Велосипед

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Я робив у Facebike.ua на Чернігівський. Трохи заплатив, але хлопці 15-річний Команч довели до стану майже нового.
В них є магазин й на правому березі.
Доступна оплата банківською картою, широкий вибір запчастин.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Хтось має досвід використання українського китаю Formula? Наскільки це дешманський Ашанбайк?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Хтось має досвід використання українського китаю Formula? Наскільки це дешманський Ашанбайк?
Дешман. Навіть самі продавани під час першого обслуговування нили, що нормально там гальма і перекидки не налаштуєш.
Але фетбайк для неагресивної їзди може бути.

Єдина срака у фетбайка - постійні проколи. Перший виїзд з гаражу в сезоні і скоба від степплера в задньому колесі. Набридло клеїтися, встановив антипрокольну стрічку.
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Реєстрація
21.08.16
Місто
DE
Телефон
Samsung Note 10
Проїхав більше 3000 км - був лише 1 прокол через малий тиск. Залежить все таки від самої шини - у мене контіненталь, але для звичайного міського це оверкілл і треба дивитися на kenda чи щось схоже.
 
Реєстрація
21.08.16
Місто
DE
Телефон
Samsung Note 10
Перемедон, по Україні я також їздив - і без проколів було. Вінницька, Київська, Житомирська область
Post automatically merged:

Ваше діло - можете клеїти стрічки чи іншим мазохізмом займатися.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Перемедон, по Україні я також їздив - і без проколів було. Вінницька, Київська, Житомирська область
На 26-дюймовому MTB я по Києву 4 роки без проколів їздив, а Фетбайк менше ніж за рік наловив 5 проколів.

Ну й в Бундесі навряд чи скоби від степлера, шурупи і цвяхи кидають прямо на проїжджу частину. Або залишки саморізів після встановлення даху не прибирають...
 
Реєстрація
21.08.16
Місто
DE
Телефон
Samsung Note 10
Ніколи не їздив, але підозрюю, що за рахунок низького тиску можна спіймати прокол "укус змії" (snakebite).

Бундесі навряд чи
То ви в неділю не їздили імігрантськими районами, там можна все, що хочеш знайти. Але щоб вберегтись від проколу тут або хороші шини, або високий тиск
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
А жижами хтось користується, по типу слайму?
 
Реєстрація
30.05.12
Місто
Куренiвка
Телефон
C75,MC100,S930,Mi Max2
А жижами хтось користується, по типу слайму?
Перед війною задув камери, с тих пір був один прокол, але цвях витянув і до сих пір не пропускає ( мабуть затягнуло :unsure: ). Але пересуваюсь тільки по місту, в ліс поки що не їздимо.
 
Реєстрація
06.04.11
Місто
Запорожье
Телефон
SE W880
Использую Антипрокол HI-GEAR Tire Doc 240мл. Этого объёма хватило на два 26 колеса. От колючек хорошо защищает. В холодное время года плохо работает. Можно в начале сезона в колесо добавить немного воды и дальше ездить. Заливать только в новые, не клееные камеры. Езжу по городу и грунтовки пригорода. MTB.
 
Зверху