Акційні пропозиції lifecell

Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra
Може і треба вимикати на невеликий час. Я зараз розглядаю свої випадки, то в мене інколи по тижню-два такі карти лежали на полиці. Але в мережі вони світилися більше часу, ніж були на полиці.
 
Реєстрація
22.08.16
Місто
Киев , Деснянский район
Телефон
6s+ 2/32
Інтернет-п’ятниця: 20 ГБ за 0.01 грн! Поповніть сьогодні рахунок від 20 грн одним платежем, наберіть *441# та отримайте 20 ГБ на 5 днів за 0.01 грн. Поповнення без комісії на oplata.lifecell.ua
Подскажите как вывести 20 на моно или переслать на стар, спс
 
Останнє редагування:
Реєстрація
18.09.22
Місто
Київ
Інтернет-п’ятниця: 20 ГБ за 0.01 грн! Поповніть сьогодні рахунок від 20 грн одним платежем, наберіть *441# та отримайте 20 ГБ на 5 днів за 0.01 грн. Поповнення без комісії на oplata.lifecell.ua
Подскажите как вывести 20 на моно или переслать на стар, спс
Paycell если работает. Комиссия 3 гриваса.
 
Реєстрація
22.08.16
Місто
Киев , Деснянский район
Телефон
6s+ 2/32
Поповнити номер іншого оператора відсутня, переказати кошти на банківську карту є можливість — це мобільний платіжний сервіс, але номер має бути ідентифікований. «Мобільний платіжний сервіс» – це платіжний портал для банківських платежів, оплати популярних продуктів або послуг за допомогою мобільного рахунку.
Переходьте за посиланням <a href="https://paycell.lifecell.ua/">https://paycell.lifecell.ua/</a>
Щоб ідентифікувати Ваш номер, достатньо на сайті <a href="https://www.lifecell.ua/uk/bank-id/">https://www.lifecell.ua/uk/bank-id/</a> увійти в особистий кабінет, обрати свій банк, в основній інформації обрати персональні дані, реєстрація. Далі слідувати інструкції. Або звернутися в будь-який магазин lifecell з паспортом.
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
17.02.20
Місто
Київ
Телефон
Poco m4 pro 5g
Подарункові гігабайти пріоритетні, зважайте на це! Тобто вони одразу виходитимуть, а не тарифні
 

Dawn

Nokia - Connecting People
Реєстрація
02.09.17
Місто
Київська область
Телефон
Nokia 515 Black
Дзвонив дядечко-оператор, сказав, що в мене не оплачений тариф (мені бонуси за поповнення дали, тож я і не сплатив абонку) і вони хотіли б мені запропонувати акцію. "Що ви, Андрію, більше використовуєте - інтернет чи дзвінки?". Я відповів, що майже не дзвоню нікуди, але багато користуюсь інтернетом. І оператор починає мені в подробицях розповідати про дуже вигідний акційний пакет... хвилин на всі номери за 60 гривень. Я його перебив, ще раз нагадавши, що мене не цікавлять дзвінки, я інтернетом користуюсь більше. Він вибачивася, побажав гарного дня і ми завершили розмову.

К - клієнтоорієнтованість :(
 

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Для вас ВАУ-знижка 100% аж на три оплати вашого тарифного пакету послуг за 10 грн. Наберіть *431*24# і готово - знижка 100% активована. Пропозиція діє 4 дні з моменту отримання SMS.
Жара Лайт 2022. Номер був не в мережі близько 3 місяців, не поповнювався 1 рік.
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
Номер був не в мережі близько 3 місяців, не поповнювався 1 рік.
Цікаво, якщо номер зараз не в мережі, вже досить довго, 15/03 поповнити на 10грн, бо спливає термін дії. А ще через місяць вставити в телефон 15/04, то дадуть знижку чи ні?)
 
Реєстрація
22.02.23
Місто
Радивилів
Хто підкаже можливо надати один раз допомогу в акції Подвійно добродійно в опції 25хв і 250Мв інета?
Там пише регулярно.
Відмовитись від повторної допомоги за дорогою юссд кода можливо?
 
  • Like
Реакції: kori
Реєстрація
12.02.24
Місто
Вольнянск
Заявку на перенос отменять не пришлось, т.к. я её подал с ошибкой (указал что абонент незарегистрирован, а по факту зарегистрирован) и система автоматом дала отлуп, но при этом прислала 50% скидку на 6 мес и ещё с утра перезвонил lifecell-котик и продублировал всю эту информацию.
да, это самая нормальная акция от лайфа :sneaky:
что мешает им сделать подписку с такими условиями
интересно, а через полгода этот же финт пройдет? )
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Я взагалі не памʼятаю, щоб там такий пункт був - лайф автоматично просить зареєструватись через дію, щоб передати дані лайфу, і підписуєш заяву про ідентифікацію
 
Реєстрація
14.04.10
Місто
Киев
Телефон
Galaxy A52 8/256GB
Для вас ВАУ-знижка 100% аж на три оплати вашого тарифного пакету послуг за 10 грн. Наберіть *431*24# і готово - знижка 100% активована. Пропозиція діє 4 дні з моменту отримання SMS.
Жара Лайт 2022. Номер був не в мережі близько 3 місяців, не поповнювався 1 рік.
10 грн. сняли а пакет не начислили😁
 

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
Для вас ВАУ-знижка 100% аж на три оплати вашого тарифного пакету послуг за 10 грн. Наберіть *431*24# і готово - знижка 100% активована. Пропозиція діє 4 дні з моменту отримання SMS.
Жара Лайт 2022. Номер був не в мережі близько 3 місяців, не поповнювався 1 рік.
10 грн. сняли а пакет не начислили😁
Завтра
 
Реєстрація
16.01.23
Місто
Киев
Для вас ВАУ-знижка 100% аж на три оплати вашого тарифного пакету послуг за 10 грн. Наберіть *431*24# і готово - знижка 100% активована. Пропозиція діє 4 дні з моменту отримання SMS.
Жара Лайт 2022. Номер був не в мережі близько 3 місяців, не поповнювався 1 рік.
10 грн. сняли а пакет не начислили😁
пакет буде завтра до 00:15 максимум
 

smk

Реєстрація
06.11.18
Місто
Київська область
Телефон
realme gt neo 3
Для вас ВАУ-знижка 100% аж на три оплати вашого тарифного пакету послуг за 10 грн. Наберіть *431*24# і готово - знижка 100% активована. Пропозиція діє 4 дні з моменту отримання SMS.
Жара Лайт 2022. Номер був не в мережі близько 3 місяців, не поповнювався 1 рік.
10 грн. сняли а пакет не начислили😁
пакет буде завтра до 00:15 максимум
Або поповніть рахунок на 1 грн і нарахують зараз
 
Зверху