Вибір месенджера

Якими месенджерами ви користуєтеся?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    162

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Реєстрація
18.10.11
Місто
Киев
А він (та й як і Вайбер) ніколи й не вважався безпечним. Власне, отут моя "диванна аналітика" стосовно безпеки популярних месенджерів. За Вотсапп нещодавно дізнався, що його заборонили для користування (для службового листування) у ПФУ в Одеській області - раніше групові чати відділів були саме в ньому, а зараз перейшли куди б ви думали? Так, на Сигнал :)
Його заборонили використовувати в Британських збройних силах після обстрілу Яворіва British soldiers are ordered off WhatsApp amid fears that sensitive military details could be accessed by Russian hackers
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Moto g54 5G
Вайбер на ТОТ в голосі не працює - тільки текст.
А як же ІТ-Фон? Ніхто не бажає ним користуватися?
Проведіть опитування.
Я питав про твоїх родичів, які залишились на тот.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Вайбер на ТОТ в голосі не працює - тільки текст.
А як же ІТ-Фон? Ніхто не бажає ним користуватися?
Проведіть опитування.
Я питав про твоїх родичів, які залишились на тот.
користуються.
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Мої особисті спостереження, аналітика, виходячи з досвіду користуванням месенджерами (особистий рейтинг, скажімо так), може комусь стане у нагоді:

Зручність у користуванні в якості месенджера:
1) Телеграм
2) Сигнал
3) Вайбер

Безглючність, швидкодія:
1) Сигнал
2) Телеграм
3) Вайбер (суцільний глюк)

Якість голосового виклику:
1) Сигнал
2) Гугл Дуо
3) Телефонний дзвінок
4) Вайбер
5) Телеграм

Якість відеовиклику:
1) Гугл Дуо (але трафік жере безбожно, до 500 кб/сек, тобто за хвилину може 30 Мб зжерти)
2) Сигнал
3) Вайбер (але не сильно й краще за Телеграм)
4) Телеграм

Конфіденційність, безпечність:
1) Сигнал (безперечний лідер - не збирає жодних даних, абсолютно усі дзвінки та чати зашифровані, нічого не зберігає на серверах та на телефоні)
2) Телеграм (із натяжкою обійшов Вайбер; усе зберігає на серверах, листування зашифроване тільки у таємних чатах, збирає метадані, зберігає кеш на телефоні, але налаштовується видалення)
3) Вайбер (листування наче не зберігає на серверах, але зберігає у вигляді кешу на телефоні, та й метадані збирає та зберігає на сервері, включаючи геолокацію, передає їх невідомо куди; розробники з Білорусі, серваки в Білорусі та на росії)

Вацап не розглядав через те, що принципово їм не користуюсь, бо товарищ майор з ФСБ там прописався, та й неодноразово ламали його, крали дані, сервера у рашці, ще й штрафували десь у Європі (в Ірландії, здається) на пару сотен мільйонів доларів саме за збір та обробку персональних даних. Хоча скоріш за все він і у Вайбері є, та й не виключено, що в Телеграм.

Отож, особиста рекомендація - переводити листування у Сигнал, або хоча б Телеграм (через зручність)
 

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
не знаю як там з безпекою данних
але якість голосового/відео дзвінка для мене
WhatsApp , а вже потім все інше
це з трійці WhatsApp вайбер телега
 
Реєстрація
21.08.16
Місто
DE
Телефон
Samsung Note 10
В бизнес-среде все юзают WhatsApp, что в Украине, что в мире
 
Реєстрація
21.08.16
Місто
DE
Телефон
Samsung Note 10

rtl

Заблокирован
Реєстрація
04.04.13
Місто
Лиманское (одесская обл. )
Телефон
prestigio 5453 , benq-siemens e-71 , siemens mt50 , сяоми 4х
После обновления видеозвонок в телеграмм стал намного лучше . ( Или мне так повезло)
 

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)

jarrah

Заблокирован
Реєстрація
15.07.19
Місто
Kharkiv
Отож, особиста рекомендація - переводити листування у Сигнал, або хоча б Телеграм (через зручність)
Сигнал может и отличный выбор сегодня, но с кем в нем общаться?
Как когда-то померла аська, за ней скайп занял нишу самого используемого мессенджера - хочешь не хочешь, но используешь то, что используют люди.
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
тимчасово Київ (раніше Миколаїв)
Телефон
Redmi5Plus,RedmiNote8T
но с кем в нем общаться?
:eek: ого, ти в печері живеш?
Он видимо имел в виду, что должны быть знакомые, кто юзает этот же мессенджер.
Это как аналогия с Тримобом - мне дали 0 в сети до 2038 года, но кому мне на 091 звонить-то? (Таких всего 2-3 человека у меня знакомых)
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
....гм... Я своим знакомым сообщил - в Вайбере - что Вайбер отключаю навсегда, и милости прошу в Сигнал или Телеграм (кому Сигнал не по душе). Кому я нужен - согласились. А кому не очень - ну и фиг с ними. Отакой я нетолерантный немультикультурный негуманист.
 
Зверху