Ви використовуєте застарілий браузер. Цей та інші сайти можуть відображатися в ньому некоректно. Необхідно оновити браузер або спробувати використовувати інший.
Провайдери в Україні отримали батареї SBL для підтримки мереж за відсутності світла
Найскладніша ситуація з інтернетом наразі у Харківській, Донецькій, Київській, Житомирській, Чернігівській та Сумській областях.
Передали провайдерам 172 батареї SBL. Вони допоможуть підтримувати мережі, поки немає живлення. Так десятки тисяч людей зможуть користуватися інтернетом. Найскладніша ситуація з інтернетом зараз у Харківській, Донецькій, Київській, Житомирській, Чернігівській та Сумській областях. Тому...
t.me
За словами міністра, нині найскладніша ситуація з інтернетом у Харківській, Донецькій, Київській, Житомирській, Чернігівській та Сумській областях.
"Тому більшість батарей передали саме туди. Загалом їх отримали 29 провайдерів з кожної області України", - зазначив Федоров.
Він додав, що завдяки обладнанню десятки тисяч людей зможуть користуватися інтернетомТакож Мінцифри проводить переговори з міжнародними організаціями, аби Україна отримала більше обладнання, яке дозволить громадянам залишатися на зв'язку за відсутності електропостачання.
Kladoff, десь читав у новинах, що 10-12 годин. Цікаво які провайдери отримали? Бо, наприклад, у провайдера Фрінет/О3 інтернет по оптиці тримається всього 20-30 хв після вимкнення електрики.
Kladoff, десь читав у новинах, що 10-12 годин. Цікаво які провайдери отримали? Бо, наприклад, у провайдера Фрінет/О3 інтернет по оптиці тримається всього 20-30 хв після вимкнення електрики.
В Житомире ещё менше и там так сделано в о3\фринет по типу паровоз в 9 этажках и сказали ибп ставить не планируют, так ответил оф представитель фринета Сергей на 2ip.ua много кто пишет в итоге ничем помочь не может.
172 батареї на всі міста, де вимикають світло - це нічого взагалі, для езернет-провайдерів треба по батарейці на кожен будинок, або навіть під'їзд, хіба що підсилити центральні стійки для gpon-провайдерів, у яких дуже і дуже мало покриття.
Масове встановленя батарей виглядає не реалістичним. Це можна було би реалізувати, якби у нас був би скрізь лише GPON, або, для Ethernet - єдиний інфраструктурний оператор, який обслуговував би усі мережі (як закордоном).
В моєму будинку 6 провайдерів. І кожному потрібно по 2 аккамулятори. А таких будинків тільки в Києві 10,5 тисяч. Реальна потреба може бути більша (великі будинкм, багато провайдерів і т.д.). Таким чином, це сотні тисяч аккамуляторів (якщо не мільйон). А їх загальна вартість буде перевищувати мільярд гривень. І покажіть мені того, хто буде готовий інвестувати такі кошти, якщо:
1. Об'єктивно, Інтернет під час відключень світла потрібен не всім абонентам, бо не кожен може заживити своє обладнення.
2. Проблеми з електрикою тимчасові. Максимум - ще протягом року.
3. За 5 - 7 років ресурс аккамуляторів все одно вичерпається і всі вони потребуватимуть заміни.
Post automatically merged:
Отже, оптимальне рішення - забезпечити у кожному будинки підключення хоча б до одного провайдера по GPON, якому всі мають допомогти із живленням мережі. Потрібен Інтернет під час відключення світла - підключайся до цього провайдера (і плати, відповідно, більше). А всі інші - працюватимуть по мірі можливості.
А шо зазвичай ставлять на будинок/під'їзд, і скіки воно жере? Може там для "графіків погодинних відключень" вистачить дікого колхоза у вигляді 18650х3(хN) "в буферному режимі" ?
шо зазвичай ставлять на будинок/під'їзд, і скіки воно жере? Може там для "графіків погодинних відключень" вистачить дікого колхоза у вигляді 18650х3(хN) "в буферному режимі" ?
Меряли потребление свичей у себя: HP ProCurve 48 потребляет порядка 50 ватт, D-Link на 24 порта потребляет 8-10 ватт, Eltex на 24 порта потребляет 7 ватт. В Eltex уже установлен мини-упс от meanwell, можно просто подключать аккумулятор к свичу, свич сам его заряжает при наличии электроенергии. От аккумулятора 12в 7а элтекс работает порядка 5 часов. Но произаодитель свича рф, поэтому, увы. Ставим на Длинки пролайновские блоки питания или бесперебойнники для сигнализаций + аккумулятор. Учитывая, что в таком режиме использования, agm-аккумулятор умрет месяца за 3, выходит очень дорого дл, провайдера.
Так, але з батареї ups'а при цьому забирається ще мінімум +20...30% втрат на перетворення DC 12V -> AC 220V, потужні mosfet транзистори на радіаторах та трансформатор дуже сильно гріються - це додаткові втрати енергії, там великі струми, що гріються навіть дроти всередині. У потужних ups та інверторах завжди є вентилятори для примусового охолодження.
Цей сайт використовує файли cookie, які допомагають персоналізувати Ваш контент і зберегти вхід в систему, якщо Ви зареєстровані.
Продовжуючи користуватися цим сайтом, Ви погоджуєтеся на використання нами файлів cookie.