Акційні пропозиції Київстар

Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
Я би підключив 12 оплат по 35 грн для дружини та дитини. Але не дають попри довгого голодування!
Довго то скільки?? Зараз півроку певне треба.
півроку вже є, може трохи більше!
Номери точно не поповнялись?? Бо якщо кидав по ванкопеєк то забудь.
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra
На номері сина точно ніяких справ - тільки вхідні. А на номері дружини спокусилися підключити "соцмережі за нуль". Ця послуга незабаром закінчиться. Я її відключу, бо обіцяне зняття грошей, котрих немає на рахунку, але не хочу отримувати смс про платне продовження цієї пслуги. Ну ось і всі махінації з номерами.
 
Реєстрація
02.01.19
Місто
Львів
Більше року не поповнював , час від часу активовував ЩД - пропонують лише на 3 місяці по 35грн (((
 

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
На номері сина точно ніяких справ - тільки вхідні. А на номері дружини спокусилися підключити "соцмережі за нуль". Ця послуга незабаром закінчиться. Я її відключу, бо обіцяне зняття грошей, котрих немає на рахунку, але не хочу отримувати смс про платне продовження цієї пслуги. Ну ось і всі махінації з номерами.
Що то вам всім не везе, в мене на голодному білайні правда не пам"ятаю коли він гроші останній раз бачив бонуси прилітали я їх користав в якості абонплати, була пропозиція 12/35, але я послав їх лісом так як запасний номер.
 
Реєстрація
22.08.16
Місто
Киев , Деснянский район
Телефон
6s+ 2/32
На одном номере аж две акции, если не было первого пополнения в тарифе бонусы снимут на абонплату!?
 

Вкладення

  • E5387C10-0F5B-4B92-86E0-F46F52AA9F31.png
    E5387C10-0F5B-4B92-86E0-F46F52AA9F31.png
    651.9 КБ · Перегляди: 71
  • A36DFEC7-541B-4636-89F2-A25B85A5B755.png
    A36DFEC7-541B-4636-89F2-A25B85A5B755.png
    700.8 КБ · Перегляди: 71

dzidzio

Генерал Ухилянтських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
На одном номере аж две акции, если не было первого пополнения в тарифе бонусы снимут на абонплату!?
Знімуть, в КС бонусні кошти мають вищий приорітет.
Але з "Бонуси за поповнення" потрібно бути обережним, бо поки прийдуть бонуси, то живі гроші білінг вже захаває. Тому з "бонусами за поповнення" потрібно спочатку згодувати денну абонку, а потім поповняти.
 
Реєстрація
06.04.21
Місто
Миколаїв
На одном номере аж две акции, если не было первого пополнения в тарифе бонусы снимут на абонплату!?
Знімуть, в КС бонусні кошти мають вищий приорітет.
Але з "Бонуси за поповнення" потрібно бути обережним, бо поки прийдуть бонуси, то живі гроші білінг вже захаває. Тому з "бонусами за поповнення" потрібно спочатку згодувати денну абонку, а потім поповняти.
Не обязательно платить дневную абон плату можно заказать услугу пауза абонплаты.
 

dzidzio

Генерал Ухилянтських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Не обязательно платить дневную абон плату можно заказать услугу пауза абонплаты.
Пауза абонплати не захистить від можливої резервації.
Тому денна абонка надійніше.
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
За СМСку с числом 91 на номер 478 можно получить 7000 мб на 15 дней . Пользуюсь .
Не для всех.
Сегодня на один из номеров получил предложение поменять симку и получить безлимитный интернет на 3мес. Надо брать.
 
Останнє редагування:

osot056

ОптимисТ
Реєстрація
07.09.08
Місто
г. Днепр
Телефон
ASUS ZenFoneMax+Fly TS107
Такое предложение пришло на " правильную" СИМку.
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Обычная где-то год не пополнялась, жила на счасливых днях, 2 недели назад пополнилась для онлайн занятий с зумом. Тариф лайт+ за 40гр.
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Неділя вечір, після міграції і того як щасливий день вже не дають просто так. Нарешті!
1665344081187.png
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Реєстрація
14.04.20
Місто
Тернопіль
За СМСку с числом 91 на номер 478 можно получить 7000 мб на 15 дней . Пользуюсь .
Не для всех.
Сегодня на один из номеров получил предложение поменять симку и получить безлимитный интернет на 3мес. Надо брать.
На дві сімки без активностей прийшло повідомлення про заміну сім картки, але згадки про 1 чи 3 місяці беліму на інтернет не було, лише з інформацією: Гарантійний термін вашої SIM-картки закінчився. Вона може почати працювати з перебоями або повністю вийти з ладу. Для стабільної роботи безкоштовно замініть SIM в магазині Київстар.... В такому випадку якийсь бонус на інтернет належить чи очікувати далі?
П.С. близько року тому на ці ж сім картки приходило повідомлення з безлімом на 3 місяці, але тоді потреби не було
 
Останнє редагування:
Зверху