Свавілля lifecell

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Наверное, это в беспредел. Пожаловались мне, что странно медленно стал работать ютубчик через ЛСный интернет. Причем только он. Ютуб не смотришь — 7 мбит/сек, включаешь ютуб — через 10 секунд скорость моментально падает и не вырастает выше 1.2 мбит/сек, причем если не выключать видео и проверить скорость через спидтест, то скорость такая же низкая, но если прервать просмотр и буферизацию соответственно, скорость возвращается на место. Проверено на каком-то из Лайфхаков и на Гаджет Планшет (скрин техинфы с ютуба снят при просмотре с последнего). Естественно, в условиях тарифа такого дерьма я не наблюдаю. Киев, центр.

E86FDD5A-7272-45F4-89FF-F9DA3418517E.jpeg
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
vitaminC, уточни, пожалуйста, пару моментов:
1. что ты имел ввиду под понятием "написав на почту"?
Второй момент буду уточнять по ответу на первый, чтобы не засорять эфир.
 
Останнє редагування:

Яша

Бывалый
Реєстрація
01.01.18
Місто
Киев
Телефон
Poco X3 Pro
Ютуб не смотришь — 7 мбит/сек, включаешь ютуб — через 10 секунд скорость моментально падает и не вырастает выше 1.2 мбит/сек, причем если не выключать видео и проверить скорость через спидтест, то скорость такая же низкая
Первый скрин - это "Ютуб не смотришь".
Второй и третий скрины - это "если не выключать видео и проверить скорость через спидтест":
 

Вкладення

  • Screenshot_2020-09-12-16-14-49-026_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2020-09-12-16-14-49-026_com.android.chrome.jpg
    197.6 КБ · Перегляди: 52
  • Screenshot_2020-09-12-16-16-55-395_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2020-09-12-16-16-55-395_com.android.chrome.jpg
    282.6 КБ · Перегляди: 53
  • Screenshot_2020-09-12-16-23-15-192_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2020-09-12-16-23-15-192_com.android.chrome.jpg
    256.3 КБ · Перегляди: 52

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Та й PDP контакст мабуть спеціальний, а не той що в інтернет APN.
Ні, той самий.
Білінгу пофіг, за допомогою якої технології відбулося встановлення з`єднання. Для того, щоби це розрізняти, необхідно розробити систему, яка буде глибоко аналізувати сигналку і коштиватиме більше всіх абонок свинорилів.
 
Останнє редагування:

vitaminC

сальце, м'ясце, вітамінЦЕ
Реєстрація
31.10.17
Місто
Україна
Телефон
old NOKIA onelove
vitaminC, уточни, пожалуйста, пару моментов:
1. что ты имел ввиду под понятием "написав на почту"?
Второй момент буду уточнять по ответу на первый, чтобы не засорять эфир.
никуда я не писал, ни на какую почту, в основной теме сразу указал источник https://itc.ua/news/lifecell-zakryl...-abonentov-ot-moshennikov/#comment-5063552268
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
vitaminC, уточни, пожалуйста, пару моментов:
1. что ты имел ввиду под понятием "написав на почту"?
Второй момент буду уточнять по ответу на первый, чтобы не засорять эфир.
никуда я не писал, ни на какую почту, в основной теме сразу указал источник https://itc.ua/news/lifecell-zakryl...-abonentov-ot-moshennikov/#comment-5063552268
Ок, удачи в начинаниях, надежда на матушку Эволюцию.
 
  • Haha
Реакції: idea
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Мені не зрозуміло, навіщо було торпедувати мнп, створювати рекламні сайти,якщо вони банально не вміють переносити номери?Третій день ходжу в салон Лайф і не можу отримати сім для переходу. "Серіал білі ходоки".
Перший день прийшов спитатись коли можна отримати сім, працівник магазину не міг просто сказати: приходьте після смс про підтвердження переходу. Уже на той момент їхня система не приймала їхні підтверджуючі смс.
Другий день прийшов, уже була баришня, вся в соплях, так само два чи три рази надсилала смс підтвердження, але система далі не пускала. На мою репліку зателефонуйте кудись - хай вам допоможуть, каже: система вже не працює, приходьте завтра. Дійсно, було 20:50. Звернувся у чат з запитанням коли можна прийти, щоб усунули ці глюки. Відповідь: дійсно були складнощі, їх наразі усунено, приходьте завтра.
Третій день. Термін переходу сплив. Стою у черзі. Переді мною теж пара середніх літ переносить номер. У них та сама проблема, що і у мене. Оператор той, що у перший день. Він взагалі надає чудову їм консультацію. "Ви мабуть не дочитали в заявці. за пластик треба заплатити 50 грн., а оскільки термін переносу уже сплив, вам треба зробити нову заявку, я вам зараз її зроблю". Платити вони не схотіли, пішли...
Я кажу у мене ідентична ситуація, термін переносу був сьогодні до 16:00, але учора ви мені не видали картку, тому прийшов сьогодні. Хіба потрібно платити 50 грн. Він каже: так за стартовий пакет треба сплатити 50грн. Ви не переживайте, я вам видам квитанцію 😀 Звісно, я не погодився, почав дзвонити оператору. На контракті усі оператори зайняті. Зв'язок паршивий музику і повідомлення оператора перебиває, хоча центр міста і навіть вийшов на двір. Довелось шукати номер 0800 і телефонувати з номера, який бажаю перенести. Якість голосу так само паршива і на другому апараті.
Оператор підтвердив, що отримання сім безкоштовне, що заявку переоформлювати на потрібно, просто отримати сім, а дата переносу відповідно зміститься на один-два робочі дні. Питаю, так а що робити, якщо ці пояснення працівника не пробивають. Каже телефонуйте на номер 5995. Мені не зрозуміло навіщо ще кудись телефонувати, якщо я вже повідомляю вам про проблему....
Коротше повертаюсь до салону, він уже дуже радий, каже що дійсно за сім платити не потрібно. Заходився оформлювати. Перший пароль смс, другий, третій... десятий. Система знов не пускає і він не може підв'язати сім до заявки. Каже, це мабуть лиш у нас така проблема, сходіть до іншого салону. На мою пораду зателефонувати у підтримку, сказав що це не допоможе. А під час оформлення постійно із кимось переписувався у чаті.
Приходжу до іншого салону. Там дівчатко перший день на роботі. Не знає що таке mnp та як його робити. Я кажу, не переживайте, зателефонуйте до підтримки, вам там допоможуть, а я не поспішаю. Від неї лиш один смс прийшов і скільки вона не тицяла, програма зависла. Перепросила і попросила прийти завтра.
От скажіть, скільки абонентів повернеться після такого "обслуговування"?
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
dzidzio, третій день магнітні бурі 😥 плюс же пишуть, що акаунти у мій лайф у людей поблокувало і віртуальні номери...
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
пятницы по понедельник были маг.бури
Тудей із середа! Уся історія з понеділка по сьогодні.
50 грн і нову заявку на перенос теж спишемо на бурі?
До речі, цікаво було стикнутися із молодим поколінням. Остання працівниця ніколи не бачила паспорта-книжки і не знала де там узяти серію і номер паспорта.
 
Реєстрація
02.04.20
Місто
Запорiжжя
Телефон
IPhone 12 mini
Тоже переносил одну сим на лайф, приехал на следдень после "желаемой даты переноса" и... все пошло через одно место. вводит данные паспорта - заявка не подтверждается(не принимается, не согласуется, хз) какие-то звонки куда-то делает, потом снова пытается, корчое жесть. ничего не может сделать, в итоге ничего не вышло, попросила снова подавать заявку, и на сайте вносить по минимуму данные, а там фризтайм уже был на месяц, короче жуть. так и не перешел я тогдана лайф( а больше и не пытался.
 
  • Like
Реакції: idea

Бурун

Заблокирован
Реєстрація
22.03.15
Місто
Рівне
idea, минулого тижня взяв безкоштовно 2 сімки (для переходу з ВФ і КС, щоб нікому не було прикро) без проблем.
Цього понеділка перевели теж без проблем. Назначив на ранок, а по обіді зателефонував на номери, там уже "Ви телефонуєте на номер Лайфсел".
От, користуюсь одним з номерів.
Post automatically merged:

До речі, авторизацію в Мій Лайфсел відремонтували.
У меня слетает и сейчас
 
  • Sad
Реакції: idea
Реєстрація
27.10.20
Місто
Одесса
Мені не зрозуміло, навіщо було торпедувати мнп, створювати рекламні сайти,якщо вони банально не вміють переносити номери?
это ваш персональный экспириенс ) у меня перенос занял минимальные сроки и вообще без задоринки, не зная что может быть иначе я бы возможно рекомендовал всем и каждому из знакомых воспользоваться
 

Операция "Ы"

Заблокирован
Реєстрація
18.07.20
Місто
Харьков
Телефон
Nokia 6.1 Plus
Мені не зрозуміло, навіщо було торпедувати мнп, створювати рекламні сайти,якщо вони банально не вміють переносити номери?
это ваш персональный экспириенс ) у меня перенос занял минимальные сроки и вообще без задоринки, не зная что может быть иначе я бы возможно рекомендовал всем и каждому из знакомых воспользоваться
Сегодня перенёс за 10 минут, Юсимку получил. Донор - 3mob.

Вид ЛК после MNP.
 

Вкладення

  • Screenshot.png
    Screenshot.png
    118 КБ · Перегляди: 33
Останнє редагування:
Реєстрація
27.10.20
Місто
Одесса
Останнє редагування:

Операция "Ы"

Заблокирован
Реєстрація
18.07.20
Місто
Харьков
Телефон
Nokia 6.1 Plus
перенёс за 10 минут
у меня шесть минут заняло, и то. потому что долго скрепку искал) не, я в целом имел ввиду - три рабочих дня и тд
Десять минут - это Получение Юсимки в магазине из них Пять минут визирование копиий Паспорта-книжки. А так, конечно Две минуты.
 
Зверху