Вибір дротового провайдеру

Какой провайдер предоставляет лучший интернет?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    56
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
Для Києва запустили мапу де працює без електрики інтернет.

Мапа інтернету під час знеструмлень​

Оберіть провайдера у вашому домі та отримайте інтернет до 72 годин без електрики.

Саме у вашому домі таких немає? Знайдіть в сусідніх та подайте заявку на проведення лінії до вас (і ще сусідам розкажіть про цю мапу, бо більше заявок – швидше зроблять ;-)

У мене IPNet і Vodafone, наче так і є, бо рекламою ще зліта обвішаний під'їзд
 
Реєстрація
04.03.23
Місто
Kyiv
Для Києва запустили мапу де працює без електрики інтернет.

Мапа інтернету під час знеструмлень​

Оберіть провайдера у вашому домі та отримайте інтернет до 72 годин без електрики.

Саме у вашому домі таких немає? Знайдіть в сусідніх та подайте заявку на проведення лінії до вас (і ще сусідам розкажіть про цю мапу, бо більше заявок – швидше зроблять ;-)

У мене IPNet і Vodafone, наче так і є, бо рекламою ще зліта обвішаний під'їзд
Вега за 125 грн за перші півроку
 

Historiker

Frischer Wind
Реєстрація
30.03.10
Місто
Salisbury, Ukraine.
Hanter, воля предлагает новым абонентам подключаться на год по 50 грн/месяц. Вот это настоящий демпинг. :D
В Киевстара не самое низкое ценовое предложение на рынке.
 
Реєстрація
25.07.10
Місто
Житомир
Телефон
INFINIX HOT 20 5G
Hanter, воля предлагает новым абонентам подключаться на год по 50 грн/месяц. Вот это настоящий демпинг. :D
В Киевстара не самое низкое ценовое предложение на рынке.
Увы в Житомире не доступно предложение такое. Но уже написано 340грн до 100 мбит вот это круто чисто интернет и никаких плюшек.
 
Реєстрація
26.08.20
Місто
Полтава
Є така наклейка на під'їзді, але буду знову пробувати домовлятись на річну знижку 75%, бо плюсом додається КС ТБ.
 
Реєстрація
17.06.16
Місто
Київ, Шостка
Реєстрація
16.01.23
Місто
Киев
Hanter, воля предлагает новым абонентам подключаться на год по 50 грн/месяц. Вот это настоящий демпинг. :D
В Киевстара не самое низкое ценовое предложение на рынке.
працюю поряд з офісом волі, у Києві натовп на підключення, з12.12 коли впав Київстар, вул Михайла Бойчука, за 50 усі хочуть на рік)
 
Реєстрація
14.07.18
Місто
Київ
Якщо оптика, то супер. По моїй адресі лише DOCSIS, говорять сучасна технологія аж до 200Мбіт. Таке непотрібно.
 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Львов
Всем привет. Посоветуйте что оставить в квартире есть два интернет провайдера оптика GEPON и просто витая пара и думаю один провайдер отключить, пока не ясно что оставить в плане стабильности и какие технологии лучше(не особо и шарю лиш бы работало).
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Gams, это. Набивка постов? Как мы можем знать качество соединения в твоём доме?
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Gams, технології не впливають.
Підключай те, де меньше сусідів
 
Реєстрація
17.06.16
Місто
Київ, Шостка
Всем привет. Посоветуйте что оставить в квартире есть два интернет провайдера оптика GEPON и просто витая пара и думаю один провайдер отключить, пока не ясно что оставить в плане стабильности и какие технологии лучше(не особо и шарю лиш бы работало).
Если не шарите, то не отключайте, а поставьте на паузу, у многих провайдеров есть такая возможность
Post automatically merged:

Підключай те, де меньше сусідів
Менше сусідів може бути не просто так 🤔
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
на двух пропадает
На оптиці інтернет пропадає? Це що за провайдер такий?

Якщо треба стабільно залізобетонно зв'язок, ставте оптику від Укртелеком - вони найдорожчі, але працюють гарно. Троха дешевше Копійка (тариф "Патріот"), Лінком (теж зараз акція є) або Астра. Всі - суто оптика.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Я став далеким від шнурково-мережевих справ. Гігабітний кабель LAN можна самому затиснути, чи потрібно спеціальні приблуди?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Гігабітний кабель LAN можна самому затиснути, чи потрібно спеціальні приблуди?
звичайний шнугок Cat.5 з неекранованим RJ-45 буде працювати на гігабіті :rolleyes:
Буде працювати. Самому можна, але треба джеки та обтискач.

Я бачив якось виту пару, обтиснуту за допомогою маленької пласкої викрутки, але то лютий триндець, глючить, довелось все переробляти.

В темі фаната оптики вдома, я наводив прикольні китайські конектори самозажимні, але то ж замоаляти, у нас таких не бачив.
Post automatically merged:

можно даже просто скрутить провода и будет работать гигабит.
😂 що ти зкрутиш? Кабель з конектором?😄 Якщо відновити розірваний треба - то тільки пропаяти зкрутки.
 
Останнє редагування:
Зверху