Вибір месенджера

Якими месенджерами ви користуєтеся?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    159

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
...один мій знайомий із країни "Томагавків" та "Чинуків", науковець з одного не останнього вишу, захищав свій Ph.D. з кібербезпеки - і надалі спеціалізується з неї. Так ось, він сам спілкується виключно за допомогою Сигналу - навіть войсом, не тільки в чаті. І батьків (а вони старші за мене рочків на 5) перевів на Сигнал. Отож бо.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Moto g54 5G
А він (та й як і Вайбер) ніколи й не вважався безпечним. Власне, отут моя "диванна аналітика" стосовно безпеки популярних месенджерів. За Вотсапп нещодавно дізнався, що його заборонили для користування (для службового листування) у ПФУ в Одеській області - раніше групові чати відділів були саме в ньому, а зараз перейшли куди б ви думали? Так, на Сигнал :)
Вони просто про Біп не знають. :)
 
Реєстрація
16.10.16
Місто
Тернопіль
Телефон
iPhone 12
Військовим відучора наказали видалити Телеграм з телефонів, під розпис. І ще Тік-Ток. Для листування радять користуватись Сигналом (Тріму чомусь навіть не згадували)
Уточнив це питання у друга, який на передовій. Каже що їм наказали видалити вайбер і телеграм ще місяць тому. І встановити сигнал
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Військовим відучора наказали видалити Телеграм з телефонів, під розпис. І ще Тік-Ток. Для листування радять користуватись Сигналом (Тріму чомусь навіть не згадували)
Трема не зайде, бо треба 2 грн. заплатити, а це ціла логістична п-р-о-б-л-е-м-а.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Вопрос - бегло читал про мобилизацию на давно оккупированных территориях. Запомнилось, что обязательное требование - телефон только кнопочный и без камеры. У наших военных, как я понял, нет такого требования?
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
...один мій знайомий із країни "Томагавків" та "Чинуків", науковець з одного не останнього вишу, захищав свій Ph.D. з кібербезпеки - і надалі спеціалізується з неї. Так ось, він сам спілкується виключно за допомогою Сигналу - навіть войсом, не тільки в чаті. І батьків (а вони старші за мене рочків на 5) перевів на Сигнал. Отож бо.
Ситуації:

1. робимо фотку, пересилаємо її Сиґналом партнерові, партнер її відкриває та зберігає на свій смартфон, Google Photo "підтягує" фотку до своєї галереї.
2. отримуємо через Сиґнал документ, відкриваємо його для перегляду за допомогою Google Docs, для цього док автоматично вантажиться на смартфон, після відкриття стає доступний серед останніх документів.

Пояснення: Річ в підході до організації обміну інформацією. Так, я особисто став теж переходити на Сиґнал у спілкуванні з колегами та деякими друзями, партнерами. Сиґнал гарантує ініціяцію довірливої комунікації, але повністю покладатися на нього, як панацеї, варто з обережністю.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Вопрос - бегло читал про мобилизацию на давно оккупированных территориях. Запомнилось, что обязательное требование - телефон только кнопочный и без камеры. У наших военных, как я понял, нет такого требования?
При виїзді на стрільби смартфони залишають в частині.
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
knedlyk, а хтось казав, що Сигнал - це аналог ЗАСу і т.п.? Для обміну документами не-загального доступу є інші технології. Ну, і сервіси Гугль можна й на "ціпок" та й в буду... :cool:
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
knedlyk, а хтось казав, що Сигнал - це аналог ЗАСу і т.п.?
Ну... розкажіть більше про ЗАС.
Для обміну документами не-загального доступу є інші технології. Ну, і сервіси Гугль можна й на "ціпок" та й в буду... :cool:
Поділіться, будь ласка, що знаєте. Можна тут чи в окремій темі (як вам зручно).
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
knedlyk, про ЗАС не розповім, бо я не зв'язківець, та й система ця старовинна, ще радянського розливу. А гугль-сервіси добрі люди вимикають за допомогою кастомних прошивок - якщо мене не зраджує склероз та деменція. :cool:

Між іншим, в інеті є досить цікавий підручник -


Організація військового зв'язку (2017).
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15

Просто цікаво, як СБУ перехопило чат в мессенджері? Що це за мессенджері і який обрати, щоб точно так же не перехоплювало фсб?
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель

Просто цікаво, як СБУ перехопило чат в мессенджері? Що це за мессенджері і який обрати, щоб точно так же не перехоплювало фсб?
Signal, Threema, власний добре налаштований Signal або xmpp-сервер.
 
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький

Просто цікаво, як СБУ перехопило чат в мессенджері? Що це за мессенджері і який обрати, щоб точно так же не перехоплювало фсб?
Signal, Threema, власний добре налаштований Signal або xmpp-сервер.
"власний добре налаштований Signal" - розкажіть, будь-ласка, докладніше. От поставив я сігнал, доступ до контактів не давав, як налаштувати і користуватися? Я ж не знаю, в кого з моїх він вже теж встановлений. Чи треба в кожного окремо питати, чи якось по-іншому? Чи є десь почитати про це?
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель

Просто цікаво, як СБУ перехопило чат в мессенджері? Що це за мессенджері і який обрати, щоб точно так же не перехоплювало фсб?
Signal, Threema, власний добре налаштований Signal або xmpp-сервер.
"власний добре налаштований Signal" - розкажіть, будь-ласка, докладніше. От поставив я сігнал, доступ до контактів не давав, як налаштувати і користуватися? Я ж не знаю, в кого з моїх він вже теж встановлений. Чи треба в кожного окремо питати, чи якось по-іншому? Чи є десь почитати про це?
 
Зверху