Акційні пропозиції Київстар

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Morino, У меня пока нету. Хорошие? Или опять роуминг.
У мене дуже гарні.
Зняли з паузи номер. Хоча робобаба все також розповідає, що номер тимчасово... Борг росте, повернути паузу не можуть, подати заявку на закриття контракту тільки після вирішення цієї проблеми...
Терміни вирішення кожен день продовжують.
Такі собі шахраї ;)
Тоже сняли с паузы. Правда через год. Может продлили после начала войны ещё на полгода хз. Теперь пополнил, чтобы до конца месяца использовать. И планирую перенести номер в водафон. В тарифах есть предложения LOVE UA. Контракт и Ваш Регион. На последний можно было бы перейти, но думаю лучше Турбо с безлимитом после 30 гигов, чем 35 гигов в Регио

Morino, У меня пока нету. Хорошие? Или опять роуминг.
У мене дуже гарні.
Зняли з паузи номер. Хоча робобаба все також розповідає, що номер тимчасово... Борг росте, повернути паузу не можуть, подати заявку на закриття контракту тільки після вирішення цієї проблеми...
Терміни вирішення кожен день продовжують.
Такі собі шахраї ;)
Тоже сняли с паузы. Правда через год. Может продлили после начала войны ещё на полгода хз. Теперь пополнил, чтобы до конца месяца использовать. И планирую перенести номер в водафон. В тарифах есть предложения LOVE UA. Контракт и Ваш Регион. На последний можно было бы перейти, но думаю лучше Турбо с безлимитом после 30 гигов, чем 35 гигов в Регионе
В Регионе вроде 30 тыс. Мбт, а не 35 гигов. Или я что-то не знаю?
+5гб суперсила
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra
Morino, У меня пока нету. Хорошие? Или опять роуминг.
У мене дуже гарні.
Зняли з паузи номер. Хоча робобаба все також розповідає, що номер тимчасово... Борг росте, повернути паузу не можуть, подати заявку на закриття контракту тільки після вирішення цієї проблеми...
Терміни вирішення кожен день продовжують.
Такі собі шахраї ;)
Тоже сняли с паузы. Правда через год. Может продлили после начала войны ещё на полгода хз. Теперь пополнил, чтобы до конца месяца использовать. И планирую перенести номер в водафон. В тарифах есть предложения LOVE UA. Контракт и Ваш Регион. На последний можно было бы перейти, но думаю лучше Турбо с безлимитом после 30 гигов, чем 35 гигов в Регио

Morino, У меня пока нету. Хорошие? Или опять роуминг.
У мене дуже гарні.
Зняли з паузи номер. Хоча робобаба все також розповідає, що номер тимчасово... Борг росте, повернути паузу не можуть, подати заявку на закриття контракту тільки після вирішення цієї проблеми...
Терміни вирішення кожен день продовжують.
Такі собі шахраї ;)
Тоже сняли с паузы. Правда через год. Может продлили после начала войны ещё на полгода хз. Теперь пополнил, чтобы до конца месяца использовать. И планирую перенести номер в водафон. В тарифах есть предложения LOVE UA. Контракт и Ваш Регион. На последний можно было бы перейти, но думаю лучше Турбо с безлимитом после 30 гигов, чем 35 гигов в Регионе
В Регионе вроде 30 тыс. Мбт, а не 35 гигов. Или я что-то не знаю?
+5гб суперсила
Так это уже не предлагают! Это акция и она закончилась!
 

Аметист

Заблокирован
Реєстрація
03.10.21
Місто
Балта
Телефон
Huawei Y6p

Вкладення

  • photo_2022-10-14_15-34-20.jpg
    photo_2022-10-14_15-34-20.jpg
    54.5 КБ · Перегляди: 55

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Ihor-Zp, в love ua доступно подключение суперсилы. И это не акция, а условие тарифа.
Речь шла выше за Смарт Регион, а не за Love.ua
Не знаю, у меня показывает 5 гигов
Це суперсила додаткова
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra
Ihor-Zp, в love ua доступно подключение суперсилы. И это не акция, а условие тарифа.
Речь шла выше за Смарт Регион, а не за Love.ua
Не знаю, у меня показывает 5 гигов
По скрину вижу что у вас тариф Ваш регион, а не Смарт регион. Это разные тарифы, хоть и похожи!
 

Аметист

Заблокирован
Реєстрація
03.10.21
Місто
Балта
Телефон
Huawei Y6p
Оверквотинг
Ihor-Zp, в love ua доступно подключение суперсилы. И это не акция, а условие тарифа.
Речь шла выше за Смарт Регион, а не за Love.ua
Не знаю, у меня показывает 5 гигов
По скрину вижу что у вас тариф Ваш регион, а не Смарт регион. Это разные тарифы, хоть и похожи!
Я и говорил про Ваш Регион изначально
 

Alik iv

Из шипов выходят розы. الورود تخرج من الأشواك
Реєстрація
17.07.20
Місто
Полтаваская область Г Миргород.
Телефон
Не скажу.

Завдяки партнерству Київстар та інтернет-магазину книжок, абоненти мобільного оператора можуть отримати знижку 15%​


19.10.2022

В складних умовах повномасштабного вторгнення росії Київстар активно співпрацює з різними партнерами аби наші абоненти могли отримати якомога більше корисних послуг і заощаджували кошти. Наразі, разом із Yakaboo.ua абоненти національного мобільного оператора мають можливість отримати знижку в 15% на придбанні паперових книжок з різноманітних категорій: дитяча та художня літератури, саморозвиток, бізнес та інші*.
Отримати знижку можна завдяки промокоду, який стане доступний у додатку Мій Київстар для всіх абонентів, котрі ним вже користуються або завантажать на свій смартфон й авторизуються.
Щоб активувати промокод його необхідно ввести у відповідному полі під час оформлення замовлення на сайті партнера. Кожен промокод може бути використаний лише раз. Акція доступна з 19 жовтня до 19 листопада 2022 включно.
Нагадаємо, що Мій Київстар — це персональний кишеньковий помічник для керування власним номером, аналізом витрат та обсягом послуг за номером, та багато іншого. Завантаживши додаток можна не тільки поповнювати рахунок без комісії, а й отримувати вигідні пропозиції від партнерів та бонуси від Київстар. Завантажити додаток можна тут.
*Знижка не сумується з іншими акційними пропозиціями партнера та не розповсюджується на книги видавництва «Лабораторія» та «А-ба-ба-га-ла-ма-га», електронні та аудіокниги.
Ознайомитись з правилами акції можна за посиланням.

Post automatically merged:

Интересно очень. Много кто читает? Я думал уже все в интернете.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8

Аметист

Заблокирован
Реєстрація
03.10.21
Місто
Балта
Телефон
Huawei Y6p
На пару неиспользуемых номеров пришло. Правда вначале 7 гигов было на 15 дней
 

Вкладення

  • Screenshot_20221023_132757.jpg
    Screenshot_20221023_132757.jpg
    139.5 КБ · Перегляди: 142

Alik iv

Из шипов выходят розы. الورود تخرج من الأشواك
Реєстрація
17.07.20
Місто
Полтаваская область Г Миргород.
Телефон
Не скажу.

Офіційні правила акції Купуй Nokia та отримуй безлімітний інтернет або Київстар ТБ​


24.10.2022

Офіційні правила акції Купуй Nokia та отримуй безлімітний інтернет або Київстар ТБ


Инфа.
ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА АКЦІЇ
«Купуй Nokia та отримуй безлімітний інтернет та/або Київстар ТБ»

Організатори Акції
Організатором та виконавцем Акції «Купуй Nokia та отримуй безлімітний інтернет та/або Київстар ТБ» (надалі — Акція) є ПрАТ «Київстар» (надалі – Компанія), місце знаходження: 03113, Україна, м. Київ, вул. Дегтярівська, 53.
Акція проводиться з 21 жовтня 2022 року по 30 листопада 2022 року (включно).
Місця проведення Акції: в мережі монобрендових пунктів продажу партнерів Компанії (далі - МПП), пункт продажу, що належить Компанії (далі – ППК) та інтернет сайт www.shop.kyivstar.ua. Перелік Місць проведення Акції наведений за посиланням.
Контроль за проведенням Акції та дотриманням цих Правил здійснюється Компанією, як Організатором.
Учасники Акції
Учасником Акції може стати будь-яка фізична особа, яка погодилась з цими Правилами, одночасно є споживачем телекомунікаційних послуг ПрАТ «Київстар» на передплаченій або контрактній формі обслуговування (далі -Абоненти) та в період дії Акції (зазначеного в п.1.2. Правил) в Місцях її проведення придбала смартфон NOKIA G21 4/128GB (надалі – Смартфон). Участь у Акції неповнолітніх, обмежено дієздатних і недієздатних осіб здійснюється відповідно до чинного законодавства України. Організатор Акції не зобов’язаний перевіряти правоздатність та/або дієздатність Учасників Акції.
Абонент може придбати необмежену кількість Смартфонів. При цьому, Абоненту, який є користувачем послуг рухомого (мобільного) зв’язку Київстар можуть бути підключені разом чи окремо на його вибір акційні пропозиції «Безлімітний інтернет до смартфона» та/або «Київстар ТБ» на умовах пакету «Сімейний». Абоненту, який є користувачем послуги «Домашній Інтернет», може бути підключена акційна пропозиція «Київстар ТБ» на умовах пакету «Сімейний».

Умови акції
Для участі в Акції Абоненту, який придбав Смартфон, надається можливість додатково до умов тарифного плану отримати акційну пропозицію у вигляді:
пакету «Безлімітний інтернет до смартфона», що дозволяє користуватися послугами безлімітного доступу до мережі Інтернет упродовж 90 днів (для Абонентів передплаченої і контрактної форми обслуговування). Для підключення акційної пропозиції необхідно одноразово здійснити авансовий платіж з
основного рахунку в розмірі 3 грн, з розрахунку 1 грн на 4 тижні/один місяць, що стягуватимуться з основного рахунку при підключенні акційної пропозиції. При цьому, для Абонентів передплаченої форми обслуговування підключення зазначеного пакету відбувається в день придбання Смартфона продавцем відповідного пункту продажу, а для Абонентів контрактної форми обслуговування надається можливість користування безлімітним мобільним інтернетом протягом 90 днів з 01 числа наступного місяця за місяцем, в якому було придбано Смартфон.
у разі, якщо Абонент передплаченої форми обслуговування придбав Смартфон через інтернет сайт www.shop.kyivstar.ua, Акцію буде підключено протягом 5 (п’яти) календарних днів з дати придбання, але не пізніше 05 грудня 2022 року. Для Абонентів контрактної форми обслуговування, які придбали Смартфон, Акцію буде підключено з 01 числа наступного місяця за місяцем, в якому було придбано Смартфон. При цьому, Абонент повинен здійснити замовлення Смартфона через інтернет сайт: www.shop.kyivstar.ua не пізніше 30 листопада 2022 року (включно).
можливості скористатися ознайомчим доступом до послуги «Київстар ТБ» на умовах пакету «Сімейний» додатково до умов тарифного плану Абонента – у вигляді скретч-карти з промокодом. Учаснику Акції потрібно завантажити додаток «Київстар ТБ», авторизуватись під своїм мобільним номером телефону, стерти захисне покриття зі скретч-карти та ввести вказаний код у відповідне поле у профілі користувача додатку «Київстар ТБ». Період надання ознайомчого доступу до послуги «Київстар ТБ» на умовах пакету «Сімейний» – місяць підключення та 3 (три) повних наступних місяці. Після спливу зазначеного строку Абонент обслуговуватиметься на стандартних умовах пакету «Сімейний» послуги «Київстар ТБ» із вартістю 150 грн/міс.
Надання промокодів у скретч-картах та забезпечення доступу до послуги «Київстар ТБ» на період ознайомчого доступу забезпечує ТОВ «Плюс ТБ», код ЄДРПОУ 42642803, 04080,
м. Київ, вул. Кирилівська, 23.
У разі, якщо Абонент повертає Смартфон у строки, передбачені Законом України «Про захист прав споживачів», пакет «Безлімітний інтернет до смартфона» відключається в день повернення та авансовий платіж за телекомунікаційні послуги не повертається.
У разі, якщо Абонент здійснює міграцію на контрактну форму обслуговування, пакет «Безлімітний інтернет до смартфона» автоматично відключається та авансовий платіж за телекомунікаційні послуги не повертається.
Інші умови.
Оформлення акційної пропозиції здійснюється у відповідному Місці проведенні Акції, а саме у пункті продажу, де Учасник Акції придбав Смартфон.
Участь у Акції є підтвердженням того, що її Учасник розуміє, безумовно та повністю погоджується з положеннями цих Правил.
Інформування щодо Правил Акції здійснюється шляхом розміщення офіційних
Правил Акції за посиланням.
Положення Правил можуть бути змінені та/або доповнені Організатором Акції протягом всього строку проведення Акції без повідомлення кожного з Учасників окремо про внесення змін. Такі зміни та/або доповнення набирають чинності з моменту опублікування на сторінці, що зазначена у п. 4.3 цих Правил.
У випадку виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення положень цих Правил, остаточне рішення приймається Організатором Акції.
 
Останнє редагування:

Alik iv

Из шипов выходят розы. الورود تخرج من الأشواك
Реєстрація
17.07.20
Місто
Полтаваская область Г Миргород.
Телефон
Не скажу.

Київстар запустив акцію спільно з однією з найбільших криптовалютних бірж​


27.10.2022

Київстар разом з Binance.ua запускає акцію, завдяки якій можна отримати одразу декілька бонусних пропозицій, користуючись додатком Мій Київстар та зареєструвавшись на сайті партнера.
Одразу на головному екрані додатку абоненти зможуть отримати промокод, який потім можна використати при реєстрації на сайті партнера. Якщо ви ще не послуговуєтеся сервісом Мій Київстар для самообслуговування, то його можна завантажити в Google Play або App Store.
Кожен абонент, що введе отриманий код у відповідне поле при реєстрації на Binance.ua матиме можливість отримати:
  • 5$ на баланс в особистому кабінеті
  • 5$ при депозиті у 100 грн, за умови реєстрації в перший тиждень старту акції
  • 20% знижки на торгову комісію
  • до 300 бонусів ( 1 бонус еквівалент 1$) у вигляді вітального бонусу для здійснення торгів*
Скористатись перевагами акції можна починаючи з 27 жовтня до 27 листопада включно.
Нагадаємо, що Мій Київстар — це додаток для самостійного керування власним номером, аналізу витрат та обсягу послуг за номером, підключення або відключення послуг та заміни тарифного плану. У додатку можна поповнювати рахунок без комісії, отримувати вигідні пропозиції від партнерів та бонуси від Київстар. Завантажити Мій Київстар можна за посиланням.
Binance – популярна блокчейн-екосистема та постачальник криптовалютної інфраструктури з комплексом фінансових продуктів, що включає найбільшу за обсягом біржу торгівлі цифровими активами. Платформа Binance пропонує великий портфель криптовалютних продуктів та можливостей. Серед них: торгівля та фінанси, освіта, дослідження, благодійність, інвестиції та інкубація, децентралізація та інфраструктурні рішення, а також багато іншого.
*Розмір нарахування залежить від розміру коштів розміщених на депозиті
Детально ознайомитись з правилами можна за посиланням.


 

Аметист

Заблокирован
Реєстрація
03.10.21
Місто
Балта
Телефон
Huawei Y6p

Вкладення

  • Screenshot_20221030_091632_com.kyivstar.mykyivstar.jpg
    Screenshot_20221030_091632_com.kyivstar.mykyivstar.jpg
    124.4 КБ · Перегляди: 113
Реєстрація
28.04.20
Місто
Львів
Телефон
Meizu
в смс прийшло
Добре, коли можна цілий день дивитися Youtube чи серіали на Netflix, а всі мегабайти на місці! З пакетом «Відео без обмежень» ці та безліч інших відеосервісів без використання МБ за 5 грн/4 тижні. Замовити *237*5#. Пропозиція до 15/11/2022 Детальніше kv.st/9yq
 

dzidzio

Генерал Ухилянтських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
в смс прийшло
Добре, коли можна цілий день дивитися Youtube чи серіали на Netflix, а всі мегабайти на місці! З пакетом «Відео без обмежень» ці та безліч інших відеосервісів без використання МБ за 5 грн/4 тижні. Замовити *237*5#. Пропозиція до 15/11/2022 Детальніше kv.st/9yq
Аналогічно з соцмережами:
Добре, коли можна цілий день скролити Instagram чи переписуватися у Viber, а всі мегабайти на місці! З пакетом «Соцмережі без обмежень» ці та безліч інших сервісів без використання МБ за 5 грн/4 тижні. Замовити *238*5#. Пропозиція до 15/11/2022 Детальніше kv.st/9ys
 
Зверху