Вибір месенджера

Якими месенджерами ви користуєтеся?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    159

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
GAS, Самый надежный шифр это тот о котором знаешь ты и твой собеседник все. Геолокация? А нехрен с боевых позиций сидеть в мессенджерах. Сидишь все равно? Ну значит это твой риск.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Ну уже вроде всё, для чего ФСБ нужен был телеграм, произошло и мы не видим негативных телего-специфичных кейсов, но зато видим сколько пользы принесено. Не значит, что надо расслаблять булки и доверять ему координаты наших войск, но уже были бы результаты осуществления телего-заговора.

Основной вопрос - откуда деньги
Была не очень внятная инфа про инвесторов. Выглядело неубедительно, но вообще под такой проект собрать денег точно можно много где. Посмотрите в какое бессмысленное говно вливают миллиарды ИТ-инвесторы на завтрак за едой просто.
чего это вдруг власти РФ стали снисходительны к мессенджеру опального комерсанта?
Почему снисходительны? Пытались завалить, обосрались, пока великий файрвол не заведут, не могут физически. "Перестали блокировать" формулировка подразумевающая, что был заблокирован, а потом перестал быть, а это не так. Опять же, все может быть, но уже сейчас начинает выглядеть чистой теорией заговора ради заговора
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
GAS, Самый надежный шифр это тот о котором знаешь ты и твой собеседник все. Геолокация? А нехрен с боевых позиций сидеть в мессенджерах. Сидишь все равно? Ну значит это твой риск.
Не зовсім так. Абсолютно стійкий шифр - одноразовий блокнот.
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Кочевник, верно. Но мы же тут говорим об общении как минимум двоих. Так что придумывайте свои шифры. Перебор? Я так не думаю.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Но мы же тут говорим об общении как минимум двоих
Одноразовий блокнот якраз для спілкування 2-х абонентів. "Власні шифри", особливо від тих, хто не розуміється в криптології, навпаки будуть нестійкими. Краще використати відомі шифри з великою обчислювальною стійкістю і надійним механізмом розподілу ключів, ніж самому винаходити лісапєт.
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Собственные шифры это для бытовухи. Обсуждать военку хоть с шифрами хоть в мессенлдерах плохая идея в любом случае. Секреты любят тишину.
 
Реєстрація
29.01.20
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Почему снисходительны? Пытались завалить, обосрались, пока великий файрвол не заведут, не могут физически. "Перестали блокировать" формулировка подразумевающая, что был заблокирован, а потом перестал быть, а это не так.
Не забувайте, що в Telegram відкритим є тільки протокол і клієнтська частина. Серверна складова має пропрієтарний закритий код. І що там реалізовано ніхто, крім авторів не знає. Тому я особисто зі скепсисом відношусь до цієї платформи як абсолютно безпечної. Так зручна, але не більше.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
уже сейчас начинает выглядеть чистой теорией заговора ради заговора
более того, так как я лично про то, что Дуров продался, прочитал от тех, кто обеими руками за "спецоперацию", то могу выдвинуть контртеорию, что это был вброс был ради очернения репутации мессенджера вообще и Дурова в частности.

Выше правильно написали - думай, что делаешь и принимай все риски на себя.
 
Останнє редагування:

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
более того, так как я лично про то, что Дуров продался, прочитал от тех, кто обеими руками за "спецоперацию"
Мне кажется, пора просто не читать что они там говорят. Да, можно найти какую-то информацию, которую ты не найдешь у нас или на западе, но при таком промышленном количестве фейков, полу-правды и манипуляций больше вреда, чем пользы.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Тому я особисто зі скепсисом відношусь до цієї платформи як абсолютно безпечної.
Ніхто того не каже. Я лише про цілеспрямовану роботу з ФСБ. Час вскривати всі консерви вже прийшов.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Не забувайте, що в Telegram відкритим є тільки протокол і клієнтська частина. Серверна складова має пропрієтарний закритий код. І що там реалізовано ніхто, крім авторів не знає. Тому я особисто зі скепсисом відношусь до цієї платформи як абсолютно безпечної. Так зручна, але не більше.
Для приватних чатів - протоколу достатньо для забезпечення приватності. Жодна інформація, що надходить на сервер відповідно до протоколу не дає можливості отримати ключі шифрування переписки, а всі повідомлення уже зашифровані цими ключами. Але це стосується тільки приватних чатів. Щодо усіх інших чатів там уже достатньо розуміння що усе зберігається на серверах телеграму, а ідеального захисту не буває.
 
Реєстрація
29.01.20
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
webivan це ви проаналізували програмний код чи просто перепостили те, що пишуть в інтернеті? Бо щось мені здається, що другий варіант. Я трохи колись програмував і знаю, що таке розбиратись в чужому коді, це не так просто, як іноді пишуть.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Не забувайте, що в Telegram відкритим є тільки протокол і клієнтська частина.
Я сподіваюсь ти це писав, після того, як код проаналізував, а не прочитав просто в інтернеті. Якщо друге, то це виглядає як картка за флуд.
Я трошки форуми модерував, знаю як важко позбутися демагогії і софізмів.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Тобто тобі можна посилатися на інтернет, а іншим треба код читати щоб свої хлопські думки висловлювати. Нє, так діла не буде :)
 
Реєстрація
19.11.08
Місто
Бровари
Всем привет, лень читать всю тему, подскажите какой мессенджер лучше работает при плохом интернете?
 
Зверху