Вбудовані SIM-картки: eSIM, iSIM, nuSIM, rSIM

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
webivan, я це розумію, але варіант так собі, якщо чесно. Якщо в телефоні є декілька єсім, то що заважає зробити дві на зв'язку? Як показує досвід з пікселями і айфонами, то нічого, а самсунгу все ж щось заважає.
 
С адаптером все могут, наверное.
Так адаптер просто перетворює eSim на фізичну, правильно? Дві eSim, записані в адаптер, навряд чи зможуть бути одночасно на зв'язку.

Чуда не произойдёт. Нужно либо 2 есим адаптера, либо 1 адаптер и телефон с поддержкой еСим. Там ещё ограничения какие-то есть, посмотрите на их сайте лучше. Насчёт совместимостей телефонов и т.п. Сам такое никогда не юзал, не могу придумать зачем оно мне..
 
Реєстрація
31.10.17
Місто
Киев
У мене pixel 4 xl, в esim прописані Київстар та Лайф. Київстар працює нормально, а коли перемикаю на Лайф то, по-перше, реєструється довго, а по-друге, частенько відвалюється сімка. При цьому фізична сім в телефоні також Лайф і все працює (тобто це не проблема якості сигналу).
 
Реєстрація
16.02.08
Місто
Ужгород
Телефон
iPhone 15, SE2020
У мене pixel 4 xl, в esim прописані Київстар та Лайф. Київстар працює нормально, а коли перемикаю на Лайф то, по-перше, реєструється довго, а по-друге, частенько відвалюється сімка. При цьому фізична сім в телефоні також Лайф і все працює (тобто це не проблема якості сигналу).
Скоріше за все це якісь проблеми пікселя, зазвичай еСім краще працює ніж фізична картка.
 
Реєстрація
28.02.11
Місто
Киев
У мене pixel 4 xl, в esim прописані Київстар та Лайф. Київстар працює нормально, а коли перемикаю на Лайф то, по-перше, реєструється довго, а по-друге, частенько відвалюється сімка. При цьому фізична сім в телефоні також Лайф і все працює (тобто це не проблема якості сигналу).
У мене теж Піксель 4а: кс картка , Лайф -есім. І таких проблем не виникає.
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Функція конвертації фізичних SIM-карт в eSIM
Це тільки якщо оператор підтримує. Нічим не відрізняється від заміни сім, тільки, наскільки я розумію, "в один клік". А то вже тут подумають про вичитку ki-imsi та клони.. :ROFLMAO:
 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
Тільки не в київстарі, про контракт писати не треба
Як раз людям на eSIM в Moto G54 підключав Київстар. Працює і досі. До чого згадка про контракт?
Та до плечей те все, коли телефон репне і треба буде перенести номер на друге тіло, біжи як дурень купуй смарт сім або гасай шукай сервісний центр щоб перенести на фіз а потім знову на есім, такий хід конем міг зробити тільки київстар.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Та до плечей те все, коли телефон репне і треба буде перенести номер на друге тіло, біжи як дурень купуй смарт сім або гасай шукай сервісний центр щоб перенести на фіз а потім знову на есім, такий хід конем міг зробити тільки київстар.
Ще варіант купити фізичну esim для андроід. Звісно раз треба розкошелитись на 35-80 євро з доставкою. При чому можна почати з молодшої версії і пізніше за доплату апргрейднути до проміжної підвищеної версії чи максимальної.
І далі вже не дуже буде гребти чи є в телефоні eSim, і що треба буде мудохатись якщо телефон гепне.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Щось я в лайфі при оновленні айфону проблем не відчув. Відсканував кʼюар після входу в епл айді і оновленням всього, відразу завелось
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Щось я в лайфі при оновленні айфону проблем не відчув. Відсканував кʼюар після входу в епл айді і оновленням всього, відразу завелось
Ну бо то Київстар виділився реалізацією через сраку)
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Реєстрація
23.10.10
Місто
Харьков
Телефон
Iphone Хs+ Huawei P30 PRO
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G22
Та до плечей те все, коли телефон репне і треба буде перенести номер на друге тіло, біжи як дурень купуй смарт сім або гасай шукай сервісний центр щоб перенести на фіз а потім знову на есім, такий хід конем міг зробити тільки київстар.
Ще варіант купити фізичну esim для андроід. Звісно раз треба розкошелитись на 35-80 євро з доставкою. При чому можна почати з молодшої версії і пізніше за доплату апргрейднути до проміжної підвищеної версії чи максимальної.
І далі вже не дуже буде гребти чи є в телефоні eSim, і що треба буде мудохатись якщо телефон гепне.
От чисто так, без наїзду, в чому сенс отої приблуди для есім? Тільки в кількості профілів? Я просто не вкурюю. Роскажіть будь ласка.
 
Зверху