
Місто
Харьков
Телефон
Samsung Galaxy S21
Как правильно зайти в данный банк новому клиенту? Есть тут реферальная программа?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Реєстрація
03.09.09
Місто
Харьков
Телефон
Samsung Galaxy S21
Как правильно зайти в данный банк новому клиенту? Есть тут реферальная программа?
Рефки немає. Відкриваєш у відділенні найкращу безіменну.
Я дивлюсь тарифи. У Найкращої є плпта за СМС 20 грн. Його відключити можна?
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
Kolyuchy, можна, через дзвінок у підтримку. А увімкнути можуть "добрі" тьоті у відділенні при оформленні, чисто "випадково". Було попередження чи тут, чи на Фінансах, що за кілька годин після видачі картки варто подзвонити у підтримку і перепитати. Я так і зробив, і в мене виявилася підключена послуга, хоч у відділенні про це ніхто не казав.
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
В описі останнього оновлення додатку пише:
Відтепер стати клієнтом Акордбанку можна в декілька кліків онлайн, завантажте застосунок - натисніть «Зареєструватись», для ідентифікації - надішліть копію паспорта через Дію або сфотографуйте свої документи та пройдіть легкий покроковий сценарій.
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
С помощью небольшого "костыля" можно пройти удалённо актуализацию паспортных и анкетных данных. Необходимо обратиться в поддержку и дать своё согласие на прохождение повторной идентификации — они ограничивают доступ до интернет-банкинга. Далее необходимо пройти процедуру регистрации с предоставлением документов через Дія (ID-карты или заграна) или фото самих документов (паспорта старого образца или ID-карты), заполнить анкету и подписать на смартфоне (печально, что без использования Дія.Підпис), потом сфоткать лицо и ждать одобрения заявки.
 
Зверху