Будущее 3mob

EricX

Morpheus
Реєстрація
26.10.07
Місто
Івано-Франківськ
а разве государство априори хуже "коммерсов"?
Априори нет, но если чувствовало, что не потянет, зачем цену ломило? В определённый момент УТК был "зрелым отличным фруктом" на пике реальной цены.
 
Останнє редагування:

aurowl

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
09.06.12
Місто
міста Торецьк
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Нормальних - це дешевих?

https://www.gsmarena.com/search.php3?s4Gs=38 на сьогоднішній день каже про 764 смартфони з підтримкою b38
А навіть й так. Не всім потрібні флагмани. Особливо, тим, хто тікає від тарифів слонів, щоб зекономити на зв"язку. І щось я дуже сумніваюсь, що народ буде спеціально підбирати смартфон задля якогось міфічного b38. Кілька фанатів з цього форуму, та їм подібних, можна не враховувати.
Для цього треба йти шляхом Інтера, де в своїх салонах продають відповідне обладнання. Тримоб буде продавати в своїх салонах телефони з b38? Звучить фантастично і смішно.
 
  • Like
Реакції: Alf
Реєстрація
18.04.18
Місто
Запорожье
poptab, нормальные это распостраненные у народа, никто не будет ради тримоб 4ж покупать еще апарат, опыт сдма тому пример.
p.s. изначально вообще я писал человеку предлагающему б34, а не б38
 
Реєстрація
22.11.09
Місто
Львів
Телефон
Samsung S24+
Shinime, p.s. про b34 то я якраз і писав, але то було не з точки зору перспективності розвитку LTE2000, а з точки зору попереднього володіння частотами.
Так, b34 це всього лиш 15Mhz TDD, мега швидкостей не витягнеш.
Але й 3mob зараз не гравень на ринку, щоб взагалі будувати LTE, навіть в b20/b28 - просто не стягнуть зробити всеукраїнську мережу.
 

Lawyer

Харьков, Украина
Реєстрація
07.06.08
Місто
UA 21 (Харкіff,УКРАЇНА)
Телефон
ZTE Blade A7 2020
Dawn, не стоит так категорично. Когда разберутся - чей Укртелеком - может какой Хатчисон и купит
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Dawn, не стоит так категорично. Когда разберутся - чей Укртелеком - может какой Хатчисон и купит
От, коли купить, тоді й можна буде щось прогнозувати. А, знаючи наші суди, поки вони закінчаться (років так через 1000), то 3Моб занеться повністю.
 
  • Like
Реакції: Dawn
Реєстрація
20.11.16
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 7 Pro, OnePlus 5
Мой идеальный вариант: Hutchinson покупает 3Моб и Интер, объединяет активы и частоты, получает В20, запускает супер современную сеть 3G+LTE only. И ребрендинг: "3mob стає 3, щоб д̶а̶в̶а̶т̶и̶ ̶б̶і̶л̶ь̶ш̶е̶ відкрити Світ своїм абонентам!"
Без сарказма, болею чтоб из крох мелких толковая компания поставила на ноги сильного 4 игрока:)
 

aurowl

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
09.06.12
Місто
міста Торецьк
Суд: государство против ахметова, можно описать высказыванием из известной притчи:
Либо ишак сдохнет, либо падишах умрет
где ключивые роли: падишах - государство, ишак - утк, насреддин - ахметов.
Пока будет разбирательство кто-то точно умрет.
 
Реєстрація
22.11.09
Місто
Львів
Телефон
Samsung S24+
Мой идеальный вариант: Hutchinson покупает 3Моб и Интер, объединяет активы и частоты, получает В20, запускает супер современную сеть 3G+LTE only. И ребрендинг: "3mob стає 3, щоб д̶а̶в̶а̶т̶и̶ ̶б̶і̶л̶ь̶ш̶е̶ відкрити Світ своїм абонентам!"

Без сарказма, болею чтоб из крох мелких толковая компания поставила на ноги сильного 4 игрока:)
Тут би ще третьому прибутковим стати, а ви вже на четвертого замахнулись. Ще й про Жирафа забули, там теж амбіції на LTE
 

Lawyer

Харьков, Украина
Реєстрація
07.06.08
Місто
UA 21 (Харкіff,УКРАЇНА)
Телефон
ZTE Blade A7 2020
Мой идеальный вариант: Hutchinson покупает 3Моб и Интер, объединяет активы и частоты, получает В20, запускает супер современную сеть 3G+LTE only. И ребрендинг: "3mob стає 3, щоб д̶а̶в̶а̶т̶и̶ ̶б̶і̶л̶ь̶ш̶е̶ відкрити Світ своїм абонентам!"
Без сарказма, болею чтоб из крох мелких толковая компания поставила на ноги сильного 4 игрока:)

Интер будет ломаться до последнего и каждого абонента оценит в 1000 долларов.
 

shlyahoviy

Заблокирован
Реєстрація
07.01.09
Місто
Киев,Осокорки(136-я Садовая)
poptab, нормальные это распостраненные у народа, никто не будет ради тримоб 4ж покупать еще апарат, опыт сдма тому пример.
p.s. изначально вообще я писал человеку предлагающему б34, а не б38

Мой опыт в тримобе- стоит снимка в обычной 2Ж звонилке и прекрасно звонит в водафон роуминге не один год . для дуделок и перделок нечего экономить,если нашли штуку баксов на хламофон так и не жлобитесь на пару сотен гривень для нормального серфинга от Киевстар , так сказать 4,13 Ж
 
Реєстрація
14.08.11
Місто
Дніпро-Запоріжжя
Телефон
Galaxy S9
Ходят слухи, что к концу 2019 года услуги планируют предоставляться исключительно через роуминг. :(
 
Зверху