Акційні пропозиції Vodafone

Александр книжник

Заблокирован
Реєстрація
16.11.22
Місто
Житомир
Реєстрація
16.01.23
Місто
Киев
В тарифе Vodafone
SuperNet Unlim сегодня 19.01 по акции успешно включил Рік без абонплат за 390 грн 32грн 50 коп в месяц топ )
А сколько минут на врагов в месяц там дают?
400 на врагов жаль нет в тарифе услуги Двойные минуты )
 

Александр книжник

Заблокирован
Реєстрація
16.11.22
Місто
Житомир
Пропонують РБА за 1180 грн при вже підключеному РБА за 1180 грн.
хто точно скаже: в такому випадку підключений РБА продовжується ще на рік?
Тоді би послуга називалась ДРБА - два роки без абонплати)))

"Чотири роки, с*ка, без к*бз*на" ©
Переглянути вкладення 52675
А на фото вылитый Хабенский
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Мій тариф Водафон Лайт. Оператор зателефонував запропонував перейти в 4g smart xs+ за 95 грн міс в який входить 4 гб , 200хв по Україні та безлім в водафон.Поповніть на 95 грн після смс про зміну тарифу. Підскажіть варто? Чи краще перейти на інший тариф унлім і чекати Рба. Щось вони зганяють мабуть всіх з лайта??? В програмі нема пропозиції , питаю є в програмі пропозиція а опепатор каже нема
Не варто погоджуватися бо у 4g smart xs+ слабке наповнення. Треба перейти на SuperNet Unlim і тоді можливо запропонують РБА. І саме той факт, що був Лайт не аби як посприяє, бо з нього зганяють. Оператор каже нема - правильно, нема, бо з'явитися після переходу на SuperNet Unlim. У мене принаймні так і було. Навіть якщо РБА не одразу з'явитися - все одно його треба чекати на тарифі з нормальним наповненням.
 
Реєстрація
16.01.23
Місто
Киев
Мій тариф Водафон Лайт. Оператор зателефонував запропонував перейти в 4g smart xs+ за 95 грн міс в який входить 4 гб , 200хв по Україні та безлім в водафон.Поповніть на 95 грн після смс про зміну тарифу. Підскажіть варто? Чи краще перейти на інший тариф унлім і чекати Рба. Щось вони зганяють мабуть всіх з лайта??? В програмі нема пропозиції , питаю є в програмі пропозиція а опепатор каже нема
Не варто погоджуватися бо у 4g smart xs+ слабке наповнення. Треба перейти на SuperNet Unlim і тоді можливо запропонують РБА. І саме той факт, що був Лайт не аби як посприяє, бо з нього зганяють. Оператор каже нема - правильно, нема, бо з'явитися після переходу на SuperNet Unlim. У мене принаймні так і було. Навіть якщо РБА не одразу з'явитися - все одно його треба чекати на тарифі з нормальним наповненням.

Мій тариф Водафон Лайт. Оператор зателефонував запропонував перейти в 4g smart xs+ за 95 грн міс в який входить 4 гб , 200хв по Україні та безлім в водафон.Поповніть на 95 грн після смс про зміну тарифу. Підскажіть варто? Чи краще перейти на інший тариф унлім і чекати Рба. Щось вони зганяють мабуть всіх з лайта??? В програмі нема пропозиції , питаю є в програмі пропозиція а опепатор каже нема
Не варто погоджуватися бо у 4g smart xs+ слабке наповнення. Треба перейти на SuperNet Unlim і тоді можливо запропонують РБА. І саме той факт, що був Лайт не аби як посприяє, бо з нього зганяють. Оператор каже нема - правильно, нема, бо з'явитися після переходу на SuperNet Unlim. У мене принаймні так і було. Навіть якщо РБА не одразу з'явитися - все одно його треба чекати на тарифі з нормальним наповненням.
У меня Год за 390 втарифе SuperNet Unlim давали 5 мес в подряд по 2 раза в месяц когда узнал что год дорожает сразу подключил 19.01 в 20:00 был последный день Акции номер был голодный с 2020 года видел только 5 грн раз в 10 мес
 
Реєстрація
06.06.18
Місто
Львов
А що особливого в тому Лайт? шо з нього зганяють? Абонплати немає в ньому. Чи може буде в інших тарифах якщо і не звониш то все рівно щось платити?
 
Реєстрація
02.05.12
Місто
Черновцы
Телефон
Xiaomi Redmi 9
Тариф Unlim підключив тариф через акцію моя стара сімкарта. Прийшла пропозиція на РБА вроді таку ціну ще нікому тут не пропонували.
 
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
У меня Год за 390 втарифе SuperNet Unlim давали 5 мес в подряд по 2 раза в месяц когда узнал что год дорожает сразу подключил 19.01 в 20:00 был последный день Акции номер был голодный с 2020 года видел только 5 грн раз в 10 мес
Неужели Бурун вернулся?
 
Реєстрація
30.05.12
Місто
Куренiвка
Телефон
C75,MC100,S930,Mi Max2
Вчора в додатку побачив на одному номері ХС акцію, 99,99% на оплату тарифа. Смс на 6216. Сдуру не зробив скриншот і заказав, і сьогодні вранці дивлюся і нічого немає. Поки намагався достукатись до котів(хай їм грець) таки прийшла смс о нарахувані пакету. Номер цей працює тільки на акціях як допоміжний. На основний нічого не дають, за винятком ГБА по дикій ціні:mad:.
 

bbeliy

початковий рилосвин 💙💛
Реєстрація
05.08.19
Місто
Полтава
Телефон
Redmi 9T|STK-L21|B525
А таке питання по акціям та додатку мій водафон... Якщо добавити декілька номерів в "мої номери" чи не спричине це зменшинню можливих цікавих пропозицій, акцій в подальшому?
Поки що виходжу повністю з додатку і заходжу з інших номерів окремо, не підвязуючи їх до "моїх номерів" з надією на більше пропозицій.
 
Реєстрація
17.06.16
Місто
Київ, Шостка
А таке питання по акціям та додатку мій водафон... Якщо добавити декілька номерів в "мої номери" чи не спричине це зменшинню можливих цікавих пропозицій, акцій в подальшому?
Поки що виходжу повністю з додатку і заходжу з інших номерів окремо, не підвязуючи їх до "моїх номерів" з надією на більше пропозицій.
Ходила колись чутка, що на додаткових номерах частину спецпропозмцій не видно
 
Реєстрація
30.06.15
Місто
Коломыя
А таке питання по акціям та додатку мій водафон... Якщо добавити декілька номерів в "мої номери" чи не спричине це зменшинню можливих цікавих пропозицій, акцій в подальшому?
Поки що виходжу повністю з додатку і заходжу з інших номерів окремо, не підвязуючи їх до "моїх номерів" з надією на більше пропозицій.
Ходила колись чутка, що на додаткових номерах частину спецпропозмцій не видно
В нових версіях мобільного додатку,видно спецпропозициї на всіх номерах.
 
Реєстрація
11.12.16
Місто
Чернівці
А таке питання по акціям та додатку мій водафон... Якщо добавити декілька номерів в "мої номери" чи не спричине це зменшинню можливих цікавих пропозицій, акцій в подальшому?
Поки що виходжу повністю з додатку і заходжу з інших номерів окремо, не підвязуючи їх до "моїх номерів" з надією на більше пропозицій.
У мене в додатку одночасно підв'язано 8 номерів, на всі регулярно приходять якісь пропозиції.
На 5 з них я уже навіть акційний РБА встиг підключити.
Тому, думаю, Ваші побоювання безпідставні. Як і Ваш геморой (з перемиканням між номерами). :)
 

bbeliy

початковий рилосвин 💙💛
Реєстрація
05.08.19
Місто
Полтава
Телефон
Redmi 9T|STK-L21|B525

Eskalibur

Заблокирован
Реєстрація
20.02.12
Місто
UA
Телефон
Redmi Note 10 pro
Unlim на базових, пропонують місяць за 10, перший раз було 20.
Буду чекати на РБА .
 

Вкладення

  • Screenshot_2023-01-22-09-32-35-019_ua.vodafone.myvodafone.jpg
    Screenshot_2023-01-22-09-32-35-019_ua.vodafone.myvodafone.jpg
    144.7 КБ · Перегляди: 57
Зверху