Акційні пропозиції Vodafone

Реєстрація
13.05.17
Місто
Харьков
Телефон
Redmi Note 9 Pro
Маю тариф "Joice PRO 2023" + підключена послуга "Рік без абонплати".
Майже кожного місяця прилітає пропозиція міграції у 4G Smart Life.
Як вони то порахували, де логіка? 🤷‍♂️😂
Коли було треба, то таке не пропонували 🤷‍♂️
 

Вкладення

  • SmartSelect_20240801_155932_Messages.jpg
    SmartSelect_20240801_155932_Messages.jpg
    193.7 КБ · Перегляди: 59
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
Вони ще ті кадри, при джойс старті з РБА пробують запихнути таке :poop: і думають авось купиться абонент.
 
Реєстрація
07.08.23
Місто
Одеса
Маю тариф "Joice PRO 2023" + підключена послуга "Рік без абонплати".
Майже кожного місяця прилітає пропозиція міграції у 4G Smart Life.
Як вони то порахували, де логіка? 🤷‍♂️😂
Коли було треба, то таке не пропонували 🤷‍♂️
Це ж робот розсилає автоматично. Мабуть система бачить що ви не сплачуєте щомісячно, от і пропонує більш дешевий тариф.
 
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
бачить що ви не сплачуєте щомісячно
То є так, більш ніж пів року не сплачував... Переглянути чи є РБА чи ніт, то напевно не можливо... 🤷‍♂️😂😂😂
Там і переглядати нема кому. Вчора перевіряв (під пиво), через скільки часу оператор візьме слухавку. Через годину облишив (пиво скінчилося)...😄
 

monsterrr

Почётный Святой
Реєстрація
16.06.17
Місто
Kyiv
Телефон
SGS21+
прилітає пропозиція міграції у 4G Smart Life
мне тоже прилетает такое, но я мало потребляю даже трафика сейчас, и почти не звоню. Мне кажется, система смотрит на потребление и предлагает "более подходящий" тариф - типа раз вам так много не надо, то платите меньше. На самом деле хз, конечно.
 
мне тоже прилетает такое, но я мало потребляю даже трафика сейчас, и почти не звоню. Мне кажется, система смотрит на потребление и предлагает "более подходящий" тариф - типа раз вам так много не надо, то платите меньше. На самом деле хз, конечно.
4G Smart XS. Дзвінки в мережі один-два раза на тиждень, інтернет не споживається зовсім. Постійно пропонують більш підходящий XS+ :dash1:
 
Реєстрація
16.10.19
Місто
Чернигов
мне тоже прилетает такое, но я мало потребляю даже трафика сейчас, и почти не звоню. Мне кажется, система смотрит на потребление и предлагает "более подходящий" тариф - типа раз вам так много не надо, то платите меньше. На самом деле хз, конечно.
4G Smart XS. Дзвінки в мережі один-два раза на тиждень, інтернет не споживається зовсім. Постійно пропонують більш підходящий XS+ :dash1:
Вони вірять у Вас, що ви можите більше та заслоговуєте кращого :)
Post automatically merged:

прилітає пропозиція міграції у 4G Smart Life
мне тоже прилетает такое, но я мало потребляю даже трафика сейчас, и почти не звоню. Мне кажется, система смотрит на потребление и предлагает "более подходящий" тариф - типа раз вам так много не надо, то платите меньше. На самом деле хз, конечно.
Враховуючи, що мені прийшло на всі пакети, де є Рік без абонплати – вони дивляться на останню оплату - глюк програмиста
 
  • Haha
Реакції: Mac_
Реєстрація
30.05.12
Місто
Куренiвка
Телефон
C75,MC100,S930,Mi Max2
Приїхала доня з онукою за кордону в Київ, підключив їм пакет на місяц в Смарт М, і через 3 доби в додатку вилізло- доні ГБА за 1070 грн.,а онуці за 570. От цікаво, як вони зають де мати, а де доня? Платить все одно дід:).
 

osot056

ОптимисТ
Реєстрація
07.09.08
Місто
г. Днепр
Телефон
ASUS ZenFoneMax+Fly TS107
Связь по радио тайной не обеспечивается.
 
Реєстрація
02.01.20
Місто
Dnepr
Якщо правильно замовити, то до 07.09.2025.
Як саме потрібно так правильно замовляти РБА?

Для 4G Smart XS після року тількі вхідних надійшла пропозиція РБА за 450 грн.
Може почекати пропозиції за 360 грн?
 
Останнє редагування:

crocodile

Алігатор
Реєстрація
10.12.15
Місто
Харьков
Телефон
Tecno CAMON 18P
Як саме потрібно так правильно замовляти РБА?

Для 4G Smart XS після року тількі вхідних надійшла пропозиція РБА за 450 грн.
Може почекати пропозиції за 360 грн?
Мне кажется, что никакого "правильного" алгоритма нет. Заметил, что сейчас всем предлагают год за 450, хотя наполнение и стоимость пакетов у людей разная. Кто-то экономит 800 грн, кто-то 1900, а кто-то 4400. Ждать, когда предложат дешевле, лично я не стал. После повторного предложения подключился за 450. Не факт, что предложат дешевле, далеко не факт.
 
Реєстрація
13.05.22
Місто
Lutsk
Телефон
SGS21U+iPhone SE2
onkolog, я б не ризикував. Маю один піддослідний номер, то поки що йдуть ставки лише на підвищення. Після пропозиції за 450 довга тишина і нарешті за 550 пропозиція.
 
Реєстрація
07.11.07
Місто
Киев
Зверху