Акційні пропозиції Vodafone

Реєстрація
23.10.10
Місто
Харьков
Телефон
Iphone Хs+ Huawei P30 PRO
RMS, *** Скрытый текст не может быть процитирован. ***
Если не оплачена абонка, то скидка ночью автоматом подключится, или как выше писали через котов?
Знижка буде одразу, а пакет треба буде через котиків
 
Реєстрація
15.06.12
Місто
Харків
Телефон
Ericsson A1018S
Через пару днів після активації пропозиції - знижка 100% за 599 грн. на рік на тарифі XL отримав пропозицію підключити РБА за 1850 грн.
Це вже на наступний рік?
 

monsterrr

Почётный Святой
Реєстрація
16.06.17
Місто
Kyiv
Телефон
SGS21+
Arbitr, нет. Они не очень отслеживают, кому что уже пришло и что активна знижка 100%.

так что если закажете РБА, он просто стартанет с момента заказа. А знижка похерится.
 
Реєстрація
04.07.20
Місто
Мукачево
Телефон
Realme C55 Rainy Night
Оператори Водафон ви Найкращі. Запропонували пропозицію по тарифу SMART XL за 360 грн на рік))))). Це просто супер пропозиція))))). Мені пощастило))))) Тепер до 4 листопада 2024 я користуюсь тарифом без оплат. Заплативши трохи більше одного місяця тарифу)))) Ще раз дякую)))). Пропозиція із самих топових які можуть бути)))

В дин@мике Один раз на квартал протягом року платив по тарифу 4G Smart XS+. Потім перевівся на XL місяців з 2 просидів без поповнень і звернувся до оператора з проханням переведення з XL на S сказали не, але запропонували данну пропозицію.​

 
Реєстрація
19.10.10
Місто
Сумы
Телефон
nokia
RMS, *** Скрытый текст не может быть процитирован. ***
Если не оплачена абонка, то скидка ночью автоматом подключится, или как выше писали через котов?
Знижка буде одразу, а пакет треба буде через котиків
Ночью пакет услуг начислился без обращения в поддержку.
 
Реєстрація
23.10.10
Місто
Харьков
Телефон
Iphone Хs+ Huawei P30 PRO
RMS, *** Скрытый текст не может быть процитирован. ***
Если не оплачена абонка, то скидка ночью автоматом подключится, или как выше писали через котов?
Знижка буде одразу, а пакет треба буде через котиків
Ночью пакет услуг начислился без обращения в поддержку.
Гарно. Значить пофіксили вже.
 

RedBlack

Местный
Реєстрація
22.09.15
Місто
Днепр
RMS, *** Скрытый текст не может быть процитирован. ***
Мда, пару звонков, прослушивание кучи рекламы (но без подачи заявления на переход) - уже неделя прошла - никаких предложений.
Зато из Киевстара теперь входящие идут на этот номер)
 

osot056

ОптимисТ
Реєстрація
07.09.08
Місто
г. Днепр
Телефон
ASUS ZenFoneMax+Fly TS107
В приложении Мой ВФ предлагают получить 100 бонусных грн. до 09 числа и 250 до 30. Просто нажать кнопочку "Получить".
 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
В додатку висить РБА за 399 і активувати її не дає, гроші закинув тисну хочу рік без абонплат і все сидить на місці підтримка триндить жди 24 години, але ж абонка то там не сплачена хто що думає я думаю вивести бабло.
 
Реєстрація
20.04.19
Місто
Чернівці
В додатку висить РБА за 399 і активувати її не дає, гроші закинув тисну хочу рік без абонплат і все сидить на місці підтримка триндить жди 24 години, але ж абонка то там не сплачена хто що думає я думаю вивести бабло.
Потрібно було спочатку тиснути "хочу рік без абонплат", а потім поповнювати...
IMG_20231108_220348.jpg
 
Причина: Добавив інформацію
Останнє редагування:
Реєстрація
07.11.07
Місто
Киев
В додатку висить РБА за 399 і активувати її не дає, гроші закинув тисну хочу рік без абонплат і все сидить на місці підтримка триндить жди 24 години, але ж абонка то там не сплачена хто що думає я думаю вивести бабло.
Потрібно було спочатку тиснути "хочу рік без абонплат", а потім поповнювати...
Влип очкарик 😆
 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
В додатку висить РБА за 399 і активувати її не дає, гроші закинув тисну хочу рік без абонплат і все сидить на місці підтримка триндить жди 24 години, але ж абонка то там не сплачена хто що думає я думаю вивести бабло.
Потрібно було спочатку тиснути "хочу рік без абонплат", а потім поповнювати...
Влип очкарик 😆
да тиснув я його і потім поповнював через їх додаток безкомісії.
 

Артем Тимко

Чекаю РБА
Реєстрація
16.03.23
Місто
Короп
Телефон
Huawei p 40 lite
Screenshot_20231109_101728_ua.vodafone.myvodafone.jpgНова тактика у водафон?

Вже протягом тижня кожного дня термін акції продовжують на наступний день, хоча початковий термін завершення акції сплинув тиждень тому.

Але мене не змусиш на таке повестися, бо "елітні свинорили" на таке не клюють 😎
 
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
13.09.23
Місто
Limanka
Телефон
MI 9T Pro
Артем Тимко, Так а куда уже дешевле? Разве что, если ещё номер голодом поморить несколько месяцев, то могут просто так бонусных грн накинуть и уже за них можно активировать АП и, если ещё хватит халявных бонусных грн, то можно заказать на них дополнительные минуты, гигабайты, роуминг и т.п.
А так, после пополнения на 10-ку и активации скидки 99% вам в дальнейшем могут предложить ГБА за интересную цену.
А вы каких ещё более выгодных предложений от ВФ ожидаете?
 
Зверху