Вибір ліхтарика

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Хочу взяти і собі і родичам такий ліхтарик.
В когось є реальний досвід його використання? Цікавлять відгуки.

Оце ж він - https://rozetka.com.ua/ua/345823111/p345823111/ ?
 
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
Хочу взяти і собі і родичам такий ліхтарик.
В когось є реальний досвід його використання? Цікавлять відгуки.

Оце ж він - https://rozetka.com.ua/ua/345823111/p345823111/ ?
Цей ще й з датчиком руху.
 

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
Він. Але взяв собі без датчика руху.
Вже протестував.
Перші враження:
1. Світла перед носом вистачить.
2. Прогулянка у 10 хвилин показала, що він не важкий, але залишилося питання - якою стороною одягати саме для прогулянок, бо є відчуття, що при русі починає нахилятися вниз. Але це відчуття. Не більше.
3. Як для першого ліхтарика такого типу в мене - претензій нема.
 
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
З налобних, що маю в використанні

US $1.99 85%OFF | XPG Sensor Headlamp Built in Battery USB Rechargeable Outdoor Portable Night Light Waterproof Led Camping Headlamp

З тих, що 3х$1,99.
Є декілька схожих моделей. Трошки менші в білій коробочці та трошки більші в чорних. Всередині пакетик на 300мАг. Світить три режими - яскраво, вполовину та моргалка. Має дві тугі (в кишені не включиться) кнопки. Одна звичайна, друга з датчиком руху. З недоліків (для мене) - малий кут повороту донизу, щось робити під носом - не дістає. Бігати з таким нормально, не важкий. Але в деяких буває погана резинка. Добра в маленьких (назва починається з XPG Sensor ...) та більших, назва яких починається з Intelligent Induction. Світять на максимумі ~ 4 години, вполовину ~ 8 годин.
В більших міняв пакетик на літій-іон 14500 750мАг - трошки більше світять - яскраво ~ 6 годин, вполовину ~ 10 годин.
Але є нюанс - є захист від перезарядження і немає захисту від перерозряджання. Тобто якщо світить все гірше і вчасно не поставив заряджати, то після певної межі може і не зарядитися. Я раз так отримав, вирішив затестити "по максимуму".
 
Останнє редагування:
Реєстрація
25.06.14
Місто
Киев
Хочу взяти і собі і родичам такий ліхтарик.
В когось є реальний досвід його використання? Цікавлять відгуки.

Будьте внимательны при установке аккума. Я перепутал полярность и он перестал управляться кнопками. Горят оба светодиода на максимуме. А так особых нареканий не было.
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
Той, який широким променем - так, щоб було видно у темряві - не більше 3-4 метри (це трохи нахиляв донизу, бо більше не потрібно було) . Але десь 80-90 градусів освітлює. Той, який вузьким променем - 30-40 метрів, не менше (більше у сквері не знайшлося вільних відстаней). Але дуже вузький кут, десь градусів 10.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Прийшов такий ліхтарик, брав в комплекті "від 3шт по 1.99", сподобався, якраз такий має завжди бути в кишені, легкий, компакний, магніт, тайп-с. Як буде можливість за 2 дол, візму ще. В комплекті кліпса і кільце - ніяке то все зовсім, але сам ліхтар супер. Всередині якась банка чи 18500, чи 17500, головне - вимикається довгим натисканням кнопки, щоб не проходити всі зайві режими роботи, що рідкість в дешевих ліхтариках. Є синьо-червоні "ментівські" пробліскові вогні - перший раз таке бачу.. :)
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
alibob, ліхтарик розкручується і розбирається, напевно так.
 
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
alibob, ліхтарик розкручується і розбирається, напевно так.
Пишуть 14500 300мА*г.

Багато купляв останні роки різних з вбудованим АКБ. Всі під заміну. 14500 - 300мА*г (500мА*г - як пощастить), 18650 - 500мА*г. (Вже з сотню таких вийняв, валяються в коробках.)
Краще продавали б без АКБ за півціни.
Десь може хто знаходив такі саме (за півціни)?

П.С.
З тих, що купував нещодавно (3 по 1,99)

US $4.28 62%OFF | Multi-functional High-brightness Flashlight Car Safety Hammer Handheld Torch Usb Rechargeable Treasure Outdoor Home Searchlight
1082217232911492114.jpg

та

US $4.36 60%OFF | Strong Light LED Flashlight Camping Torch With 4 Lamp And COB Side Lights Outdoor USB Rechargeable Portable Hand Lantern

В обох 14500 300мА*г. В першому можна замінити на 18650. В другому теж є місце під один 18650, але вийнявши пластмасові перетинки можна всунути і чотири 18650.
Але вони і на одному 18650 ~2700мА*г світять на максимумі майже добу.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
26.01.17
Місто
Львів
Мені, як звичайному пересічному користувачу, дуже сподобався ось такий компактний Philips SFL1235, з монетами виходить трохи менше 4$. Єдиний недолік- неприкритий порт зарядки type-c.
 

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15
Останнє редагування:
Реєстрація
26.01.17
Місто
Львів
Мені, як звичайному пересічному користувачу, дуже сподобався ось такий компактний Philips SFL1235, з монетами виходить трохи менше 4$. Єдиний недолік- неприкритий порт зарядки type-c.
а можно декілька живих фото?



 

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
Хто користувався таким ліхтариком


Там живлення АА чи ААА?

Бо різні сайти дають різний опис.
 
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
Хто користувався таким ліхтариком


Там живлення АА чи ААА?

Бо різні сайти дають різний опис.
За розмірами ніби тільки ААА влізе.
В мене є схожий гладенький, без фрезерування. Там ААА і світить дуже паршиво. Ледь на півметра (щось прочитати друковане в книзі). Замок відкрити підійде. Або для використання в якості нічника.
 
  • Like
Реакції: goga
Зверху