Реєстрація
30.03.10
Місто
тимчасово Київ (раніше Миколаїв)
Телефон
Redmi5Plus,RedmiNote8T
А-Банк
a-bank.com.ua
7776 з мобільного, +380 (56) 722-0-555 із-за кордону || ✉ [email protected] загальні питання
↪ онлайн-підтримка: Telegram, Viber viber://pa?chatURI=abank

Кредитні ліміти на платіжку картку «Зелена» (у т. ч. карток «АТБ» та «Вигода») та на розстрочки різні. Після оформлення кредитного продукту «Плати частинам» (відкривається рахунок 2909*) інформація щодо нього передається до кредитної історії клієнта (зокрема, УБКІ).

Перший платіж за послугою розстрочки на покупки списується в день оформлення кредитного продукту «Плати частинам», списання цього платежу за рахунок кредитних коштів — безкоштовно й він входить у пільговий період. Подальші щомісячні платежі будуть списуватися автоматично з кредитної картки «Зелена» після 20:30 згідно графіку платежів (останній платіж списується на день раніше), якщо до планової дати грошові кошти не були внесені на рахунок кредитного договору (у разі внесення часткової суми щомісячного платежу до дати планового списання, то дату списання буде списана з кредитної картки залишкова частина щомісячного платежу). Планові й дострокові погашення погашення щомісячного платежу й дострокове погашення всього кредиту за рахунок кредитних коштів — 4 %.

Дострокові погашення щомісячного платежу й усього кредиту можна здійснити:​
  • зі платіжних карток «Зелена», «Жовта» та «єПідтримка»;​
  • платежем за реквізитами кредитного рахунку, як через СЕП НБУ, так і в касі банку:​
    • отримувач: <П. І. Б. клієнта>;​
    • IBAN (загальний вигляд): UA * 307770 * 2909 *;​
    • код отримувача: <РНОКПП клієнта>;​
    • призначення платежу (для прикладу): Погашення заборгованості за кредитним договором "Плати частинами" від <дата оформлення договору> <номер договору>, без ПДВ.​
У разі погашення за реквізитами, їх фактичне зарахування на рахунок кредиту 2909* слід перевіряти через виписку: «Кредити» —> обрати договір по розстрочці —> «Виписка».
Перевірити суму щомісячного платежу, яку треба зробити в поточному періоді чи яка автоматично спишеться з кредитної картки: вкладка «Кредити» —> обрати договір по розстрочці —> у верхньому правому куті тапнути на значок «і» —> блок «Поточна заборгованість за платежем».​
 
Причина: Плати частинами
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
08.09.09
Місто
Харьков
Телефон
Диджус Але квартал, МТС 2500 минут в месяц, СБЛ 10
Кто расчитывает на кешбек за покупки в MOYO - возможен облом (на картах АТБ)... сегодня оплатил покупку в магазине - кешбек не капнул. Котик на гарячке начал нести какую то чушь про "особливостi карток АТБ якi БЛА/ БЛА/ БЛА" - но был прерван на пол пути мяу-разглагольствований просьбой предоставить более компетентное мяукающее и... занавес (то бишь - я трубку положил). В приложении прилетело сообщение с вопоосом - помог ли "специалист" в решении вопроса, на что был дан соответствующий ответ - в след за которым, через пару минут позвонил новый "специалист". Этот "замяукал" кратко и по существу - быстро вникнув в суть вопроса. Через пол часа - кешбек отобразился на балансе, как "кешбек от банка" - то есть в истории, в строке покупки кешбек так и не отобразился :boss:
цена вопрос сколько грн ?
 
Реєстрація
18.10.16
Місто
Полтава
Телефон
Samsung SM-G900FD
fnm,
MOYO на соборности... не думаю что в нем проблема - в истории покупка прошла как положено :unsure:
Post automatically merged:

farrar,
кешбек 10 грн - но дело то не в сумме :zek:
 

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
Сьогодні кред лім мені підняли з 40к до 70к
Самі .
Картку майже не використовую
Але юзаю оплати частинами на невеликі суми
І зараз є дві покупки в оплату частинами
 
Реєстрація
13.03.22
Місто
Хмельницький
chelavek, Зараз цей кредит мало кому цікавий, мені підняли до 100 т, я майже 75 т. пристроїв на ОВДП, так вони собаки пронюхали і в грудні вже болт (не таксі), ну нічого знизив до 3 т. на АТБ сходити за хлібушком і більше він нафік нікому не потрібний.
 

Priser

Все буде Україна!
Реєстрація
13.10.08
Місто
Павлоград
Телефон
Samsung S10e, Snapdragon
Така ситуація, після останньої покупки на 30.11.2023 був борг по картці АТБ 15000. Зараз застосунок мені показує, що я маю закрити до кінця грудня 13000 грн, тобто на 2000 грн менше, ніж був борг на 30.11.2023. Не розумію, це якась помилка в застосунку, чи в А-Банку борг, який потрібно погасити, щоб залишатись в грейсі, рахується не просто як сума боргу на початок поточного місяця?
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Така ситуація, після останньої покупки на 30.11.2023 був борг по картці АТБ 15000. Зараз застосунок мені показує, що я маю закрити до кінця грудня 13000 грн, тобто на 2000 грн менше, ніж був борг на 30.11.2023. Не розумію, це якась помилка в застосунку, чи в А-Банку борг, який потрібно погасити, щоб залишатись в грейсі, рахується не просто як сума боргу на початок поточного місяця?
Ті 2000 гривень, можливо, пройшли вже в грудні
 

Priser

Все буде Україна!
Реєстрація
13.10.08
Місто
Павлоград
Телефон
Samsung S10e, Snapdragon
Priser, так, дійсно частина суми, а саме 2000 грн провелися груднем, тому і застосунок виставив вам відмінну суму.
В мене раніше ніколи такого не було, тож думав, що в А-Банку проводки завжди день в день.
 

protoss

Ен таро Адун!
Реєстрація
07.04.10
Місто
Іршава / Ужгород
Телефон
Samsung S21FE (050/067)
Побачив в додатку статистику, що 4397 клієнтів мають такий же смартфон. Зайшов зі старого Huawei, а його теж мають 4397 клієнтів. Решта статистики теж так порахована на шару?
 
Останнє редагування:

Priser

Все буде Україна!
Реєстрація
13.10.08
Місто
Павлоград
Телефон
Samsung S10e, Snapdragon
Побачив в додатку статистику, що 4397 клієнтів мають такий же смартфон. Зайшов зі старого Huawei, а його теж мають 4397 клієнтів. Решта статистики теж так аорахована на шару?
Думаю, статистика не перераховується в онлайн режимі. Один раз сформували для тебе дані і все.
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
Интересно, что это такое, поодписок никаких не делал на карты а банка, на всякий случай проверил гугл подписки, тоже только актуальные, ничего нового
Screenshot_20231223_121003_ABank24.jpg
Ну и немного статистики. Боюсь представить к-во актуальных яблок. Есть у кого?)
Screenshot_20231223_120904_ABank24.jpg
 

protoss

Ен таро Адун!
Реєстрація
07.04.10
Місто
Іршава / Ужгород
Телефон
Samsung S21FE (050/067)
kvv, в мене пише 3, хоча 2 родичів я привів по рефералці, а так кілька десятків родичів знаю, просто вони не клієнти А-банку...
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: kvv
Зверху