Безлимитный 1х

  • Автор теми SerP
  • Дата створення
Реєстрація
02.08.10
Місто
Ровенская обл
Здраствуйте, я новичок у меня модем Siera 595 u , раньше у меня был пакет Революшен 95 и скорость была 60-90, на этот месяц я перешел на Доступный Безлим, а скорость упала до 5-7, есть внешняя антена приём -92dBm, на 1x дейсвительно такая маленькая скорость или же надо обратится к дилеру который перепрошивал и переводил в 1x.Буду признателен всем кто откликнется и даст хороший совет.
 

Lenur

мое рабочее место)
Реєстрація
28.10.07
Місто
Джанкой
Телефон
xiaomi redmi note 2
максимум до 20 килобайт а в среднем 7-16
 
  • Like
Реакції: goga

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
У меня через оперу при серфинге с компа порядка 5кБайт/с, при скачивании - до 20. Модем EC 325.
ПС. Пакет, правда не безлимитный, а 200 Мб/месяц.
 

Lenur

мое рабочее место)
Реєстрація
28.10.07
Місто
Джанкой
Телефон
xiaomi redmi note 2
модем в каком режиме?
 
Реєстрація
27.10.08
Місто
Ua
Модем Novatel Wireless Expedite EVDO
в 1х переключится автоматически или его надо переводить в 1х спец софтом?
 

SerP

@serhii13serp (tlg)
Реєстрація
06.05.09
Місто
Одесса-мама
Телефон
Xiaomi Redmi 3
Модем Novatel Wireless Expedite EVDO
в 1х переключится автоматически или его надо переводить в 1х спец софтом?
если у тебя только пакет Безлим 1х, то лучше жОско перевести в 1х...
если есть доп.услуга Ночная, то ставь автомат и читай сообщение 107
 
Реєстрація
12.12.09
Місто
Київ
Телефон
Motorola L7c (Інтертелеком) Fly DS400 (Beeline, Kyivstar) Fly DS186 (МТС, МТС)
а скорость упала до 5-7,

В Бориспільському р-н с.Любарці ситуація аналогічна, це можна сказати про середню швидкість, інколи вона падає до 1-2, але і бувають секундні просвітління коли піднімається до 8-9.

А коли підключав, в середньому було 12-13, бувало доходило і до 20, але не опускалося нижче 6-7.

Отакі от покращення.
 
Реєстрація
27.12.10
Місто
Вінниця
Допоможіт :(
В мене проблеми з налаштуванням Pantech UM150.
Суть прогблеми така. Я купив в сервісному чент Інтертелекома модем Pantech UM150 на якому був встановлений режим ЕВДО на тарифний план ReVolution 75 зі швидкістю скачки 144 кілобайта в сикунду, що є нормальним. Потім я перейшов на Доступний Безліміт 1х так як я не розуміюсь в зміні режимів мені довелось віднести модем щоб мені встановили режим 1х. Після установки інтернет працював стабіль, хоча швидкість скачування була малою (15 кілобайт в секунду) але стабільною. Недавно я вирішив до Доступного Безліміта 1х додати Нічний Безліміт. Побродивши по різних форумах я нарещі знайшов спосіб як змінювати режими.Також я дізнався, що потрібно знати чи привязаний режим ЕВДО до номера і свій 1xEV Password. Виконавши всі щі інструкції мій модем не підключався в режим ЕВДО.
Скрін. налаштування мого модема.

Всі ці операції я виконував на: dfs flasher, AxesstelPst EvDO і на QPST. Потім я знайшов в статтую, що потрібно залити All_Subnet_Rsct_EVDO_Roam_8884.prl
Заливши цей файл з допомогою AxesstelPst EvDO і підредагувавши трохи налаштування.
Скрін. могомодема.

Налаштування модема відповідно змінились і я зміг зайти вночі в інтернет під логіном UNLIM_NIGHT і парольом UNLIM_NIGHT швидкість була (60-30 кілобайт на секінду)
мене ця швидкість зовсім незадовольнила, вранці наступного дня я зайшов в інтернет під логіном ІТ і паролем ІТ коль я запустив вже ярлик дозвону я згадав що я не замінив режими і тут як недивно все ж модем підключився до інтернете з жвидкість скачки (15 кілобайт за секунду). Швидкість була така ж як і на 1х але в режимі ЕВДО.
Скрін.

То ж допоможіть мені з правильним налаштування мого Pantech UM150 я просто хочу що б вночі під логіном UNLIM_NIGHT і паролем UNLIM_NIGHT швидкість була (144 кілобайта за секунду а не 60-30 кілобайт за секунду). Від інтертертелекомовської вишки в мене відстань десь 7-8 км, але я маю зовнішню антену аку я розмістив надаху.
 
Останнє редагування:

SerP

@serhii13serp (tlg)
Реєстрація
06.05.09
Місто
Одесса-мама
Телефон
Xiaomi Redmi 3
60 килобайт/с это никак не 1х...
непонятно, в чем суть вопроса...
 
Реєстрація
27.12.10
Місто
Вінниця
60 килобайт/с это никак не 1х...
непонятно, в чем суть вопроса...

Як правильно налаштувати модем що б швидкість на Нічному Безліміті була як колись на ReVolution 75 (144 кілобайта/с) притому, що модем і антена незмінювали свого місцеположення а тільки мінялись налаштування?
 
Останнє редагування:

SerP

@serhii13serp (tlg)
Реєстрація
06.05.09
Місто
Одесса-мама
Телефон
Xiaomi Redmi 3
Donet
скорость не зависит от пакета (кроме специального Безлим 1х), поэтому ответ простой - чтобы на Ночном работало так же, как на R-75, надо настроить модем ТОЧНО ТАК ЖЕ...
 
Реєстрація
27.12.10
Місто
Вінниця
чтобы на Ночном работало так же, как на R-75, надо настроить модем ТОЧНО ТАК ЖЕ...
Я вже писав що при переході з R-75 на 1х я просто відніс модем в сервісний центер. Які там були налаштування попередньо я незню.
 

Lenur

мое рабочее место)
Реєстрація
28.10.07
Місто
Джанкой
Телефон
xiaomi redmi note 2
Так это у тебя сеть больше не дает ночью. это у многих так. у меня еще меньше было 20 килобайт в евдо. так что радуйся тому что есть.
 

SerP

@serhii13serp (tlg)
Реєстрація
06.05.09
Місто
Одесса-мама
Телефон
Xiaomi Redmi 3
Я вже писав що при переході з R-75 на 1х я просто відніс модем в сервісний центер. Які там були налаштування попередньо я незню.
достаточно вшить в модем данные авторизации ЕВДО (само ЕВДО у оператора у тебя и так открыто)
 
Реєстрація
27.12.10
Місто
Вінниця
В мене вийшло швидкість 234 - 330 кілобайт за секунду.

Хочу сказати велике дякую (Lenur, SerP, AndyRadist)
Ви вибачте мене. Може я десь вам здався приставалою то ви незважайте і не тримайте зла на мене. Ви супер.
І всіх вітаю з Новим Роком.
 
Зверху