Акційні пропозиції Київстар

Реєстрація
09.08.16
Місто
Коростень
Телефон
Google Pixel 7
В деяких випадках можна написати оператору і він активує позапланове зняття абонплати (іноді можна і з бонусів, якщо не помиляюся). Тому краще спробувати написати, якщо все ж потрібно використати бонуси. Тільки це точно не спрацює з активованою "Паузою абонплати" (але думаю це не такий випадок)
 
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
В деяких випадках можна написати оператору і він активує позапланове зняття абонплати (іноді можна і з бонусів). Тому краще спробувати написати, якщо все ж потрібно використати бонуси. Тільки це не можна зробити з активованою "Паузою абонплати" (але думаю це не такий випадок)
Я особисто телефонував, мене запевнили, що жодним чином...
Тепер я не впевнений.
Є ще випадки?
 
Реєстрація
09.08.16
Місто
Коростень
Телефон
Google Pixel 7
можна замовити позапланову абонплату.
В деяких випадках можна написати оператору і він активує позапланове зняття абонплати (іноді можна і з бонусів).
Я особисто телефонував, мене запевнили, що жодним чином...
Тепер я не впевнений.
Є ще випадки?
Ще в умовах мені писали, що "замовити списання оплати можливо тільки, якщо вночі була списана денна плата". За не можливість оплати бонусами оператор нічого не казала (можливо сам не повністю вірно зрозумів).
 
Реєстрація
26.01.17
Місто
Львів
Колись бачив таке в описі до тарифу, зараз не знаходжу.... А при переході на інший тариф бонуси анулюються, ними не можна розрахуватись за нову абонплату?
 
Реєстрація
04.11.08
Місто
Київ
Телефон
Huawei Nova 5T (KS & Vf)
lite, При переході на інший тариф бонуси згоряють. В чому питання?
 

P22

Реєстрація
05.11.08
Місто
Конотоп Сумской обл.
Телефон
Fire
Реєстрація
02.05.12
Місто
Черновцы
Телефон
Xiaomi Redmi 9
Сьогодні теж дзвонив з 0 на рахунком тариф підключен але хвилин нема, навіть закордоном міг подзвонити.
 

Sanёk

Заблокирован
Реєстрація
20.04.13
Місто
Львів
Реєстрація
04.06.17
Місто
None
Телефон
Redmi 5 Redmi 8 mi 9 lite
Сьогодні теж дзвонив з 0 на рахунком тариф підключен але хвилин нема, навіть закордоном міг подзвонити.
Потверждаю, с 0 позвонил заграницу, только что.
это глюки иза выключенного биллинга.
 
Зверху