Вибір мобільного Інтернету

Устраивает ли вас ваш провайдер?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    236
Реєстрація
07.01.21
Місто
Київ
Моно - 156 Кбайт. Якраз на 6-60 раз вистачить. Мені здається на місяц буде достатньо.
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
cuser, достеменно теж не знаю. Але якщо воно враховується "порціями" по 200 або 500 кб, то як не крути, краще вже мати 100 мб на місяць. Так спокійніше, IMHO.
 
Реєстрація
07.01.21
Місто
Київ
Я провів експеримент.
Включив 4G, забрав права на мобільний інтернет у всіх у кого зміг і за 3 години оператор показав, що я спожив 1МБ.
Я так розумію, що технічний трафік 4G, виявився приблизно 0,66 МБ на годину, зважаючи на точність показчика МБ.
Отже навіть 1МБ вистачить на декілька заходів (операцій) в Моно (в мережі мого оператора).
Звісно в кожного оператора можуть бути свої особливості.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
17.06.16
Місто
Київ, Шостка
Що порадите аналогічне Інтернету БЕЗМЕЖ, але категорично не від ЛС? Щоб було ±40 ГБ на максимальній швидкості і настільки дешево, наскільки можливо. Новий номер не проблема - картка тільки для інтернету.
На что именно трафик уходит? Максимально много разных сервисов на Джойсе, но для остального он не безлимит
 

robster

Заблокирован
Реєстрація
27.12.21
Місто
Теплодар
А какой сейчас самый дешёвый тариф с моб. инетом контракт/припейд/корпа без шейпа? Если такса приемлемая, то можно и законтрактиться.
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
А какой сейчас самый дешёвый тариф с моб. инетом контракт/припейд/корпа без шейпа? Если такса приемлемая, то можно и законтрактиться.
Тримоб подойдёт? Тариф Green и заказ пакета 10 Гб (за 70 грн) на месяц. Или же 2 Гб за 30 грн.
 

robster

Заблокирован
Реєстрація
27.12.21
Місто
Теплодар
А какой сейчас самый дешёвый тариф с моб. инетом контракт/припейд/корпа без шейпа? Если такса приемлемая, то можно и законтрактиться.
Тримоб подойдёт? Тариф Green и заказ пакета 10 Гб (за 70 грн) на месяц. Или же 2 Гб за 30 грн.
Честно, с 3mob не имел дел ещё, да и мне бы полный безлим инет без шейпа. Что-то типа VF Red XL за 250, но не очень хочется садиться на контракт. По припейду шейп анлим самый дешёвый нашёл у KS Твой Безлим аж за 500 и то, по спецпредложению. У турков вообще нет ничего такого. Может ещё есть какие-то варианты, хоть также корпа? Главное, цена вопроса.
 

robster

Заблокирован
Реєстрація
27.12.21
Місто
Теплодар
robster, Інтернет Безмеж за 50 грн (МНП), 80 грн зареєстрованим. Правда з шейпом після 50 ГБ. Але все ж більше ніж у інших.
Якщо дорожче, то Лайфхак від ЛС (треба розкачувати) або ВФ Red XL (контракт).
Без меж не подойдёт, он региональный, я под него не подпадаю.
 
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
robster, Інтернет Безмеж за 50 грн (МНП), 80 грн зареєстрованим. Правда з шейпом після 50 ГБ. Але все ж більше ніж у інших.
Якщо дорожче, то Лайфхак від ЛС (треба розкачувати) або ВФ Red XL (контракт).
Без меж не подойдёт, он региональный, я под него не подпадаю.
регіональність відмінили
 
Останнє редагування:

robster

Заблокирован
Реєстрація
27.12.21
Місто
Теплодар
robster, Інтернет Безмеж за 50 грн (МНП), 80 грн зареєстрованим. Правда з шейпом після 50 ГБ. Але все ж більше ніж у інших.
Якщо дорожче, то Лайфхак від ЛС (треба розкачувати) або ВФ Red XL (контракт).
Без меж не подойдёт, он региональный, я под него не подпадаю.
регіональність відмінили
Даже если это и так, то наверняка временно, так сказать до победы. Тогда можно рассмотреть вариант MNP. С Лайки в Лайф можно сейчас прыгнуть?
 

robster

Заблокирован
Реєстрація
27.12.21
Місто
Теплодар
Хмм... Багато хто дякує богові що зранку прокинувся живим і здоровим, а ви переживаєте, що регіональність відмінили тільки до Перемоги....
Цінуйте те, що у вас є зараз. Завтра може і не настати.
Спасибо за пожелание и напутствие! Под танк точно с гранатой не полезу, а так ещё в 90-х у нас такие дела были, что уже бояться нам нечего. Мы победим, по-любому!
 

rtl

Заблокирован
Реєстрація
04.04.13
Місто
Лиманское (одесская обл. )
Телефон
prestigio 5453 , benq-siemens e-71 , siemens mt50 , сяоми 4х
Хмм... Багато хто дякує богові що зранку прокинувся живим і здоровим, а ви переживаєте, що регіональність відмінили тільки до Перемоги....
Цінуйте те, що у вас є зараз. Завтра може і не настати.
Спасибо за пожелание и напутствие! Под танк точно с гранатой не полезу, а так ещё в 90-х у нас такие дела были, что уже бояться нам нечего. Мы победим, по-любому!
Он на тебя полезет.
 

robster

Заблокирован
Реєстрація
27.12.21
Місто
Теплодар
Хмм... Багато хто дякує богові що зранку прокинувся живим і здоровим, а ви переживаєте, що регіональність відмінили тільки до Перемоги....
Цінуйте те, що у вас є зараз. Завтра може і не настати.
Спасибо за пожелание и напутствие! Под танк точно с гранатой не полезу, а так ещё в 90-х у нас такие дела были, что уже бояться нам нечего. Мы победим, по-любому!
Он на тебя полезет.
Ну как полезет - так и слезет, броня крепка и танки наши быстры!
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
А какой сейчас самый дешёвый тариф с моб. инетом контракт/припейд/корпа без шейпа? Если такса приемлемая, то можно и законтрактиться.
Тримоб подойдёт? Тариф Green и заказ пакета 10 Гб (за 70 грн) на месяц. Или же 2 Гб за 30 грн.
Честно, с 3mob не имел дел ещё, да и мне бы полный безлим инет без шейпа. Что-то типа VF Red XL за 250, но не очень хочется садиться на контракт. По припейду шейп анлим самый дешёвый нашёл у KS Твой Безлим аж за 500 и то, по спецпредложению. У турков вообще нет ничего такого. Может ещё есть какие-то варианты, хоть также корпа? Главное, цена вопроса.
Про безлимит ничего не сказано. Лучше сразу уточняйте такие детали.
Если же нужно много трафика - есть же тариф Смачний за 125 грн в месяц (дают 20 Гб).
Он для Одесской области тоже работает, на сайте пишет "Райони: Подільський, Роздільнянський.".
 
Реєстрація
27.05.11
Місто
Полтавська обл.Миргородський р-н
Телефон
Xiaomi Mi 8
А какой сейчас самый дешёвый тариф с моб. инетом контракт/припейд/корпа без шейпа? Если такса приемлемая, то можно и законтрактиться.
Тримоб подойдёт? Тариф Green и заказ пакета 10 Гб (за 70 грн) на месяц. Или же 2 Гб за 30 грн.
Честно, с 3mob не имел дел ещё, да и мне бы полный безлим инет без шейпа. Что-то типа VF Red XL за 250, но не очень хочется садиться на контракт. По припейду шейп анлим самый дешёвый нашёл у KS Твой Безлим аж за 500 и то, по спецпредложению. У турков вообще нет ничего такого. Может ещё есть какие-то варианты, хоть также корпа? Главное, цена вопроса.
Про безлимит ничего не сказано. Лучше сразу уточняйте такие детали.
Если же нужно много трафика - есть же тариф Смачний за 125 грн в месяц (дают 20 Гб).
Он для Одесской области тоже работает, на сайте пишет "Райони: Подільський, Роздільнянський.".

есть в КС безлим за 300грн абонка .
 
Зверху