Акційні пропозиції Київстар

Elephant

Все буде добре!
Реєстрація
31.12.11
Місто
Новослобідка
Телефон
Nokia 3100
Реєстрація
24.11.19
Місто
Волинь
пришло. до 22.11 за 100 грн можно активировать анлим моб.инет на год.
По 477 это предложение дублируется?
В мене є по 477 на " дзвінках". Це що тепер, на одних номерах є в голосовому, на інших тільки серез смс чи мій куївстар ?
 
Реєстрація
19.10.10
Місто
Сумы
Телефон
nokia
пришло. до 22.11 за 100 грн можно активировать анлим моб.инет на год.
По 477 это предложение дублируется?
В мене є по 477 на " дзвінках". Це що тепер, на одних номерах є в голосовому, на інших тільки серез смс чи мій куївстар ?
Если пропустил смс, то можно проверить по 477 или в приложении МКС. У меня и там и там есть предложение.
 

Samsung

КПЖЗ
Реєстрація
09.10.08
Місто
Славутчина
Телефон
XIAOMI Mi Max 2
Наконец то и мне сегодня насыпали все сразу: бонусы 50 гр на 15 дней, интернет за 100 до 24.11 и счастливый день. На полочный очень давно не пополняемый.
Можливо я Вас здивую, але "Щасливий день" і так доступний всім без виключення абонентам передплати
 
Реєстрація
24.02.13
Місто
Одесса
Наконец то и мне сегодня насыпали все сразу: бонусы 50 гр на 15 дней, интернет за 100 до 24.11 и счастливый день. На полочный очень давно не пополняемый.
Можливо я Вас здивую, але "Щасливий день" і так доступний всім без виключення абонентам передплати
где эта кнопка в приложение?
 

Samsung

КПЖЗ
Реєстрація
09.10.08
Місто
Славутчина
Телефон
XIAOMI Mi Max 2
Наконец то и мне сегодня насыпали все сразу: бонусы 50 гр на 15 дней, интернет за 100 до 24.11 и счастливый день. На полочный очень давно не пополняемый.
Можливо я Вас здивую, але "Щасливий день" і так доступний всім без виключення абонентам передплати
где эта кнопка в приложение?
Не в додатку, а тут
 
Реєстрація
14.05.18
Місто
Полтава
Наконец то и мне сегодня насыпали все сразу: бонусы 50 гр на 15 дней, интернет за 100 до 24.11 и счастливый день. На полочный очень давно не пополняемый.
Можливо я Вас здивую, але "Щасливий день" і так доступний всім без виключення абонентам передплати
Не знал, и в смс написано, активировать до 24.11 вот и подумал что это тоже как спец предложение.
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
10.01.20
Місто
Poltava
Телефон
Redmi Note 5
Підкажіть, як правильно активувати інтернет за 100 грн. на рік.
Прийшла СМС з пропозицією "Рік без оплат лайт".
У мене на рахунку зараз 0 грн.
Як я розумію, у мене є 2 варіанти:
1. Зробити паузу абонплати, потім закинути 100 грн. на рахунок, а після цього замовити по 477*365.
2. Активувати "Щасливий день", потім закинути 100 грн. на рахунок, а після цього замовити по 477*365.
Я не помиляюсь?
Чи не буде така ситуація, що зразу не активується, а наступного дня зніме абонплату за місяць і я пролечу з інтернетом?
 

ed4t

Заблокирован
Реєстрація
06.08.16
Місто
Славянск
Телефон
кнопочный
Или пополнить сегодня 1 грн, а завтра, когда баланс обнулится и будет предоставлен дневной пакет услуг, - пополнить на 100.01 и набрать *512*1#
 
Останнє редагування:

Sanёk

Заблокирован
Реєстрація
20.04.13
Місто
Львів

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Или пополнить сегодня 1 грн, а завтра, когда баланс обнулится и будет предоставлен дневной пакет услуг, - пополнить на 100 и набрать *512*1#
Маленька поправка, в них там колись були глюки з замовленням через USSD, то краще замовити через додаток.
 

viccy

Читатель
Реєстрація
30.01.15
Місто
Кропивницкий
Підкажіть, як правильно активувати інтернет за 100 грн. на рік.
Прийшла СМС з пропозицією "Рік без оплат лайт".
У мене на рахунку зараз 0 грн.
Як я розумію, у мене є 2 варіанти:
1. Зробити паузу абонплати, потім закинути 100 грн. на рахунок, а після цього замовити по 477*365.
2. Активувати "Щасливий день", потім закинути 100 грн. на рахунок, а після цього замовити по 477*365.
Я не помиляюсь?
Чи не буде така ситуація, що зразу не активується, а наступного дня зніме абонплату за місяць і я пролечу з інтернетом?
Пополнить на 1 гр/коп и, после снятия дневной абонки, на следующий день пополнить на 100 и заказать.
Лучше закидывать гривен на 10 больше, а потом вывести, чтобы потом не было мучительно больно.
Или пауза абонплаты, которая действует до конца текущих суток.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Сьогодні зранку на два голодні номери у ТП "Твій Новвий" прийшла пропозиція інтернету за 365 грн (вже хтозна який раз пропонують).

А от чогось нормального (наприклад, мегабайтів на три місці по 0 / 1 / 10 грн чи бонусів за поповнення) вже давненько не бачив. Комусь останнім часом таке приходило? Чи у всіх аналогічна ситуація?
 

Elephant

Все буде добре!
Реєстрація
31.12.11
Місто
Новослобідка
Телефон
Nokia 3100
ППЦ и только. На все полочные пришли 100грн за 1 год интернета! Что случилось? Денег хотят сильно перед НГ?
 

Вкладення

  • моб. интернет.jpg
    моб. интернет.jpg
    59 КБ · Перегляди: 90
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Лише на 2 з 4 номерах пропозиція інтернету на рік. І на обох - лише за 365. Номери ще не разу не бачили пропозиції за 100 грите саме
Те саме(. Вирішила почекати. Пропало було на кілька місяців, а зарз знов на 365 прийшло.
 
Зверху