Акційні пропозиції Vodafone

Реєстрація
25.09.16
Місто
Біла Церква
В мене на базових XS ніби працює, але через 7705 пише постійно, що треба скористатись інтернет, щоб побачити залишок. Гроші з рахунку ніби не знімає, але інет є, правда ледве працює. Не знаю, чи то швидкість урізана, чи то перевантажена у нас мережа добряче
На базових - Інтернет безкоштовний, обмежений по швидкості до 100 кбіт/с.
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Волинь
current, по х на швидкість, ukr.net відкриває, месенджери повідомл отримують, за випадково увімкнений нет гроші не злизує, мені ті гіги не потрібні, головне доступ до нету.
Можливо почистіть тему від моїх останніх і цитованих повідомлень, а то хто його зна :)
 
Реєстрація
25.09.16
Місто
Біла Церква
current, по х на швидкість, ukr.net відкриває, месенджери повідомл отримують, за випадково увімкнений нет гроші не злизує, мені ті гіги не потрібні, головне доступ до нету.
Можливо почистіть тему від моїх останніх і цитованих повідомлень, а то хто його зна :)
Безкоштовний Інтернет - то це на офіційній сторінці опису тарифу вказано.
Швидкість 8 чи 100 - то це, мабуть, одне і теж :) .
PS. Можливо забули виправити, коли на SuperNet підняли до такої швидкості.
 
Останнє редагування:

Theos

Заблокирован
Реєстрація
05.08.18
Місто
Харків
Телефон
Ulefone Armor 3t
А де почитати про цю акцію?В додатку нічого немає. Коли останній день замовлення подарунку?
Написано було "по 26 серпня", але чи включає, на думку оператора, акція цей день - невідомо
Quad eram demonstrandum
 
Реєстрація
25.09.16
Місто
Біла Церква
current, в тарифах SuperNet теж є при базових умовах безкоштовний Інтернет?
SuperNet Unlim

Натисніть на кнопку «Змінити тариф»
або наберіть *444*8#
Вартість переходу – 0 грн.

До першого поповнення на суму 300 грн у вас діятимуть такі тарифи: дзвінки в мережі Vodafone Україна, а також на інші мережі по Україні – 1 грн/хв; дзвінки за кордон – 20 грн/день за кожні 20 хв при здійсненні вихідного дзвінка в одну з 16 країн; мобільний інтернет доступний на швидкості до 100 Кбіт/с.

 
Реєстрація
16.10.19
Місто
Чернигов
Выключили акцию 31 Гиг, посылает восвояси.
Так, вже в 14:45 точно не працювало
Странно, в акции было по 26 включительно, теперь не ясно, по какому временному поясу работает водафон...В Токио 27 е-0-35, Мельбоуоне 1-35, у нас 26 - 18-35, откуда у них программисты...Вообще,странно , со временем у них -уже не первая акция такой бред...Судя по всему в точке перехода дня....
 
Реєстрація
05.12.12
Місто
Львів
Телефон
Gnusmas Duo$
Шарага з своєю акцією, як завжди намахають.
Не встиг на 1 номер отримати.
 
Останнє редагування:

Аметист

Заблокирован
Реєстрація
03.10.21
Місто
Балта
Телефон
Huawei Y6p
Тариф 4G Smart XS. Раньше вроде за 300 предлагали перейти на Start
 

Вкладення

  • Screenshot_20220826_222240_ua.vodafone.myvodafone.jpg
    Screenshot_20220826_222240_ua.vodafone.myvodafone.jpg
    363.9 КБ · Перегляди: 68
Зверху