Акційні пропозиції Vodafone

Bubblegum

Мимо проходил
Реєстрація
09.01.13
Місто
Сумщина
А це вже якесь знущання:
Отримайте 14 грн на додатковий рахунок! Для цього поповніть рахунок від 20 грн одним платежем. Кошти нарахуємо протягом доби після поповнення. Термін їх дії - 7 днів.
 
Реєстрація
22.08.16
Місто
Киев , Деснянский район
Телефон
6s+ 2/32
Надійшло таке:
Отримайте додаткові 8 ГБ інтернету на місяць! Для цього поповніть рахунок від 90 грн одним платежем. ГБ нарахуємо протягом доби після поповнення.
Пополнение было хоть раз на полную абонплату или на базовые пришло?
 
Реєстрація
02.01.19
Місто
Львів
Більше доби після поповнення як не нарахувало пакет послуг на місяць по 100% / рік . Відповідь котика - сплатіть абонку .Ще в когось таке було ?
 

Вкладення

  • Screenshot_2023-11-02-10-27-47-054_ua.vodafone.myvodafone.jpg
    Screenshot_2023-11-02-10-27-47-054_ua.vodafone.myvodafone.jpg
    125.5 КБ · Перегляди: 72
Реєстрація
20.04.19
Місто
Чернівці
Більше доби після поповнення як не нарахувало пакет послуг на місяць по 100% / рік . Відповідь котика - сплатіть абонку .Ще в когось таке було ?
Спробуйте подзвонити на 111, та наполягайте, щоб створили запит до відповідальних спеціалістів за вашим зверненням.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
То в них проблеми вони мені вчора тоже мізки клепали з приводу РБА мол у вас немає грошей на рахунку тому не підключається послуга я їм навів 2 скріни що платив по 400 грн 2 рази на один номер, а потім вивів зо злості ті всі гроші і попав ще на 50 грн комісї при виводі, аж ближче до обіду прийшло смс мол ми прийняли вашу заявку з приводу РБА я тоді кинув гроші і сходу зняло і включило акцію.
 
Реєстрація
20.04.19
Місто
Чернівці
То в них проблеми вони мені вчора тоже мізки клепали з приводу РБА мол у вас немає грошей на рахунку тому не підключається послуга я їм навів 2 скріни що платив по 400 грн 2 рази на один номер, а потім вивів зо злості ті всі гроші і попав ще на 50 грн комісї при виводі, аж ближче до обіду прийшло смс мол ми прийняли вашу заявку з приводу РБА я тоді кинув гроші і сходу зняло і включило акцію.
Так ви підключали РБА, чи знижку 100% на рік?
 
Реєстрація
20.04.19
Місто
Чернівці

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
мені з вчорашнього вечора кажуть чекайти смс про підключення 100% знижки на рік впродож доби, так нічого не прийшло, тільки зараз склали заявку
Прийшла смс, що РБА підключенр і в МФ відображається строк дії саме РБА, хоча в смс пропозиції буда саме 100% на рік, а не РБА


Апд: АП була сплачена 31.10 і нарахували пакет послуг на місяць чи буде у мене 12+1?
 
Останнє редагування:

Ryo San

Plutoid
Реєстрація
27.08.22
Місто
Київ
Телефон
moto g54 5G (XT2343-6)
Прийшла смс, що РБА підключенр і в МФ відображається строк дії саме РБА, хоча в смс пропозиції буда саме 100% на рік, а не РБА
Мабуть, через технічні проблеми, не змогли підключити знижку, того дали РБА. Повезло, вітаю.
Апд: АП була сплачена 31.10 і нарахували пакет послуг на місяць чи буде у мене 12+1?
Повинно буть, бо остання абонка по РБА буде знята 31.10.2024 (якщо це у вас тариф з календарним, а не кастрованим місяцем).
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Прийшла смс, що РБА підключенр і в МФ відображається строк дії саме РБА, хоча в смс пропозиції буда саме 100% на рік, а не РБА
Мабуть, через технічні проблеми, не змогли підключити знижку, того дали РБА. Повезло, вітаю...
саме в чому пощастило?
 

Ryo San

Plutoid
Реєстрація
27.08.22
Місто
Київ
Телефон
moto g54 5G (XT2343-6)
Яка різниця на пальцях між 100% знижкою та РБА?
саме в чому пощастило?
Невикористані дні РБА можна повернути за умов зміни тарифу на дорожчий. А про знижку я такого не чув - тре практичним шляхом перевіряти, бо підтримка може казати діаметрально протилежне. Ну й РБА відображається в додатку, а знижка - ні: РБА зробив зняток як доказ, а от на підтвердження знижки можна пред'являти лише смс та відповідь підтримки. Менш надійно, як на мене.
А так-то, суть схожа, проте чомусь же Водафон застосовує окремо знижку та окремо РБА.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Яка різниця на пальцях між 100% знижкою та РБА?
саме в чому пощастило?
Невикористані дні РБА можна повернути за умов зміни тарифу на дорожчий...
не має сенсу міняти ТП SNU
 
Останнє редагування:
Реєстрація
13.09.23
Місто
Limanka
Телефон
MI 9T Pro
За пополнение на 10 грн предлагают скидку 99% до 03.11.23.
Пополнил через Моно.
Котикам позвонить не катит (повітряна тривога).
Через чат можно активировать акцию или ждать окончания тревоги и дальше звонить 111?
 

Вкладення

  • 4FADFE0F-FC3C-4597-BE04-7888C299E906.jpeg
    4FADFE0F-FC3C-4597-BE04-7888C299E906.jpeg
    153.4 КБ · Перегляди: 62
Реєстрація
13.09.23
Місто
Limanka
Телефон
MI 9T Pro
@Карманник, Так на Молдаванке и на Пересыпи всё спокойняк.
А вот при звонках в КЦ режим «rRed Alert» только у красных.
Ни разу не сталкивался, даже во времена total blackout ни у одного ОпСоСа, чтобы изначально сразу всех абонентов «на завтра».
 
Зверху