Акційні пропозиції Київстар

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Щось новеньке. В веб-МКС
Ловіть момент! Безлімітний інтернет на 3 місяця. Активуйте пакет без додаткових плат та насолоджуйтесь улюбленими відео, музикою та сайтами.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Реєстрація
05.09.19
Місто
Кривой Рог
шо ж тут непонятно, комісія за переказ з номера на номер буде повернута в трикратному розмірі у вигляді бонусів.
Конечно бонусами. И главное ,что нам эта акция (все поняли почему ? )полностью без надобности.
 

gtc

Реєстрація
04.11.08
Місто
Львів
Кочевник, Якщо й новеньке, то відносно. Прийшло таке десь зо два тижні тому на "шаровий" Твій новий. Підключив.
раніше безкоштовне підключали самі, а 3міс шантажували гривнею чи навіть двадцятьма.
Таке враження, що креативні смузіхльоби досліджують цільову аудиторію: самі включили - подивилися хто як скористався, ага, тепер нехай абоненти включають - подивимося хто і як...
Ой, щоб на 1 квітня знову ще щось не оновили...
 

gtc

Реєстрація
04.11.08
Місто
Львів

gtc

Реєстрація
04.11.08
Місто
Львів
Как всегда, лаконично и ничего непонятно:

У меня видно даже немного больше: "Звонки на другие мобильные, го..."
И это не городские, так как в моём тарифе их нет. Что же это? ;)
По-перше, я такого не казав.
По-друге, це ви про що?
 

Sanёk

Заблокирован
Реєстрація
20.04.13
Місто
Львів
У меня видно даже немного больше: "Звонки на другие мобильные, го..."
И это не городские, так как в моём тарифе их нет. Что же это? ;)
Нет, это городские, зайдите с веб версии и убедитесь.
 
Реєстрація
09.04.17
Місто
Харьков
Вопрос к тем, у кого есть симки киевстар с тарифным планом «SIM для устройств». Если долго не пополнять такую симку (положить на полку), то со временем на нее начнут приходить предложения по типу интернет ГБА за 100/365 грн или тариф типа "Твій Новий" за 55 грн 4 гб/60 минут на врагов?

Или на симку с тарифным планом «SIM для устройств» такое не приходит? Может симка с таким тарифным планом чем то отличается от других обычных и КС на нее ничего не присылает?
 
Реєстрація
19.10.10
Місто
Сумы
Телефон
nokia
Зверху