Акційні пропозиції Київстар

Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra

RuslanMikhay

Заблокирован
Реєстрація
13.05.23
Місто
ПопаснаЯ, Луганська обл., Україна
Телефон
Xiaomi Redmi Note 12S
  • Під фразою «Втричі більше» мається на увазі, що абонент, який є учасником акції у строк її дії отримує додатковий подвоєний обсяг пакетних ГБ та хвилин на будь-які номери України (інші мобільні мережі та мережі фіксованого зв’язку), а також інтернету за умовами Роумінг як вдома без стягнення додаткової плати за умови оплати тарифу на 4 тижні/місяць (залежно від тарифу).
Post automatically merged:

Почему "втрое" больше, если предоставляется ДВОЙНОЙ пакет? 🙃 Я так понимаю, если тариф "База" с суперсилой 5Гб оплатил абонку, то получаю 1Гб по тарифу *111#, 5Гб суперсила на *112# и +2Гб (суперсила "Втрое больше") на *311*1# ? И доп.2Гб буду получать минимум трижды, т.к. плановое снятие абонплаты 29.01, потом в 20х числах февраля и марта. Правда, в январе можно пролететь, пока услуга не запущена. Больше получу допов, если буду заказывать тарифный пакет досрочно.🤔
 
Останнє редагування:
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
  • Під фразою «Втричі більше» мається на увазі, що абонент, який є учасником акції у строк її дії отримує додатковий подвоєний обсяг пакетних ГБ та хвилин на будь-які номери України (інші мобільні мережі та мережі фіксованого зв’язку), а також інтернету за умовами Роумінг як вдома без стягнення додаткової плати за умови оплати тарифу на 4 тижні/місяць (залежно від тарифу).
Post automatically merged:

Почему "втрое" больше, если предоставляется ДВОЙНОЙ пакет? 🙃 Я так понимаю, если тариф "База" с суперсилой 5Гб оплатил абонку, то получаю 1Гб по тарифу *111#, 5Гб суперсила на *112# и +2Гб (суперсила "Втрое больше") на *311*1# ? И доп.2Гб буду получать минимум трижды, т.к. плановое снятие абонплаты 29.01, потом в 20х числах февраля и марта. Больше получу допов, если буду заказывать тарифный пакет досрочно.🤔
мабуть так перенесли з минулої акції
 

RuslanMikhay

Заблокирован
Реєстрація
13.05.23
Місто
ПопаснаЯ, Луганська обл., Україна
Телефон
Xiaomi Redmi Note 12S
Ihor-UA, я понял так, что первый объём услуг на *111#, который и так предоставляется за абонку и два пакета (двойной пакет услуг) *311*1#. То есть в сумме тройной пакет или суперсила "Втрое больше". Я так думаю ☝️. А как будет на самом деле, увидим чуть позже...
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra
Ihor-UA, я понял что первый объём услуг на *111#, который и так предоставляется за абонку и два пакета (двойной пакет услуг) *311*1#. То есть в сумме тройной пакет или суперсила "Втрое больше". Я так думаю ☝️. А как будет на самом деле, увидим чуть позже...
Та начеб-то дотямив ці маркетингові махінації
 

RuslanMikhay

Заблокирован
Реєстрація
13.05.23
Місто
ПопаснаЯ, Луганська обл., Україна
Телефон
Xiaomi Redmi Note 12S
Написал в живой чат "Мой КС". Ввёл имя и для авторизации номер с паролем. Диалог начал сообщением: "Отримання знижки на тариф". Писал сжато, короткими предложениями. Сразу не поймёшь паузы и просят подождать, потому что оператор думает или с тобой робот подвисает. Предложили "Базу" на контракте. Первый месяц 1грн., дальше - 75грн. Я ответил: "Тільки передплата. Отримання знижки на тариф чи бонуси за поповнення." Это больше было похоже на троллинг с моей стороны, чем общение с оператором. Пришёл ответ в чат, что на данный момент предложений для моего номера нет, но оформлена заявка, что у меня есть такие хотелки. Вот теперь думаю, ждать в ближайшее время акционных предложений от КС или оператор меня потроллил в ответ. 😎
 
Останнє редагування:

shamshyev

LIFECELL_0678,,BOMBA"+KYIVSTAR_0678,,LOVE"
Реєстрація
24.07.19
Місто
Полтава
Телефон
LGV30H930+SAMSUNG M51
Підкажіть чи можливий перехід на контракт "Love UA" з припейду? В мкс немає ніяких заманух. Дякуюн

Я довго чекав такої ідивідуальної пропозиції на обидва номера,врешті решт дочекався перед цим місяців 5-6 не поповнював рахунок тільки весь час емігрував з одного тарифа в інший та ними не користувався,навіть на одному з номерів мені активували безеоштовну послугу,,Всюди безлім"але перейшовши до іншого тарифу вона зникла. Передивляйтесь,частіше заходьте в MY KYIVSTAR та змінюйте тарифи раз-два на місяць,поки вам не надійде ця пропозиція перейти до контрактної форми обслуговування
ви змінювали тариф на +АП ? Тобто зари абонка 150 давало міняти на які?
Я вже і напам'ятаю на всі 100% але розпочинав зміни з голосового меню незнаю як зараз ,а тоді була можливість в ,,СУПЕР ГІГ"перейти ,потім з нього в застосунку my kyivstar перейшов в ,,LOVE UA БАЗА",потім ,,LOVE UA БЕЗЛІМ" але не користувався жодним з таоифіві,поки не надійшла смс з пропозицією перейти на контракт на ,,LOVE UA";на іншому номері така сама карусель
 
Реєстрація
23.12.21
Місто
Киев
Знижок багато не буває… подумали ми та підключили вам приємну знижку. Тепер три наступні оплати вашого тарифу лише по 10 грн кожна. Не зволікайте, телефонуйте та користуйтесь інтернетом на вигідних умовах. Знижка діє 84 дні, далі – стандартна вартість тарифу.
как это понять? 3 раза можно оплатить по 10 грн в течение 84 дней? последний платеж 10 грн можно сделать через 83 дня ?
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
3 абонплати по 10грн, навіть якщо перезамовити, система порахує як 1 плату, 4 платіж згідно умов вашого тп
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Дали 30хв до 30.01. Нащо вони мені? Якщо я навіть в суперсилі не підключав. Краще б знижку по тарифу.
 

Вкладення

  • 1706346594665.png
    1706346594665.png
    227.7 КБ · Перегляди: 530
Причина: Прибрано повнорозмірне зображення в повідомленні
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
14.04.13
Місто
ЗСУ
Телефон
Poco M5s Samsung S23U

Вкладення

  • Screenshot_20240127_120003_ .jpg
    Screenshot_20240127_120003_ .jpg
    96.7 КБ · Перегляди: 83
Останнє редагування:
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
Дали 30хв до 30.01. Нащо вони мені? Якщо я навіть в суперсилі не підключав. Краще б знижку по тарифу.Переглянути вкладення 59368
Дружині дали 3900 хв і 45 ГБ. Що робити тепер?
Користуватись! Мало не влаштовує, дали щось безкоштовно також. Ніяк не догодити.
 
Реєстрація
18.10.16
Місто
Полтава
Телефон
Samsung SM-G900FD
Дружині дали 3900 хв і 45 ГБ при підключеній суперсилі "Відео на ходу". Що робити тепер?
Дык, суперсилить - тикитоки, ютубчик и все это обязательно "на ходу"... надеемся, дружина не шлепнет лицом в грязь :zek:
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
Почему "втрое" больше, если предоставляется ДВОЙНОЙ пакет?
Уважно почитайте:
Під фразою «Втричі більше» мається на увазі, що абонент, який є учасником акції у строк її дії отримує додатковий подвоєний обсяг пакетних ГБ та хвилин на будь-які номери України (інші мобільні мережі та мережі фіксованого зв’язку)
Тобто в пакеті є 15Гб, а додатково отримуєте 2*15Гб. Ось чому подвоєний, а не потроєний :)
 
Реєстрація
28.07.22
Місто
Kyiv
Прилетіло на Твій новий (абонка 55 грн): 60 хв на ворогів, 4 ГБ інтернету - додаткова знижка 60% на 3 місяці.
Скільки не платили абонки?
з півроку мабуть, та ще й акція поперяжня була - замість 55 грн 35 грн на 12 періодів здається :)
 
Зверху