Акційні пропозиції Vodafone

Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
luytel, andreuskas,
я к тому, что maodze хотел по наполнению - это 1-2 гб и 10 минут звонков в месяц
Кажется, 100/3 за инет в месяц + 10 грн за 10 мин разговоров - это дешевле в два раза, чем предложение на 880грн за год вперёд
Там может быть капкан, в виде "при условии оплаченой ап".
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
В теории может получится. Как и "день без турбот"
 

Вкладення

  • Screenshot_20240520-215822_My Vodafone.jpg
    Screenshot_20240520-215822_My Vodafone.jpg
    91.5 КБ · Перегляди: 82
Реєстрація
19.10.15
Місто
Київ
Місяць як перейшов на 4G Smart Light. Як раз після закінчення ГБА. Поки місячний пакет не підлючав. Сьогодні запропонували ГБА за 750. Таке. Чи можуть запропонувати менше? Через скільки після першої пропозиції?
 
Реєстрація
16.02.21
Місто
Київ
Місяць як перейшов на 4G Smart Light. Як раз після закінчення ГБА. Поки місячний пакет не підлючав. Сьогодні запропонували ГБА за 750. Таке. Чи можуть запропонувати менше? Через скільки після першої пропозиції?
РБА за 380 підключила
 
Реєстрація
16.02.21
Місто
Київ
Прилітіла пропозиція після обміну бонусів на смс
Post automatically merged:

мабудь місяць голодування. Але як поміняла бонуси на смс зразу зайшла пропозиція. Переглянула - не 380 а 399. Було в людей і за 350. А мені 399. Листопад або грудень 2023
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Місяць як перейшов на 4G Smart Light. Як раз після закінчення ГБА. Поки місячний пакет не підлючав. Сьогодні запропонували ГБА за 750. Таке. Чи можуть запропонувати менше? Через скільки після першої пропозиції?
Ну так спочатку місячним треба пнути.
 
Реєстрація
19.10.15
Місто
Київ
Ну це зрозуміло. Просто у "крутих свинорилів" є вже певний план дій на будь-який випадок. Я от про пнути абонкою не чув. Новачок в цій справі. Раніше користувався першою ж пропозицією. Зараз спробую погратися. :)
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Ну так спочатку місячним треба пнути.
І буде РБА задешево? :) Запропонували ж без місячного.
Трохи раніше питали що робити бо без місячної абонки не не підключали ГБА. З власного досвіду зняю що на базових умовах взагалі жмуть спецпропозиції. Сам на періодично поповняному номері XS чекав з рік ГБА пропонували 880гр, через майже рік знизили до 480гр.
 
Реєстрація
19.10.15
Місто
Київ
Трохи раніше питали що робити бо без місячної абонки не не підключали ГБА.
Тут багато хто писав, що пропонують новий РБА ще до закінчення старого. Мені так не пощастило (хоча мені запропонували перехід на Smart Light). У матері на днях закінчується - також нічого.
Post automatically merged:

Може дати поїсти?
І ви ще думаєте? Мені б таку пропозицію. Можна навіть трохи дорожче. :)
 
Реєстрація
22.01.21
Місто
Pavlohrad
Скріншоти є, дави підтримку.
Робив скріни і смс і в додатку, але в котів одна відповідь: "Я не бачу пропозиціїї за вашим номером. Чим ще можу допомогти?" Кажу зробіть заявку, технарі розбируться чи була пропозиція чи ні. " Заявку зробити не можна, бо за вашим номером нема пропозиції". Тричі пробував, та сама пісня. Погрожува скаргою до АМКУ, дзвонив на шиномонтаж, Запропонували на слідуючий день перехід до 4G Smart XS Light. Хочь і був тільки що підключиний пакет на місяць, плюнув і перейшов, потім перевів у 4G Smart XL, бо на Super Net Unlim за таку ціну навряд чи буде щось у найближчій перспективі. Граємо далі:igra2:
 
Реєстрація
07.11.07
Місто
Киев
darkgrey, канешна зря вы те все переходы сделали.
Надо было дождаться опроса обратной связи и там неудовлетворительно всё проставить.
Потом могли бы вам перезвонить и спросить "ай, что случилось" и там им подрассказать эту слёзную историю - там был бы шанс полечить.
А так уже дров нарубали.
 
Реєстрація
30.05.12
Місто
Куренiвка
Телефон
C75,MC100,S930,Mi Max2
Реєстрація
07.11.07
Місто
Киев
В дин@мике,
це ще вам щедро дають.
На моїй памяті там зазвичай давали лише 60хв.
Але дурних немає.... бо увесь пакет легко зливається на дзвінки всередині мережі.
 
Зверху