Акційні пропозиції Vodafone

monsterrr

Почётный Святой
Реєстрація
16.06.17
Місто
Kyiv
Телефон
SGS21+


смс пришла сразу же после предыдущей о том, что заявка на переход принята.

в первом написано, что предложение действительно до 3 листопада.
во втором - что только сегодня ))
 
Останнє редагування:
Реєстрація
16.11.10
Місто
Днепр
Телефон
Huawei E5770
На два SuperNetUnlim (360 грн/мес), которые уже являются участниками акции "199", вчера упали предложения по ГБА за 1580 и 1980 грн соответственно :)
 

Вкладення

  • Screenshot_20231030-090001_My Vodafone.jpg
    Screenshot_20231030-090001_My Vodafone.jpg
    170.1 КБ · Перегляди: 39
  • Screenshot_20231030-090034_My Vodafone.jpg
    Screenshot_20231030-090034_My Vodafone.jpg
    170.5 КБ · Перегляди: 38
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
Тобто прийняти участь а атракціоні без жодної сплаченої абонки ніяк?
Перейшов відсидітися місяць з лайфу. От тепер думаю чи вертатися. Чи тут якось на рік анлім замутити?
 
Реєстрація
18.10.16
Місто
Полтава
Телефон
Samsung SM-G900FD
alibob,
не успеешь... VF не дремлет - бдит и держит руку на пульсе (то бишь - на рубильнике, готовый отрубить лафу), благодаря индивидуумам - которые думают что хайд пользуют только паранои-поцики... ИМХО :boss:
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung S23+|OnePlus 6T
Якщо дати закінчення РБА і нарахування чергового пакету співпадають, то ще один пакет отримаю чи ні? Тариф СуперНет Старт
 
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
Якщо дати закінчення РБА і нарахування чергового пакету співпадають, то ще один пакет отримаю чи ні? Тариф СуперНет Старт
Зараз всіх попереджають,- якщо перед нарахуванням РБА був недовикористаний пакет, то залишок підключать після РБА. Може й рік тому, так було...
 
Реєстрація
18.10.16
Місто
Полтава
Телефон
Samsung SM-G900FD
Roman_UA,
99.9% что пакет начислят. Незнаю как сейчас, но ранее был мизерный шанс пролететь в подобном случае - если подключение ГБА было в начале суток (отключался он - в это же время). То бишь, если подключил к примеру в 00.05 - то и отключится ГБА в это время, еще до начисления пакета (и имеем пролет, так как начисление пакета, в основном - ближе к утру). Ну а так как в основном подключаем ГБА уже после 8.00 - то результат очевиден :boss:
 
Реєстрація
04.08.16
Місто
місто
Телефон
ТА-68
Roman_UA,
99.9% что пакет начислят. Незнаю как сейчас, но ранее был мизерный шанс пролететь в подобном случае - если подключение ГБА было в начале суток (отключался он - в это же время). То бишь, если подключил к примеру в 00.05 - то и отключится ГБА в это время, еще до начисления пакета (и имеем пролет, так как начисление пакета, в основном - ближе к утру). Ну а так как в основном подключаем ГБА уже после 8.00 - то результат очевиден :boss:
Я на предыдущем ГБА пихал (13) с помощью USSD.
ussd на ручное подключение месячного пакета?
 

razor

место под рекламу
Реєстрація
28.06.08
Місто
Винница
Телефон
xiaomi mi 11 ultra
а на контракте такое прокатить может?)
 
Реєстрація
23.10.10
Місто
Харьков
Телефон
Iphone Хs+ Huawei P30 PRO
Ніяк, ніде не відображається.
Знижку бачать тільки коти.
З мене гроші здерли, а пакет не підключили, звонив до оператора, заявку приняли на розгляд в технічний відділ. Два дні вже без зв'язку.
В мене був на базових SuperNet Unlim, пакет підключили десь через годину після дзвінка до оператора, і приняття на розгляд в технічний відділ.
Тобто без сплати першої ап все активували?
 
Реєстрація
23.02.11
Місто
Киев
BaDa, після того, як пакет вночі автоматично не підключився, то складають заявку. В мене підключили за 1г 40хв після звернення. Так, без першої АП, на базових.
 
Реєстрація
23.10.10
Місто
Харьков
Телефон
Iphone Хs+ Huawei P30 PRO
BaDa, після того, як пакет вночі автоматично не підключився, то складають заявку. В мене підключили за 1г 40хв після звернення. Так, без першої АП, на базових.
Звернувся у тп. Кажуть ви на базових, платіть 360 і все активується ;)
Як ви їх спонукали то зробити? ;)
 
Реєстрація
20.04.19
Місто
Чернівці
Ніяк, ніде не відображається.
Знижку бачать тільки коти.
З мене гроші здерли, а пакет не підключили, звонив до оператора, заявку приняли на розгляд в технічний відділ. Два дні вже без зв'язку.
В мене був на базових SuperNet Unlim, пакет підключили десь через годину після дзвінка до оператора, і приняття на розгляд в технічний відділ.
Тобто без сплати першої ап все активували?
 
Причина: Добавлено інформацію
Останнє редагування:
Реєстрація
23.10.10
Місто
Харьков
Телефон
Iphone Хs+ Huawei P30 PRO
Ніяк, ніде не відображається.
Знижку бачать тільки коти.
З мене гроші здерли, а пакет не підключили, звонив до оператора, заявку приняли на розгляд в технічний відділ. Два дні вже без зв'язку.
В мене був на базових SuperNet Unlim, пакет підключили десь через годину після дзвінка до оператора, і приняття на розгляд в технічний відділ.
Тобто без сплати першої ап все активували?
*** Скрытый текст не может быть процитирован. ***

Дякую, так через чат прийняли звернення.
 

Ryo San

Plutoid
Реєстрація
27.08.22
Місто
Київ
Телефон
moto g54 5G (XT2343-6)
Кажуть ви на базових, платіть 360 і все активується
Інструкція згори така, тому підтримка так регулярно каже: поповніть рахунок на місячний пакет і все буде ок. Іноді додають: "Чекайте зняття вночі". Я в таких випадках звертався до підтримки доти, доки не приймали заявку на примусову активацію - і, зазвичай, нараховували місячний пакет протягом пари годин (якщо не хвилин).
 
Реєстрація
16.11.10
Місто
Днепр
Телефон
Huawei E5770
а на контракте такое прокатить может?)

Я думаю как максимум могут предложить переход в закрытые для миграции ТП типа Red S, Red Light. Ну и также можно получить доп скидку при подписании ДУ от 15 до 25% в зависимости от срока ДУ.
 
Зверху