Акційні пропозиції Vodafone

Реєстрація
16.02.21
Місто
Київ
Пропонують перехід на 4G Smart Light. Номер на 4G Smart XS+ з РБА до березня. Раніше кілька разів пропонували перехід на М у цій же лінійці. Можливо відіграло роль те, що кілька тижнів картка була переважно в 2G i інтернет майже не бачила.
Доступний роумінг на цьому тарифі Лайт за кордоном не працює
 
Реєстрація
24.11.08
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi 12
Та їм взагалі всеодно я так бачу на всі ці звернення і т.д. Все що вони можуть, це порадити перезавантажити телефон і зареєструватися в мережі іншого оператора. Перейшов на контракт Red Turbo. Явно є обмеження швидкості на Megogo. Дзвонив, писав, створювали якісь там заявки, результату нуль.
 
Реєстрація
25.09.16
Місто
Біла Церква

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Реєстрація
22.02.23
Місто
Радивилів
можливо собі або З. послати смс
теж так думав, але може свинорильний профсоюз щось би ще пiдказав, дешевше.
В залежності від тп, якщо використали усі хв. на ворогів, але знов 1 чи 1.5грн за хв.
Тут сьогодні читав, що з 01.08. на динозаврському ТП змінюється вартість дзвінків на ворогів з 0.5 до 1.5грн.
Думаю дешевше наврядчи .
Посилайте, а зжере 20грн, і не спитає рнокппоп
 
  • Like
Реакції: drmz
Реєстрація
18.06.21
Місто
Волинь
Приблизно рік тому взяв РБА по знижці 50%+, відповідно скоро кінчається. Знову пропонують послугу за 360 грн. Є сенс чекати меншу ціну чи треба брати зараз? Тариф 4G Smart XS+.
 
Реєстрація
17.06.16
Місто
Київ, Шостка
теж так думав, але може свинорильний профсоюз щось би ще пiдказав, дешевше.
Благодiйнiсть можна радити? так, стаття про КС, але номери 8800x доступнi для всiх операторiв
 
  • Like
Реакції: drmz
Реєстрація
11.01.20
Місто
Киев
с 4G Smart Light перейду ка на SuperNet Unlim и в догонку и смс на 6216 . Итого прилетел ГБА за 710 грв , чем и воспользовался .
Получается, SN Unlim был на базовых, но Вы подключили ГБА.
Вопрос: на след.день начислился пакет услуг по тарифу?
 
Реєстрація
13.07.24
Місто
Оріхів
с 4G Smart Light перейду ка на SuperNet Unlim и в догонку и смс на 6216 . Итого прилетел ГБА за 710 грв , чем и воспользовался .
Получается, SN Unlim был на базовых, но Вы подключили ГБА.
Вопрос: на след.день начислился пакет услуг по тарифу?
Предложение ГБА получил вечером , утром в приложении нажал "Хочу рік без абонплат" , заплатил и минут через 5 (пять) всё начислили .
 
Зверху