Акційні пропозиції lifecell

Ксю

Упанда
Реєстрація
05.04.10
Місто
Одесса
Телефон
Samsung J5 2016 (Kyivstar 3gOnline2018+Vodafone 4gSmartXS, Nokia Asha lifecelle СделайСам
Для вас ВАУ-знижка 100% аж на три оплати вашого тарифного пакету послуг за 10 грн. Наберіть *431*24# і готово - знижка 100% активована. Пропозиція діє 4 дні з моменту отримання SMS.
Жара Лайт 2022. Номер був не в мережі близько 3 місяців, не поповнювався 1 рік.
И мне так повезло. 3 оплаты за 10 грн.
Жара лайт 2021.
Номер пополнился 1.5 г назад на 10 грн и тогда предложили такую же акцию. Попользовалась тарифом 3 месяца и номер ушёл на полку.
Срок действия был до начала октября. Включила, чтоб его продлить-а они мне подарили ещё 3 месяца жизни номера, потом ещё раз с января по апрель.. и вот на днях включаю, уточнить дату-дата жизни до начала апреля, и в подарок 3 абонки за 10 грн. Пробовала сначала активировать акцию по юсдд коду (на счету 1 грн), не дало... сначала денег надо дать. Пополнила, подключила. Где-то в 00.30 пакет был начислен. Хорошо, что у меня 1.5г назад уже была отключена возможность снятия платы за день, хоть я и думать об этом забыла. Этим спасла свои 10 грн от списания за дневной пакет.

Ура. 3 месяца связи в подарок. Очень актуально в связи с отключениями и света в Одессе и необходимостью иметь моб инет при неработающем wifi. До этого несколько месяцев жила без моб инета (на green'e 3moba) в ожидании акции хорошей. Дождалась:)
Post automatically merged:

Только что начислили ещё 1 гиг на 7 дней по Программе Дисконт Инфо.

Это что за зверь такой?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
19.03.17
Місто
Lviv
Телефон
Hotwav Note 12
Для вас ВАУ-знижка 100% аж на три оплати вашого тарифного пакету послуг за 10 грн. Наберіть *431*24#
Термін дії номеру минув 5 днів тому. Сімка вставлена в кнопочник. Жара лайт 2022.
 
Реєстрація
10.10.19
Місто
Одесса
А мне вот только что пришло сегодня смс. Я только не понял на какой срок действует эта скидка. ТП Жара Лайт 2022.
Только сейчас обратил внимание что дают 15Гб и 500 минут. До скидки по моему было больше.

Приємний сюрприз для наших абонентів - знижка 40% на ваш тариф! Оплатіть пакет послуг за вашим тарифом уже зі знижкою 40% до 12.04.2024 включно та користуйтеся. Поповнення без комісії на oplata.lifecell.ua Бажаємо вам лише приємних новин!
 
Останнє редагування:

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14

vitaminC

сальце, м'ясце, вітамінЦЕ
Реєстрація
31.10.17
Місто
Україна
Телефон
old NOKIA onelove
на номер для вхідних дзвінків, який весь час без поповнення, надійшла SMS переходьте за 1 копійку в акційний тариф Жара Лайт 2022 спеціально для вас знижена ціна діє на один пакет послуг 104 замість 130
 

Bubblegum

Мимо проходил
Реєстрація
09.01.13
Місто
Сумщина
Прийшла смска:

4 ГБ і 50 хв за 1 грн! Поповніть рахунок від 100 грн одним платежем. Потім наберіть *431*19# й отримайте 4 ГБ та 50 хв на всі номери (міські, мобільні, lifecell по Україні на 30 днів. Пропозиція діє 4 дні з дати отримання.

Не думаю, що мене - старого свинорила, дана пропозиція може чимось зацікавити. Виведення коштів назад лише через ідентифікацію, гігабайтів і хвилин ганебно мало.

Lifecell-е, старайся краще, навіть Київстар тебе обходить з пропозиціями, не кажучи вже про Vodafone, жадібний ти дуже, мій жовтенький французький друже.
 

Bubblegum

Мимо проходил
Реєстрація
09.01.13
Місто
Сумщина
Bubblegum, подключил был 2024 гб на год за 400 грн , полёт отличный, хорошая была акция , юзаю дальше

Не встиг, хто ж знав, що вони на ходу перевзуються. Зазвичай дотримувались своїх умов акцій, а тут майже ніж на місяць раніше припинили. Відчувається вплив нового менеджменту.
 
Реєстрація
03.01.16
Місто
Киев
Хто знає, якщо поповню на 90 спрацює обидві пропозиції чи лише одна з них?
 

Вкладення

  • Screenshot_20240415-100418.png
    Screenshot_20240415-100418.png
    152.6 КБ · Перегляди: 84
Зверху