Вибір ліхтарика

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Порадьте фонарик налобний мамі у село. Вимоги - не за всі гроші світу, тепле світло, батарейки аби хоч на кілька годин вистачало. Не на Алі, ніхто його звідти не чекатиме, потрібно зараз.

BORUiT D10 -+ 300грн (олх)
Акум 18650 3200mah -+85грн (олх)
Уточняти в продавана яка версія діода, бо є з холодним, і є з теплим свіченням.
Фанар крутиться верх\низ, велика зручна кнопка ввімкнення збоку, є роз'єм мікро-юсб для зарядки, є різні режими інтенсивності свічення, металевий (не розлетиться якщо впаде), на голові сидить добре, не спадає.

1696622293350.png
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Подешевели, я в 2020-м такой за 10$ (без учёта купонов и кэшбэков) на Али покупал .
 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Подешевели, я в 2020-м такой за 10$ (без учёта купонов и кэшбэков) на Али покупал .
Вони +- і зараз так вартують, я брав місяць тому за $9 (без купонів і кешбеків).
Потім по приколу загуглив на олх, виявляється там бариги продають ще дешевше))

1696636986427.png
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Де знайти звичайний ручний ліхтарик на 18650 в ПЛАСТИКОВОМУ корпусі?
Як не шукаю, всюди або в алюмінію, або на батарейки.
 

OlegKiev

Заблокирован
Реєстрація
02.08.12
Місто
Киев

inna.g

Заблокирован
Реєстрація
07.08.23
Місто
Балабино
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
Де знайти звичайний ручний ліхтарик на 18650 в ПЛАСТИКОВОМУ корпусі?
Як не шукаю, всюди або в алюмінію, або на батарейки.
Ali
US $5.79 59%OFF | Big Strong Light LED Flashlight USB Rechargeable Tactical Hunting Camping Lantern Built in Battery Flash Light Power Display

Заряджається через мікроЮСБ. АКБ 18650 всередині припаяний (~500мАг). Є місце під 2х18650. Я поставив б/в по 2700мАг. Світить тонким променем. На яскравому режимі 35 годин, на другому - 70. Третій моргалка.

Або
також з Ali (продаються і в нас)
US $4.66 59%OFF | Super Bright LED Flashlight USB Rechargeable 18650Battery Led Torch for Night Riding Camping Hunting Outdoor Waterpr Flash Light

Також всередині впаяний 18650 з 500мАг. Замінив на 2700мАг. Світить на мах - 14 годин, на другому режимі - 50 годин. Заряджається через мікроЮСБ, також має вихід ЮСБ тип А, можна використовувати як павербанк.

Або
S $6.71 50%OFF | ABS Strong Light Focusing Flashlight Outdoor Portable Household Commonly Used Flashlight Lighting Flashlight

Майже те ж саме, що й в попередньому, але є зум (непоганий) і немає виходу ЮСБ тип А.
 
Останнє редагування:

inna.g

Заблокирован
Реєстрація
07.08.23
Місто
Балабино
Також всередині впаяний 18650 з 500мАг. Замінив на 2700мАг. Світить на мах - 14 годин, на другому режимі - 50 годин. Заряджається через мікроЮСБ, також має вихід ЮСБ тип А, можна використовувати як павербанк.
он хоть без стробоскопа?
 
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
Також всередині впаяний 18650 з 500мАг. Замінив на 2700мАг. Світить на мах - 14 годин, на другому режимі - 50 годин. Заряджається через мікроЮСБ, також має вихід ЮСБ тип А, можна використовувати як павербанк.
он хоть без стробоскопа?
А як же без нього? 😁
Я ж писав ніби - "моргалка". У всіх цих.
 

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15
последние 2 можно взять по 1.99 ща штуку.
который с акулой светит направленным лучем, второй рассеянным.
 

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
Безкоштовно, але час. В кінці літа було 3...4 тижнів. На олх таких зараз є багато. Я купував навесні та влітку різні на алі для розібрати/погратися/апгрейдити/протестувати.
 
Останнє редагування:

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Якби нарід на темних неругульованих пішохідних переходах вмикав той "набридший" стробоскоп, їх було б краще видно, а то в темному одязі прямо під машини вискакують, тупі мавпи😡
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Якби нарід на темних неругульованих пішохідних переходах вмикав той "набридший" стробоскоп, їх було б краще видно, а то в темному одязі прямо під машини вискакують, тупі мавпи😡
Та банальна хоч вмикали б ліхтарик в телефоні і світили в сторону авто. Хоч якось видно було б і телефони з ліхтариками є у всіх
 

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15
Якби нарід на темних неругульованих пішохідних переходах вмикав той "набридший" стробоскоп, їх було б краще видно, а то в темному одязі прямо під машини вискакують, тупі мавпи😡
Та банальна хоч вмикали б ліхтарик в телефоні і світили в сторону авто. Хоч якось видно було б і телефони з ліхтариками є у всіх
Я так роблю. Бо страшно.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Реєстрація
23.03.15
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 7T

BORUiT D10 -+ 300грн (олх)
Акум 18650 3200mah -+85грн (олх)
Купил налобный фонарик, в комплекте были аккумы 18650, на которых написано 8800мАч(Петросян рыдает)
Заряда хватило на минут 20, потом начало тускло уже.
Посмотрел в интернете(особое умиление вызвал продукт с именем Rakieta) - вызывают доверие - от 220грн/шт
А эти по 85грн - что оно такое?
 
Останнє редагування:
Зверху