Вибір телевізора

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
5% скидки сейчас - не Знак качества (привет, ссср!). Чтоб не было позже "...мучительно больно" за выбор в пользу экономии. IMHO
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
а чого не подивитись kivi
Родичі купили якусь модель Ківи. За 2 роки почала бігати широка горизонтальна смуга. Зникає, й то не завжди, після прогріву. Після 15-120 хвилин роботи.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Кочевник, у мене декілька знайомих купили ківі і все добре, а колеги, займаються приставками, встановленням тв і тд, вони постійно возять клієнтські самсунги в сервіс Ромсат на Ревуцького в ремонт.. Як повезе.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Если я везу Samsung в сервис - "блин, не повезло, но "и на Солнце есть пятна". Если я везу noname в ремонт - "вот блин, зачем я это "#?*! купил, сам виноват, "бачили очі, що купували, тепер їжте, хоч повилазьте".
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
Universe, я не высмеиваю - отнюдь. Я просто хочу уберечь Вас от возможных разочарований и необходимости выбора нового телевизора через 2-3 года.
Post automatically merged:

P.S. У самого беспородный Акаи 40" - именно такой, "безмозглый", не-смарт я и искал и купил в конце 20-го года. С гарантией 1 год. :cool: Покупался по принципу "повезет - не повезет, не жалко, куплю новый". Но с не-смартом меньше разочарований. :cool:
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Реєстрація
28.07.22
Місто
Kyiv
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
Скажу так в свому LG не смарт, за 10 років міняв три рази підсвітку і то перші два рази поштучно, потім зрозумів що то не варто було робити так як на довго його не ставало, останній раз замінив всі лінійки працює норм, да і обмежив по току самі світлодіоди випаявши декілька резюків в бп, для довговічності роботи лінійок, ось і всі поломки.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
Vovez, Я уже определилась. Возьму Samsung UE50CU7100UXUA, если вернут на него скидку 5% при оплате Приват :) Судя по отзывам, она была совсем недавно.
Я б їх не брав з їхньою довбаною боковою підсвіткою в котрої охолодження ніяке, мало того треба брати ті тв в котрих є можливість регулювання контрасності і яскравості, бо почали робит так що яскравість завалена на всю і нічим не відрегулюєш.
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
Якщо хочеш телевізор то — Sony від 55 дюймів. Все інше, це є вироби схожі на телевізори.
Я своим XF9005 доволен очень, до сих пор тащит топово. Еще бы SoC чутка лучше, чтобы плавнее андроид был, но по картинке просто имба. В новых девятках на VA матрице с Direct LED и затемнением матрица по спекам чутка хуже, но в живую не сталкивался. Все кто заходят и видят картинку после обычного телека, говорят ты шо картинка :) Хотя 55" уже маловато, хотелось бы 75".

Шефу вот такую имбу брал в 2020, курс думаю все помнят, имба до сих пор, спокойно по картинке может конкурировать с новомодными mini led, если не с micro, но на такие денег нет у мну :(
sony85.png
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Якщо хочеш телевізор то — Sony від 55 дюймів. Все інше, це є вироби схожі на телевізори.
Якщо хочеш автомобіль - то тільки BMW, все інше - це металево-гумові вироби, схожі на автомобілі. :trollface:
 
Зверху