Вибір ліхтарика

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Я собі таке купив. Світить довго або яскраво, на стіл ставиться, на люстру можна повісити, мала щаслива від кольорових світодіодів) Зарядка через тайп-сі, теоретично працює павербанком. Після перемоги, в палатку піде
1669194295685.png
 
Останнє редагування:

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
1600 по ссылке 🙈😧 это точно он который был 200 ?

Точно він. Та ж сама модель. Просто тоді такого ажиотажу не було. А до війни він був десь 120-130 грн. Коли купував, то продавець орієнтувався на ціну у 6 $. Ну і торгуватися в Одесі аж ніяк не заборонено :)
Як казав мені тоді продавець - вони розпродавали залишки старих запасів.
Тепер рахуй додатковий попит та збільшення витрат на логістику.

Це як зі свічками - я встиг взяти коробку 6 штук за 72 грн, а через тиждень у тому ж магазині та ж коробка 150 грн. А на "Розетці" і до 170 у інших продавців.
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
А на "Розетці" і до 170 у інших продавців.
Це при тому, шо кіло якісного парафіна коштує 160-200грн в роздріб! Оптом ще дешевше (а технічний можна і по 120-130 зараз взяти).
 
  • Like
Реакції: goga

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Взяв такий (як приклад, звичайно ціна вже не така)

Якісний пластик, легко розбирається і переробляється на роботу від 18650 з платою UPS на 5В (рідне від 3шт AA).
 
Реєстрація
18.09.12
Місто
Kyiv
Я собі таке купив. Світить довго або яскраво, на стіл ставиться, на люстру можна повісити, мала щаслива від кольорових світодіодів) Зарядка через тайп-сі, теоретично працює павербанком. Після перемоги, в палатку піде
Переглянути вкладення 51437

Де купував? Яка ціна?
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Останнє редагування:
Реєстрація
27.05.21
Місто
Киев
Какая там марка, встроенного аккумулятора? Или можно аккумулятор со временем, самому заменить?
 
Останнє редагування:

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
moby, фразы в описании "100%, 50%, стробоскоп" и 2400 mAh для 32 см намекают на относительно породистый аккум 18650. IMHO. Только как до него добраться - по фото товара непонятно.
 
  • Like
Реакції: moby
Реєстрація
03.12.13
Місто
Запорожье
Телефон
Redmi Note 10 PRO
фразы в описании "100%, 50%, стробоскоп" и 2400 mAh для 32 см намекают на относительно породистый аккум 18650
А в описании варианта 90W 52см заявлена емкость аккумулятора 5000mAh. Что, как бы, на породистый 18650 уже не намекает. Либо это чисто "китайские" миллиамперы, и соответствующего качества аккум.
Самому любопытно, что там внутри.
 
  • Like
Реакції: moby
Реєстрація
22.04.12
Місто
Харьков
Всем добра, спустя 8лет начал хулиганить мой налобник Sofirn SP40 как оказалось кнопка у него это болячка, какой-то просчет инженеров в конструкции (очень много людей у которых схожие симптомы, кнопка перестает адекватно реагировать на команды) ремонт как по мне не целесообразен, кто что посоветует из надежных и недорогих, до 1000 гривен налобников, питание обязательно 18650 сменное
 
Реєстрація
22.04.12
Місто
Харьков
Оно то с одной стороны 8 лет в роботе, бывало что и по 12 часов светил без перекура всю ночь, (7-8 аккумуляторов только менял за ночь), а с другой стороны эта болячка у них вылезла... у меня конвой S2+ лет 10 трудится и все работает как часики, что-то марка Sofirn меня как то расстроила с их недоработками...
Post automatically merged:

Стопе, надо посмотреть может у конвоя есть налобники, как я сразу не подумал об этом...
 
Реєстрація
27.05.21
Місто
Киев
Gena_Black, ну для 52 см могло быть 2 аккума 18650 по 2400. 26650 вроде бы не поместится по диаметру.
Может кто-то разбирал этот фонарик, интересно увидеть фото его внутри.
Post automatically merged:

фразы в описании "100%, 50%, стробоскоп" и 2400 mAh для 32 см намекают на относительно породистый аккум 18650
А в описании варианта 90W 52см заявлена емкость аккумулятора 5000mAh. Что, как бы, на породистый 18650 уже не намекает. Либо это чисто "китайские" миллиамперы, и соответствующего качества аккум.
Самому любопытно, что там внутри.
Ждём, может кто-то выложит фото его, внутри.
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
спустя 8лет начал хулиганить мой налобник Sofirn SP40 как оказалось кнопка у него это болячка, какой-то просчет инженеров в конструкции (очень много людей у которых схожие симптомы, кнопка перестает адекватно реагировать на команды)
Я свій Sofirn SP40 купував у квітні 2021, але активно почав користуватись після початку повномасштабної війни і вже маю проблему описану з кнопкою((
 
Реєстрація
22.04.12
Місто
Харьков
Я свій Sofirn SP40 купував у квітні 2021, але активно почав користуватись після початку повномасштабної війни і вже маю проблему описану з кнопкою((
Я когда начал искать информацию про поломку то наткнулся на целое обсуждение, что на SP40 это болячка, а точнее просчет конструкторов при создании этого фонаря, и как многие писали ремонт там дорогой, чуть ли не пол цены фонаря и нет же гарантии, что через месяц, два, три, пол года, это все не повторится опять, то-есть деньги на ремонт вкинул и опять с неработающим оборудованием...
Post automatically merged:

Так есть у конвоя налобничек Convoy H1 (температура свечения на выбор 3000К, 4000K, 5000K, 6500К) наши залупили как обычно цену от 1500гривен, на Алиэкспрес такой же вижу за 870гривен с бесплатной доставкой, единственно что не нравится крепление на голову, какое-то оно недоделанное (хотя мне не принципиально, возьму крепление на голову от старого SP40, по этому креплению вопросов нет)... температуру свечения нужно наверное брать 5000К что ближе к естественному дневному свету

Также есть еще Convoy H2 из отличий добавили разъем для зарядки аккумулятора не вынимая его из фонаря, но эта модель дороже на 300гривен
 
Останнє редагування:
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Кнопка - це хвороба майже всіх китайських ліхтарів. ІМХО.
Маю вдома 5 їх штук від різних фірм, у всіх кнопки вкл/викл барахлять.
 
Реєстрація
14.04.13
Місто
різні (ЗСУ)
Телефон
Samsung S23 Ultra
Всем добра, спустя 8лет начал хулиганить мой налобник Sofirn SP40 как оказалось кнопка у него это болячка, какой-то просчет инженеров в конструкции (очень много людей у которых схожие симптомы, кнопка перестает адекватно реагировать на команды) ремонт как по мне не целесообразен, кто что посоветует из надежных и недорогих, до 1000 гривен налобников, питание обязательно 18650 сменное
Нічого, що модель Sofirn SP40 тільки 3 роки, як випускається? Кайл Різ, перелогіньтесь.
продав свій SP40 нещодавно, після 2 років користування нічого не барахлило. Дратувала вбудована зарядка всього 1А і мікроюсб. Купив HS40 - після SP40 діод просто УГ, зелено-жовте світло 5000К, не витримав, продав через місяць. Зараз чекаю Wurkkos HD20, купив на Алі з акумулятором за 1022 грн.
 
Останнє редагування:
Зверху