Алкогольні напої

  • Автор теми DesKV
  • Дата створення

Что из алкоголя Вы предпочитаете?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    309
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Ой, а я з подругою черговий новий рік залишаю півпляшки Asti. Їй подобається, а мені все одно, які газ-бульки пити.
На ранок отриманий сидр вживається як компот.
 
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
З цікавістю спостерігаємо за експериментом
Експеримент вже був. Я написав, років зо двадцять назад, доля примусила попрацювати доба/три. Поспати можна було, але мало і в антисанітарних умовах. Постійна втома, дратівливість, та інше, ходив як вчамрілий. "Невріпітологи" (три), наввипередки виписували рецепти "візьмеш саме в цій аптеці"....
Добрий знайомий, порадив червоне вино, одного з кримських заводів. Після зміни, теплий душ, 150 вина, і в люлю.
Після люлі, масаж, від рукастої жінки. Вже не пам'ятаю за який час, але оклигав так, що навіть підженився, на тій же жінці.....
Ще не дочитав, але бачу багато порад, щиро всім вдячний,- всім...
Буду вивчати, скористаюся...
Я вас не підведу....😁
 
Останнє редагування:
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
Почитал, вдохновился....
Просьба большая,- не удаляйте посты, мне на изучение потребуется время.....
Всем душевное спасибо!
Я знал, вы добрые, хоть иногда бываете въедливе....🤭
 
  • Love
Реакції: idea
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
але 98% споживається на власному ринку
а есть таможенные пошлины на импортное вино? :sneaky:
Не в курсі. Гадаю, там акциз великий.
Швейцарія підписала угоду про вільну торгівлю з тодішнім Європейським економічним співтовариством у 1972 р., Яка набрала чинності в 1973 р. [1]
Тож гадаю мит мін. на європейські вина там нема.
 
Останнє редагування:

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Я может еще не дорос, но по-моему за деньги, которые стоит всякие колонисты, можно купить нааамного лучше
Я не буду защищать колонист и прочих - не довелось попробовать. Но на од. форуме была тема про выбор вин и там советовали конкретный магазин и конкретную партию, если где что появлялось.

Про вина 200+ - на рождество пил вот такое https://tavriav.zakaz.ua/ru/products/03263280107709/vino-sovinion-750ml-nova-zelandiia/ , подарили.

Как по мне - ничего особенного, совиньон как совиньон. Но так как я не дегустатор, и вообще не сильно по винам, спросил у более знающего человека. Он попросил сфотографировать этикетку, посмотрел, сказал, что вино не в своей ценовой категории, маркетинговый обман. Потому что вино сделано из виноматериала, происходящего из очень хорошего региона, но разлито почему-то во Франции. А значит, виноматериал везли на корабле в бочках. Ну как-то несолидно для хорошего вина. То есть обычный совиньон, не ошибся.

ламбруско і просекко.
Мне не зашло ни то, ни другое. С ламбруско - возможно, последствия ковида, аромат категорически не нра, сначала подумал, что шмурдяк в первый раз попробовал, взял спецом бутылку другого производителя - не, тоже самое. А просекко - я не так часто пью игристое, суховато.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
игристое, суховато.
Хі хі, а шо ж іще може бути в ігристих? :)
Ну це ж і є шмурдяк. Солоденьке і з бульбашками :)
конкретную партию, если где что появлялось.
Угу, це як Шабо робить дегустації вина з Декантеру. Дійсно класні, але ж їх у продажу нема. А їх "тезки" від 500 грн...
Я теж думав, що це не моє, поки на останньому бівайні мені дівчина не провела дегустацію різних просекк з долини вальдоб'ядене. Особливо зайшло верджин брют нефільтроване мутне, та й купиш їх хіба що на фестивалі... ой, а картіцце!..
Ну как-то несолидно для хорошего вина. То есть обычный совиньон, не ошибся.
Хммм, хз. А яка різниця у чому везти? Від подорожі морським шляхом псується любе вино, тому іспанці і португальці винайшли поотвейни і хереси, тобто кріплені вина. А везти з Зеландії ще й скло - ви ж за цю вагу і платите...
Я ж уже писав тут про совіньйон блон від сауфбенка? Чудовий суничний аромат, аж ніяк не скажеш про звичайний совінйон з котячою сечою :)))ггг
 
Останнє редагування:

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Хммм, хз. А яка різниця у чому везти? Від подорожі морським шляхом псується любе вино, тому іспанці і португальці винайшли поотвейни і хереси, тобто кріплені вина. А везти з Зеландії ще й скло - ви ж за цю вагу і платите...
Ну так об этом и речь. Если в бочках - цена не ~10 тугриков за бутылку, а в 4-5, ну 6, а вот за стекло "из самой новой Зеландии" можно смело просить 12-15.

Я даже спустя 15 лет не могу забыть дегустацию токайского "5-ти путонного". "Фкус - специфиский" . Оно есть в продаже, ориентировочно 20 евро за бутылку.
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Kritik, ну я ж і кажу, що у нас не ринок, а бажання "бути на мальдівах". У Франції мумм коштує на акціях від 15 еврів, а у нас від 50... Доставка дорожча за саме вино?
 

AlexDVS

Читатель
Реєстрація
16.11.10
Місто
Харьков
Телефон
Samsung Galaxy М12
З цікавістю спостерігаємо за експериментом
Експеримент вже був. Я написав, років зо двадцять назад, доля примусила попрацювати доба/три. Поспати можна було, але мало і в антисанітарних умовах. Постійна втома, дратівливість, та інше, ходив як вчамрілий. "Невріпітологи" (три), наввипередки виписували рецепти "візьмеш саме в цій аптеці"....
Добрий знайомий, порадив червоне вино, одного з кримських заводів. Після зміни, теплий душ, 150 вина, і в люлю.
Після люлі, масаж, від рукастої жінки. Вже не пам'ятаю за який час, але оклигав так, що навіть підженився, на тій же жінці.....
Ще не дочитав, але бачу багато порад, щиро всім вдячний,- всім...
Буду вивчати, скористаюся...
Я вас не підведу....😁
Щось мені підказує, що тут більше ефект від рукастої жіночки, ніж від вина. Особливо, з ефектом "піджинився".
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
В Черкасской области разрешили продажу алкоголя с 8:00 до 20:00
 
Зверху