Вибір телевізора

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
мав справу з кількома Ківі у знайомих, не раджу. після кількох тижнів використання, сильно гальмують, навіть ютуб не можливо дивитися
за такий прайс, надіятися, що воно не буде тупком... і щоб це мало більш вирішальне значення аніж матриця - нераціонально. Якщо матриця норм, то це мрія поета, для цього і існують приставки-стікі.
 
Реєстрація
28.08.20
Місто
Львів
Панове, не користувався телевізором з 2013 року, тому нічого і не тямлю.
Порадьте не з дорогих для перегляду Ютюб без лагів - хочу взяти батькам. Вимоги: 43', 1920х1080, про всяк випадок вмонтований DVB-T2.
Пробував вичитувати, одні хвалять Андроїд, інші хейтять, дехто радить Андроїд-приставку. Є сенс взяти Телевізор Xiaomi TV A2 43?
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
Riznychenko,
можу порадити наступне: купуйте телік очно, бо у кожного різне сприйняття комфорту ока. До 25.000 грн вони +/- однакові, різниця тільки: бренд та можливості в гарантійному обслуговувані. Із цього радив би придивитися до ЛЖ, Самсунг, Соні.
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
Дивився в магазі Хайсенс за 9, але поруч Самсунг за 10. Так у Самсунга екран значно яскравіший і насиченіші кольори. Але ці 5ти сантиметрові рамки у Самсунга...
така платня за бюджет та діагональ.
Post automatically merged:

не раджу нікому порівнювати
тоді як обирати???
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Реєстрація
28.08.20
Місто
Львів
купуйте телік очно, бо у кожного різне сприйняття комфорту
Так і планую. 10 вересня їду в відпустку і походжу по магазинах. Питання радше стосувалось платформи, чи Андроїд-платформа ОК? Багато відгуків, що Андроїд тупе/глючне, 2 гіга оперативи мало, марно витрачені гроші, слід брати Самсунгівський Smart Hub. Ще частина користувачів каже, що все вищеперелічене - лайно, а свята-святих це LG та їх WEB-OS. Якось не хочу вникати в платформосрач.
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
якщо дивитися на прайс овер 30000 грн, то можна орієнтуватися на обзори: там буде інформація щодо виробника матриці та інший "шум", але очі - головне.
Riznychenko, правильно! і непотрібно вникати в платформи, раджу зразу купити приставку, можна дивитися в сторону Сяомі: смарт тв бокс С.
 
Причина: виправив
Реєстрація
27.03.15
Місто
Тараща
Телефон
Realme 6
Maxxx, ні не мій
мав справу з кількома Ківі у знайомих, не раджу. після кількох тижнів використання, сильно гальмують, навіть ютуб не можливо дивитися
Відгук від Виталий Передрий на Розетці - то не твій?)) Дивно, але у мене протилежні відгуки, задоволені, і Ютуб, і всякі онлайн-кинозали працюють.
 
Реєстрація
23.03.15
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 7T
купуйте телік очно, бо у кожного різне сприйняття комфорту
Так і планую. 10 вересня їду в відпустку і походжу по магазинах. Питання радше стосувалось платформи, чи Андроїд-платформа ОК? Багато відгуків, що Андроїд тупе/глючне, 2 гіга оперативи мало, марно витрачені гроші, слід брати Самсунгівський Smart Hub. Ще частина користувачів каже, що все вищеперелічене - лайно, а свята-святих це LG та їх WEB-OS. Якось не хочу вникати в платформосрач.
В магазин сейчас ходят только для того, чтобы посмотреть и выбрать модель. А потом ее купить дешевле в интернете))
Разумнее купить просто ТВ с Т2+ отдельно андроидную приставку с хорошей оперативкой
 
Реєстрація
27.03.15
Місто
Тараща
Телефон
Realme 6
Панове, не користувався телевізором з 2013 року, тому нічого і не тямлю.
Порадьте не з дорогих для перегляду Ютюб без лагів - хочу взяти батькам. Вимоги: 43', 1920х1080, про всяк випадок вмонтований DVB-T2.
Пробував вичитувати, одні хвалять Андроїд, інші хейтять, дехто радить Андроїд-приставку. Є сенс взяти Телевізор Xiaomi TV A2 43?
Не знаю конкретно за 43 дюйми, але кільком колегам налаштовував Xiaomi tv з діагоналями 50-55 дюймів, всі задоволені тв
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
Разумнее купить просто ТВ с Т2+ отдельно андроидную приставку с хорошей оперативкой
люто Вас підтримую! :)
В магазин сейчас ходят только для того, чтобы посмотреть и выбрать модель
можна попасти на іронію долі, виробники панелей можуть бути різними:dik: головне, щоб він був в наявності, в "нормальному" заводському пакуванні, бо економія в 500-1000 грн боком вилізе.
 
Реєстрація
23.03.15
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 7T
якщо дивитися на прайс овер 30000 грн,
Лучше и не смотреть на такие цены, это для олигархов каких-то. Только что глянул на свой смарт 55" и поймал себя на мысли, что еще не включал его в этом году. Смотрим только на кухне обычный ТВ 24", купленный за 2500грн
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
якщо дивитися на прайс овер 30000 грн,
Лучше и не смотреть на такие цены, это для олигархов каких-то. Только что глянул на свой смарт 55" и поймал себя на мысли, что еще не включал его в этом году. Смотрим только на кухне обычный ТВ 24", купленный за 2500грн
я відповідав на комент щодо вибору ТВ по оглядах на ютубі. Саме така і у мене історія;)
 
Реєстрація
28.08.20
Місто
Львів
Не знаю конкретно за 43 дюйми, але кільком колегам налаштовував Xiaomi tv з діагоналями 50-55 дюймів, всі задоволені тв
Тобто, під Ютюб можна брати? Немає такого, що встиг випити кави, поки включився? Ага, ще згадав, планується використання через Wi-Fi.
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
Что-то отличное от android на сегодня сознательно себе не куплю. Из топ сегмента сони делает вещи на ведре, филипс тоже нравится, особенно их подсветка ambilight. Из недорогих рекомендовал бы обратить внимание на ergo, внезапно неплохие.
 
Реєстрація
27.03.15
Місто
Тараща
Телефон
Realme 6
Не знаю конкретно за 43 дюйми, але кільком колегам налаштовував Xiaomi tv з діагоналями 50-55 дюймів, всі задоволені тв
Тобто, під Ютюб можна брати? Немає такого, що встиг випити кави, поки включився? Ага, ще згадав, планується використання через Wi-Fi.
не тільки під Ютуб. встановлюєте застосунки типу lazy media deluxe і дивитесь онлайн фільми. Ott- play від Алекса і дивитесь IPTV телебачення. Холодний старт десь 40 сек, з режиму очікування вмикається моментально
Post automatically merged:

Что-то отличное от android на сегодня сознательно себе не куплю. Из топ сегмента сони делает вещи на ведре, филипс тоже нравится, особенно их подсветка ambilight. Из недорогих рекомендовал бы обратить внимание на ergo, внезапно неплохие.
Так соні на андроїді - топчик, але бюджет вище середнього
 

RifleR

👻👻👻
Реєстрація
14.03.09
Місто
Київ
Телефон
iPhone, Samsung
Ніхто ж не каже брати спеціально телевізор без смарт-функцій. Таких нормальних зараз і нема (саме телевізорів, не моніторів), але треба розуміти, що навіть якщо сьогодні вбудований смарт працює бездоганно, то так буде не завжди. Софт стає важчим, залізо залишається тим самим. Для прикладу - в мене на Самсунгу офіційний застосунок Ютубу два роки тому (коли тільки купив ТВ) працював добре, а зараз в деякі моменти переключає відео по 3-5 секунд.
 
Реєстрація
27.03.15
Місто
Тараща
Телефон
Realme 6
Ну і по ціні - відстійний по характеристикам ноунейм + приставка = Смарт ТБ від Xiaomi, Realme, Hisense, Kivi, Samsung
Смарт ТБ від Xiaomi розумний компроміс, Realme не стикався, дешеві Hisense- дуже важка рідна операційка Віда більш менш для офіційного перегляду і ютубу, про Ківі писав, Samsung, LG для офіційного перегляду мегого або світ тв,на LG можна налаштувати через MediaStation або Dstore перегляд неофіційних онлайн кінотеатрів та IPTV. Пишу з власного досвіду. Особисто користуюсь тв Самсунг з андроїд тв бокс
 
Зверху