Акційні пропозиції Київстар

Реєстрація
18.04.18
Місто
Запорожье
Безлимы за 365/100 ещё не начали снова давать?
вони даю пропозицію тільки тим хто не користується інтернетом, причому ще випадково.
Я как понял давали волнами, и вторая волна закончилась
 
Реєстрація
18.10.16
Місто
Полтава
Телефон
Samsung SM-G900FD
Безлимы за 365/100 ещё не начали снова давать?
вони даю пропозицію тільки тим хто не користується інтернетом, причому ще випадково.
Как тогда объясните поступление предложения безлима за 100 грн - через месяц после активно выюзанного, подарочного безлима на три месяца... ;)
 

Яша

Бывалый
Реєстрація
01.01.18
Місто
Киев
Телефон
Poco X3 Pro
Безлимы за 365/100 ещё не начали снова давать?
вони даю пропозицію тільки тим хто не користується інтернетом, причому ще випадково.
Как тогда объясните поступление предложения безлима за 100 грн - через месяц после активно выюзанного, подарочного безлима на три месяца... ;)
... как "счастливый случай" )
 

леший

Заблокирован
Реєстрація
28.12.18
Місто
днепр
Безлимы за 365/100 ещё не начали снова давать?
вони даю пропозицію тільки тим хто не користується інтернетом, причому ще випадково.
у меня 2 пенса с кнопочными телефонами и никому не дали интернет
 
Реєстрація
18.10.16
Місто
Полтава
Телефон
Samsung SM-G900FD
Безлимы за 365/100 ещё не начали снова давать?
вони даю пропозицію тільки тим хто не користується інтернетом, причому ще випадково.
Как тогда объясните поступление предложения безлима за 100 грн - через месяц после активно выюзанного, подарочного безлима на три месяца... ;)
... как "счастливый случай" )
Я бы согласился, если бы случай был единичный... но судя с ветки - это не так... ;)
 
Реєстрація
05.12.11
Місто
Харьков
Безлимы за 365/100 ещё не начали снова давать?
вони даю пропозицію тільки тим хто не користується інтернетом, причому ще випадково.
у меня 2 пенса с кнопочными телефонами и никому не дали интернет


предложения приходят и на смартфон в режиме LTE only ( был до этого vip internet на 3 мес ) , по номерам бесплатно не брал подарки и не было активности , кроме интернета .
 

DEF

Реєстрація
22.03.09
Місто
Северодонецк
Телефон
Mi 11 Lite 5G NE+MiBand4
Киевстар до этого давай бесплатный интернет на несколько месяцев, не помню акцию. И в мае дал интернет за 100 на год! Я доволен. С номера не звоню вообще. Только интернет
 
Реєстрація
02.04.20
Місто
Запорiжжя
Телефон
IPhone 12 mini
Безлим инет 100грн/год. Пошел 3й месяц, полет нормальный.
Такш, кому придет спецпредл - подкл не задумываясь!
 

DEF

Реєстрація
22.03.09
Місто
Северодонецк
Телефон
Mi 11 Lite 5G NE+MiBand4
Ждём сообщений про "полёт" через 4,5,6...12 месяцев.
P.S. Прошу прощения за оффтоп, но к чему эти никому не нужные подробности?
Если эти подробности не нужны вам, это не означает, что они не нужны другим!
P.S. Извинение принято)
 
Реєстрація
13.10.19
Місто
Киев
Сегодня пришла на активный "Без меж лайт": "Ловіть момент! 10000 МВ щомісяця без додаткових плат протягом 3 міс. Щоб активувати пакет надішліть SMS з кодом 17 на номер 478 до 05/07/2020. Деталі 477*232".
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
buvalyy, хотят перетащить на смачний, но абонент пока не дотягивает по потреблению траффика. Как только начнет дотягивать, попадет в когорту тех, кому " підібраний новий тариф у відповідності до поточних потреб".
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
  • Like
Реакції: drmz
Реєстрація
29.01.20
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Я так понял, что там первый взнос 150грн, а потом по 25грн 25 месяцев.
 
Реєстрація
22.06.17
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Xiaomi Redmi 10
Я так понял, что там первый взнос 150грн, а потом по 25грн 25 месяцев.
Думаю що не все так просто. Напевно є цікаві нюанс,безкоштрвний сир тільки самі знаєм де. Просто реклама не варта уваги
 

m.ksy

Пассивный пользователь
Реєстрація
20.03.20
Місто
RV
сегодня пришло:
WOW! Підключайте Домашній Інтернет від Київстар до 100 Мбіт/с усього за 25 грн протягом 25 міс. Деталі 460, http://kv.st/g86
Только Полтава? У меня сразу отображается город.
регіональна акційна пропозиція

Підключення доступне лише новим абонентам, які підключаються на тарифний план у містах Івано-Франківськ, Калуш, Краматорськ, Кропивницький, Полтава, Сєверодонецьк, Сміла, Суми, Черкаси та Чернівці з 24.06.20 і поки Київстар здійснює підключення за умовами акції до тарифу.

При підключенні тарифного плану необхідно здійснити початковий платіж у розмірі 150 грн. Надалі ця сума буде використовуватися для щомісячної оплати. Перші 25 місяців (місяць підключення + 24 календарних місяці) плата за тариф становитиме 25 грн/міс. Після завершення цього періоду — 125 грн/міс.
 
Зверху