Saab

Заблокирован
Реєстрація
26.10.07
Місто
Kiev
Телефон
iPhone
Помогаем друг другу выбирать мобильные телефоны

Чтобы помочь Вам в выборе телефона, просьба составлять свои сообщения в виде списка требуемых параметров как указано ниже.
  1. Стандарт(ы) связи - GSM, UMTS, CDMA, GSM + UMTS и т. д.
  2. Приблизительная цена - 1000 грн, 200 $, 300 €, 1200-1400 грн.
  3. Операционная система - Android, iOS, Bada, Symbian, нет
  4. Тип телефона - обычный, камерофон, музыкальный, смартфон, не имеет значения
  5. Форм-фактор - моноблок, флип, раскладушка, сенсорный, qwerty, не имеет значения
  6. Размер экрана - более 4 дюймов, менее 2 дюймов, не имеет значения
Необязательные пункты[/U][/B]
  1. Предпочтительный(ые) производители - Samsung, Nokia
  2. Дополнительные пожелания - Wi-Fi, GPS, влагозащищённый корпус, нет
  3. Для кого предназначается телефон - мужчина 60, женщина 25, ребёнок 8
  4. Камера - более 10 мегапикселей, не имеет значения
  5. Батарея - более 2000 mAh
  6. Размеры - тоньше 9 мм
  7. Другое - любые другие пожелания приветствуются

Эталонная рекомендация 2016 - брать Xiaomi или Meizu.
Если денег мало - брать более дешёвые бренды типа Doogee, Bluboo, TLC и др., которые могут поломаться. Или взять фирменный бренд типа Samsung или LG за те же деньги, которые уже поломаны, а также изношены, глючны, на Андроиде 2012 года, 768 МВ ОЗУ, и со слабой батареей.
Если денег много - брать Samsung, но с вдвое худшими характеристиками, чем вдвое дешёвый Xiaomi/Meizu. И радоваться что телефон произведён в Китае именно на этом заводе, а не на соседнем как вышеупомянутые бренды. Ну или взять 2 штуки Xiaomi/Meizu, и один подарить жене/любовнице/сестре/другу.
Если нужен iPhone - брать iPhone.

Если что-то более конкретное - пиши, подберём
 
Причина: Часть шапки под спойлер
Останнє редагування модератором:

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
:cautious: мій досвід підказує що там якість точно така як і в решти Китаю.
Так як тобі OnePlus 6T- теж китаец, наразі зараз практично все китайське :rolleyes: .
1+6Т ще непогано тримається: за 2 роки вийшов з ладу тільки перемикач беззвучного режиму, а от 8 вже пішли з масовим браком дисплею, а в 9 і софт добили.
А от з Сяомі в мене вічні проблеми були із дисплеями, динаміками, софтом
 
Реєстрація
27.03.15
Місто
Тараща
Телефон
Realme 6
Доброго дня. Посоветуйте,пожалуйста,телефон девушке студентке. В приоритете камера,батарея,память от 6 Гб.бюджет 8000 грн. Желательно наличие в укр.магазинах. смотрим samsung a51.заранее благодарен.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Посоветуйте,пожалуйста,телефон девушке студентке. В приоритете камера,батарея,память от 6 Гб.бюджет 8000 грн. Желательно наличие в укр.магазинах. смотрим samsung a51.заранее благодарен
Poco X3 NFC.
 

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Доброго дня. Посоветуйте,пожалуйста,телефон девушке студентке. В приоритете камера,батарея,память от 6 Гб.бюджет 8000 грн. Желательно наличие в укр.магазинах. смотрим samsung a51.заранее благодарен.
POCO X3 Pro 8/256 - один из лучших вариантов по вашему бюджету.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
POCO X3 Pro 8/256 - один из лучших вариантов по вашему бюджету
Так, але він дорожче за версію X3 NFC і в нього трохи гірше камера за X3 NFC. Але краще процесор.
За 8000 грн можно взять X3 Pro на 8/256. У моего родственника POCO X3 Pro, сравнивал по камере со своим POCO X3 NFC - фото ни чуть не хуже, а некоторые даже лучше на POCO X3 Pro, так как лучше обработка изображений процессором. Большее количество мегапикселей не делает камеру лучше.
 
  • Dislike
Реакції: twar
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
За 8000 грн можно взять X3 Pro на 8/256. У моего родственника POCO X3 Pro, сравнивал по камере со своим POCO X3 NFC - фото ни чуть не хуже, а некоторые даже лучше на POCO X3 Pro, так как лучше обработка изображений процессором. Большее количество мегапикселей не делает камеру лучше
У мене Poco X3 Pro 8/256. Я задоволений.
 

SeLena

Шаровик-любитель
Реєстрація
06.10.11
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi MAI132
Доброго дня. Посоветуйте,пожалуйста,телефон девушке студентке. В приоритете камера,батарея,память от 6 Гб.бюджет 8000 грн. Желательно наличие в укр.магазинах. смотрим samsung a51.заранее благодарен.
Если в камере интересует видео, то посмотрите ещё на Сяоми Ми 10 Лайт 5Ж.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Хватил я тут как круто 120Гц экран, а сегодня к вечеру удивился что как то очень много батареи осталось. Оказалось что забыл со вчера выключить режим энергосбережения, который в числе прочего отключает 120Гц и понял что за день совершенно не заметил разницы. Так что забираю свои похвалы назад. В повседневном использовании лично я разницы не вижу.
 

viktoralex

Циничный реалист
Реєстрація
04.12.12
Місто
Ахтырка
Телефон
Redmi 7A
Хватил я тут как круто 120Гц экран, а сегодня к вечеру удивился что как то очень много батареи осталось. Оказалось что забыл со вчера выключить режим энергосбережения, который в числе прочего отключает 120Гц и понял что за день совершенно не заметил разницы. Так что забираю свои похвалы назад. В повседневном использовании лично я разницы не вижу.
Значит маркетоЛохи не зря свой хлеб с черной икрой кушают.
 
Реєстрація
16.10.16
Місто
Тернопіль
Телефон
iPhone 12
Друзі, останнім часом часто буваю в місцях з поганим покриттям без можливості часто заряджати телефон і часто мій айфон не має зв'язку там, де інші телефони мають. Задумався про запасний апарат саме для таких випадків. Підкажіть, що можна взяти? Потрібно щоб була потужна антена, хороша батарея і підтримував LTE. Цікавить і варіант кнопочного телефона ( в такому випадку питання про LTE знімається) і смартфона. Наперед вдячний )
 
Друзі, останнім часом часто буваю в місцях з поганим покриттям без можливості часто заряджати телефон і часто мій айфон не має зв'язку там, де інші телефони мають. Задумався про запасний апарат саме для таких випадків. Підкажіть, що можна взяти? Потрібно щоб була потужна антена, хороша батарея і підтримував LTE. Цікавить і варіант кнопочного телефона ( в такому випадку питання про LTE знімається) і смартфона. Наперед вдячний )
Самомого цікавить такий варіант. Пошуки приводять тільки до цього апарата. Є 4G роздача інтернету і ватсап. Але,нажаль, апарат у руках не тримав і досвіду використання не маю

Nokia 800 Tough​

 
Останнє редагування:
Реєстрація
30.11.14
Місто
Киев
Підкажіть, що можна взяти? Потрібно щоб була потужна антена, хороша батарея і підтримував LTE. Цікавить і варіант кнопочного телефона ( в такому випадку питання про LTE знімається)
А почему вопрос LTE снимается? Кнопочный вариант с LTE - Nokia 225 4G Dual Sim.
Ups! Не успел!!
 
Реєстрація
16.10.16
Місто
Тернопіль
Телефон
iPhone 12
Дякую всім за відповіді )

Тракторист, AngryDen, Sharik, це цікаві моделі, але як у них з потужністю антени і батареєю?

Space Cat, поки що ні ( немає можливості

Уточню щодо LTE. Він мені потрібен для інтернету на самому телефоні, у мене не буде інших пристроїв, щоб на них роздавати. Просто неодноразово був в ситуації, коли в тому місці був слабенький сигнал LTE, достатній для роботи, але айфон переключається на EDGE, бо там сигнал трохи кращий по потужності, але на ньому неможливо навіть пошту завантажити. Тому на смартфоні LTE актуальний, а на кнопковому телефоні не є пріоритетом, лише потужність антени і ємність батареї.
 

Olgen

читатель
Реєстрація
17.08.09
Місто
Изюм
Телефон
Redmi Note 5 4/64
Честно кажучи я не знаю, як там в iPhone. Чи є там можливість ввімкнути режим роботи "тільки 4g". Можливо, це вирішило би проблему. Зі свого досвіду можу порадити свій redmi note 5. Порівнював з mi 9 lite та Poco x3 nfc. Вмикаю 4g only ( за допомогою *#*#4636#*#*) Інтернет працює, а на вище вказаних телефонах - ні. Але це IMHO
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Чи є там можливість ввімкнути режим роботи "тільки 4g". Можливо, це вирішило би проблему.
Немає. Але це б не вирішило проблему, тому що дзвінки не будуть проходити. Варіант - модем з wifi типу Хуа 8372 з павербанком, в режимі lte only, з будь яким смартфоном можна використовувати.
 
Зверху