Будні СБУ

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40

Служба безпеки України
Закон України «Про Службу безпеки України»
Сайт: https://ssu.gov.ua/
Вікіпедія: стаття
e-mail: [email protected] (FAQ)
Для оформлення інформаційного запиту: [email protected] (порядок запиту)
Реєстр дозволів для переміщення осіб в районі проведення АТО
Тимчасовий порядок в'їзду та виїзду на неконтрольовану територію
Телефон для довідок: (044) 256-93-33
Саll-центр: 0 800 501 482
 
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
Малюк після виклику до ВР: я, як керівник СБУ, зроблю все можливе, щоб кожне ЗМІ могло працювати в Україні вільно
Заява Малюка з’явилася одразу після того, як Верховна Рада проголосувала за його виклик до парламенту через справу щодо незаконного стеження за журналістами Bihus.info.


Офіційний канал Служби безпеки України
Служба безпеки України сьогодні робить надважливий внесок у захист країни. Контррозвідники, бійці ЦСО «А», слідчі, кіберфахівці, оперативники, аналітики – усі співробітники СБУ об’єднані метою наближення нашої Перемоги.

Разом із побратимами із Сил безпеки та оборони ми нищимо окупантів на передовій, ліквідовуємо загарбників і воєнних злочинців, проводимо унікальні спецоперації, які без перебільшення змінюють картину війни. Свідчення цього – підриви не лише Кримського мосту, але й багатьох військових об’єктів углибині рф.

Так, бійці СБУ воюють у найгарячіших точках фронту. Вони знищили російської бронетехніки більш ніж на 1 млрд доларів і серед них – понад 500 танків. Ми активно працюємо і використовуємо БПЛА. Тож серед наших цілей системи ППО та військові об’єкти в окупованому Криму.

Наші унікальні розробки морських дронів «Sea baby» та «Мамай» змінили розташування сил на Чорному морі. Зокрема, вразили 8 кораблів Чорноморського флоту росії.

Надважливими були нещодавні спецоперації СБУ на трьох російських нафтопереробних заводах – у волгограді, туапсе та ленінградській області. Ці удари дуже відчутні для рф – як мінімум на третину скоротився російський експорт нафтопродуктів.

Також ми ефективно протидіємо як зовнішньому, так і внутрішньому ворогу. До прикладу, викрили 47 агентурних мереж рф.

Це – лише деякі приклади нашої роботи за рік. Загалом результатів багато. Прийде час і ми обов’язково розкажемо про наші спецоперації детально. А поки що СБУ зосереджена на головній меті – якомога швидше вигнати окупантів з нашої землі.

За таких обставин викликають справжнє обурення дії окремих співробітників Департаменту захисту національної державності. На жаль, проведення заходів із протидії організованій наркозлочинності призвело не лише до отримання інформації про причетність однієї з операторок редакції до поширення наркотичних речовин, а також мало місце публічне поширення відеоматеріалів.

Наголошую – такі дії є неприпустимими і вже спричинили низку кадрових рішень. Серед іншого, я направив подання на звільнення керівника ДЗНД СБУ, а Президент України ще 31 січня підписав відповідний указ.

Моя позиція однозначна – не можуть вчинки окремих співробітників перекреслювати всі ті позитивні результати, які має СБУ під час війни, і кидати тінь на кожного представника Служби: і тих, хто бореться з ворогом всередині країни, і тих побратимів з СБУ, які віддають на полі бою свої життя заради України. За будь-які незаконні дії має бути покарання.

Я пишаюся бойовими побратимами СБУ – тими, хто виконує реальні бойові задачі, реально ловить колаборантів та зрадників, реально знищує окупантів та протидіє злочинності.

Це і є справжнє обличчя дієвої і фахової Служби безпеки. І я, як керівник СБУ зроблю все можливе, аби кожне ЗМІ могло працювати в Україні вільно. Сьогодні ми не просто будуємо оновлену СБУ, а захищаємо демократичні цінності, серед яких – свобода слова і незалежність медіа. Для мене особисто віднині це надпріоритет!

Саме цим наша країна відрізняється від авторитарної росії. І відрізнятиметься надалі. Бо ми докладемо максимум зусиль, аби перемогти і залишити у спадок нашим дітям вільну і безпечну, розвинену і демократичну Україну.

Голова СБУ,
генерал-лейтенант Василь Малюк
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
Відповідь Бутусова Малюку:


І пропозиція засранцям:

"Серед іншого, я направив подання на звільнення керівника ДЗНД СБУ, а Президент України ще 31 січня підписав відповідний указ. Якщо Роман Семенченко, Ігор Кравченко, Євген Коноваленко, Тарас Садовник, Михайло Марченко, Ігор Левковський хочуть відновити своє ім’я, чи ім’я, яке в них є, які хочуть відмитися від того ганебного скандалу, як і інші працівники ДЗНД, я вам пропоную дуже чесний, дуже чіткий прозорий шлях. Василь Малюк вас відряджає зараз в Авдіївку в оперативне підпорядкування одного з піхотних батальйонів 110 механізованої бригади. Таких здорових свіжих бійців там зараз, на жаль, вже і не знайдеш в піхоті. Ви берете в руки автомат, я – з повагою до вашого вчинку – беру теж. Ми виходимо на передову, я знімаю, як ви разом з простими людьми, у яких немає вашої підготовки, фізики, ваших знань - проведемо час на одній з позицій на нулі, там, де росіяни наступають. Я зніму чудовий репортаж, що ви насправді патріоти громадяни України. Але якщо ви і далі будете відсиджуватися там в тилу, під спідницями, під покровительством оцих злочинців, які дають вам накази, то про те, що ви негідники, я буду повторювати дуже довго. І всі будуть знати – і ваші родичі, і ваші друзі – всі будуть знати. Тому зараз подумайте про своє майбутнє і свою репутацію в країні. Якщо справді Україна для вас Батьківщина, а не просто тимчасове перед переходом в Російську Федерацію місце служби. Є великий шанс одразу себе виправдати, відбілити, показати, що ви принципові люди. Авдіївка чекає на вас, офіцери СБУ. Доводьте, що ви захищаєте національну державність на фронті, там, де вона насправді захищається. Тому дуже прошу Василя Малюка весь відділ М на чолі з Романом Семенченком делегувати в Авдіївку. Тільки не в бункер. А там, до комбатів. Їх там виведуть на позицію. І вони зможуть захищати національну державність по-справжньому. Без усяких сумнівів, щоб ні у кого не залишилось."
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Бутусов зовсім перетворився на дешевого маніпулятора.
Ідея - дебільна. Невже цей маніпулятор вважає, що ініціатива виходила безпосередньо від виконавців?
Тобто давайте накажемо виконавців, але того, хто віддав наказ не чіпатимемо... Чи він дебіл?
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
Кочевник, аж ніяк. Він вже зморився кричати і гукати во всі рупори - і персонально Зе, який не допускає Бутусова на свої прес-конференції. Про особисту провину "гаранта" він багато чого каже, відверто називаючи його замовником та бенефіціром усього того і іншого поганства.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Тобто його не бентежить, що в ДЗНД існує відділ М, однако його збудив лише сам факт оперативної розробки Бігуса.
І замість зміни підходу до захисту державності він торпедує лише відправити на фронт виконавців наказів. Така собі дешева маніпуляшка.
В свойому зрадойобстві Бутусов ще від справи Баканова скотився в звичайного фейсбукера. Тобто ще тоді аргументи були поверхневі, емоційні.
 
Останнє редагування:

rtl

Заблокирован
Реєстрація
04.04.13
Місто
Лиманское (одесская обл. )
Телефон
prestigio 5453 , benq-siemens e-71 , siemens mt50 , сяоми 4х
Тобто його не бентежить, що в ДЗНД існує відділ М, однако його збудив лише сам факт оперативної розробки Бігуса.
І замість зміни підходу до захисту державності він торпедує лише відправити на фронт виконавців наказів. Така собі дешева маніпуляшка.
В свойому зрадойобстві Бутусов ще від справи Баканова скотився в звичайного фейсбукера. Тобто ще тоді аргументи були поверхневі, емоційні.
Нет. Он неоднократно говорил что надо менять подход .
А на фронте катастрофическая нехватка людей и те пидоры могли бы усилить оборону .
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Нет. Он неоднократно говорил что надо менять подход .
Можна посилання хоча б на пару висловлювань? Я не є його фанатом, і регулярно не читаю/переглядаю.
Повністю лише дивився його стрім щодо звинувачень Калініча/Баканова. Ну й зрідка пробіжуся щось, що приносять на форум.
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
СБУ проводить обшуки в Києво-Печерській лаврі


Безпілотники СБУ уразили одразу два нафтопереробні заводи Росії
На Ільському НПЗ знищили установку вартістю 50 мільйонів доларів, наслідки атаки на Афіпському уточнюються.


 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+

Особисто мені нічого сказати - бо ділетант в темі СБУ. Але думка про павуків у банці та цапа-відбувайла (хоч і у лайні по вуха за реальні злочини) не йде з голови.
 

doc

Заблокирован
Реєстрація
20.01.08
Місто
Київ
doc, знову клятий пуйло дає вказівки нашим сб і тцк?
Не зрозумів вашого дизлайку і цієї фрази. СБУ собі сам дає раду. Починаючи з Баканова, зашквару з Бігусом, а тепер і це.
На жаль, це або політика президента, офісу Єрмака, або щось потрібно змінювати в консерваторії.
 
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
doc,
1) Дизлайк не вам, а тому що коїться на відео. Змінив на «енгрі»
2) сарказм. «Наші» мочать, а потім, як завжди винен лише пуйло. Ось і виходить що мабуть вказівки нашим дає сам пуйло. Так як чому вони мочать таке, якщо самі приймають рішення - ніяк не зрозуміло.
 
Реєстрація
13.05.22
Місто
Lutsk
Телефон
SGS21U+iPhone 12
Всі на усіх рівнях трублять про "армія - не покарання"/"піти в армію - не означає вмерти". Але вельмишановні пани з сбу і тцк такі: "hold my beer":dash1:
 

doc

Заблокирован
Реєстрація
20.01.08
Місто
Київ
Капець, вже не встигаєш слідкувати, що там СБУ знов натворило. Розслідування Бігуса про Шила, радника офісу Єрмака
 
Зверху