Вибір телевізора

fiunigo

Заблокирован
Реєстрація
18.05.24
Місто
Львів
помер мій старенький LG
А чому-б його не відремонтувати?
99% що у ньому вигоріли 1-3 6-тивольтових світлодіода підсвітки, самостійна звміна яких з купівлею на базарі обійдеться гривень в 20.
Опісля треба не забути понизити струм підсвітки.
В мене кілька відремонтованих таким чином LG 42" працюють років по 6 (до того вони не більше 3-4 років з заводу протрималися).
 
Реєстрація
31.03.10
Місто
Черкаси
Телефон
Моторола Edge 50 Pro
Народ, хееееелп... Без попередження та об'явлення війни помер мій старенький LG, який останні пару років перейшов у безроздільну власність моєї дитини. У доньки стан близький до депресії... Як же тепер без улюблених мультів... Порадьте щось тут в Україні і зараз, плиииз! Бажання - від 40 дюймів, 4К. Бюджет - ну нехай до 13000 гривень. Бажано, звичайно, поякісніше і по дешевше :) Чи варто дивитись в сторону Kivi, ERGO і їм подібним? Підкупає гарантія 24-36 місяців.
Придивіться до телевізорів Gazer
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
помер мій старенький LG
А чому-б його не відремонтувати?
99% що у ньому вигоріли 1-3 6-тивольтових світлодіода підсвітки, самостійна звміна яких з купівлею на базарі обійдеться гривень в 20.
Опісля треба не забути понизити струм підсвітки.
В мене кілька відремонтованих таким чином LG 42" працюють років по 6 (до того вони не більше 3-4 років з заводу протрималися).
Йому вже 10 років, 32 дюйми, СмартТВ в якому вже забита пам'ять. Чи варто воно того? В ньому дійсно пропало зображення, звук є, канали перемикає. В принципі, все влаштовувало. Але ж ремонт це час, а тєлєк потрібен вже завтра-післязавтра :)
 

fiunigo

Заблокирован
Реєстрація
18.05.24
Місто
Львів
В ньому дійсно пропало зображення
Зображення є, просто без підсвітки ви його не зауважуєте. Посвітіть ліхтариком і побачите.
Це стандартна хвороба всіх сучасних LED телевізорів - з метою реалізації концепції "запланованого устарівання" виробники завищують струм світлодіодів підсвітки, від чого ті перегріваються, деградують і перегоряють вже відразу після завершення гарантійного терміну.

У вашому випадку 10 років - це надзвичайне везіння (плюс модель старша і не найбюджетніша). Раніше значно менше дурили.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
помер мій старенький LG
А чому-б його не відремонтувати?
99% що у ньому вигоріли 1-3 6-тивольтових світлодіода підсвітки, самостійна звміна яких з купівлею на базарі обійдеться гривень в 20.
Опісля треба не забути понизити струм підсвітки.
В мене кілька відремонтованих таким чином LG 42" працюють років по 6 (до того вони не більше 3-4 років з заводу протрималися).
Йому вже 10 років, 32 дюйми, СмартТВ в якому вже забита пам'ять. Чи варто воно того? В ньому дійсно пропало зображення, звук є, канали перемикає. В принципі, все влаштовувало. Але ж ремонт це час, а тєлєк потрібен вже завтра-післязавтра :)
Моїй 32 лижі не смарт вже 11 років і за 11років міняв 3 рази підсвітку поштучно свтлодіоди виходила повна дурня, довше ніж рік не працьювало, останній раз замінив всі лінійки і в догонку обмежив струм світлодіодів слава богу вже третій рік працює, так що я б його лагодив.
 

fiunigo

Заблокирован
Реєстрація
18.05.24
Місто
Львів
міняв 3 рази підсвітку поштучно свтлодіоди виходила повна дурня, довше ніж рік не працьювало
Так воно й не працювало довше року, бо струм з першої ж заміни не зменшили!
Я свій перший робив "на льоту", за вечір. Бо тоді в офлайні за комплект планок підсвітки просили якусь космічну суму, а чекати з алі терпіння не було.
Замінив 2 леда, подивився на інші - і жахнувся, у всіх від перегріву був люмінофор потрісканий.
Але відразу зменшив струм на 30% - і все чудово працює донині, вже 6 років минуло.
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Зображення є, просто без підсвітки ви його не зауважуєте. Посвітіть ліхтариком і побачите.
Спробував підсвітити фонариком, нічого не бачу. Екран виглядає ось так
IMG_20240719_042557209.jpg
Post automatically merged:

У вашому випадку 10 років - це надзвичайне везіння
Доречі, його кінескопний попередник, також LG, пропрацював з 1995 року по 2014 рік, і після придбання цього померлого, був проданий знайомому, де працює і донині.
 
Останнє редагування:

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Поклав око на цей тєлєк


Характеристики аналогічні Xiaomi TV A Pro 43", але на 2000 гривень дешевше і 2 роки гарантії замість одного у Сяомі. Що скажете?
 

fiunigo

Заблокирован
Реєстрація
18.05.24
Місто
Львів
Екран виглядає ось так
У цьому випадку дефект інший. Підсвітка робоча, ймовірно, в результаті торцового удару шлейф з панелі відслоївся.
Шлейфи переклеюються, але це вже зовсім за інші гроші ремонт, ще й з невеликим прогнозом на успіх.

Хоча є маленький шанс що оживе, якщо розібрати та шлейфи на T-CON-и поперевтикати.
кінескопний попередник
В кінці кінескопної ери вони вже навчилися робити якісні трубки. В мене в гаражі теж є Philips приблизно такого-ж віку, який й досі не виказує жодних ознак старіння.
Post automatically merged:

Глянув харакеристики, але так і не зрозумів чим він кращий за дешевший на 1500 грн https://comfy.ua/ua/televizor-blaupunkt-43ugc6000.html?sc_content=25179_r776v1547
 
Останнє редагування:

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
У цьому випадку дефект інший. Підсвітка робоча, ймовірно, в результаті торцового удару шлейф з панелі відслоївся.
Шлейфи переклеюються, але це вже зовсім за інші гроші ремонт, ще й з невеликим прогнозом на успіх.

Хоча є маленький шанс що оживе, якщо розібрати та шлейфи на T-CON-и поперевтикати.
Так розумію, що не варто мені зв'язуватись з ремонтом, не спеціаліст. Доречі, удару ніякого не було, просто раптом стало таке.
Глянув харакеристики, але так і не зрозумів чим він кращий за дешевший на 1500 грн https://comfy.ua/ua/televizor-blaupunkt-43ugc6000.html?sc_content=25179_r776v1547
Там HDR MEMC + Dolby Vision + Dolby Atmos. А якщо замовлю до 10 ранку, то він коштує

Снимок.JPG
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Реєстрація
24.02.12
Місто
Запорожье
Телефон
M2007J20CG

fiunigo

Заблокирован
Реєстрація
18.05.24
Місто
Львів
HDR MEMC + Dolby Vision + Dolby Atmos
Думаю що переважна більшість юзерів з пересічними зором та слухом просто не зауважать жодного покращення від тих фіч на такій діагоналі.
Хоча, може й знайдуться окремі унікуми шо побачать.

У любому випадку, як слушно зауважили вище, варто піти глянути на якість матриці. (Хоча мені самому важко віриться що матриці різних виробників формату 3840x2160 можуть сильно відрізнятися за якістю).
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Я б сходил посмотрел глазами на качество матрицы. Видел блаупук который имел углов обзора как на китайских планшетах - смотреть строго прямо. Зато дешёвый, да.
Так я вже по Сяомі кажу
 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
У цьому випадку дефект інший. Підсвітка робоча, ймовірно, в результаті торцового удару шлейф з панелі відслоївся.
Шлейфи переклеюються, але це вже зовсім за інші гроші ремонт, ще й з невеликим прогнозом на успіх.

Хоча є маленький шанс що оживе, якщо розібрати та шлейфи на T-CON-и поперевтикати.
Так розумію, що не варто мені зв'язуватись з ремонтом, не спеціаліст. Доречі, удару ніякого не було, просто раптом стало таке.
Глянув харакеристики, але так і не зрозумів чим він кращий за дешевший на 1500 грн https://comfy.ua/ua/televizor-blaupunkt-43ugc6000.html?sc_content=25179_r776v1547
Там HDR MEMC + Dolby Vision + Dolby Atmos. А якщо замовлю до 10 ранку, то він коштує

Переглянути вкладення 62535
То такий блаупункт як я папа римський, сяомі я би також не брав, а дививсь в сторону того ж LG.
 
Реєстрація
26.01.17
Місто
Львів
Поклав око на цей тєлєк


Характеристики аналогічні Xiaomi TV A Pro 43", але на 2000 гривень дешевше і 2 роки гарантії замість одного у Сяомі. Що скажете?
Брав 2 знайомим в грудні Blaupunkt 32HBG5000. Налаштовував сам. Назагал задоволений, гарна картинка, шустрий Гугл ТВ, керування голосом на пульті, сертифікований Нетфлікс. Правда один попався з браком- гудів правий динамік, помітив вже вдома, відвіз назад в магазин і взяв інший.
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Брав 2 знайомим в грудні Blaupunkt 32HBG5000. Налаштовував сам. Назагал задоволений, гарна картинка, шустрий Гугл ТВ, керування голосом на пульті, сертифікований Нетфлікс. Правда один попався з браком- гудів правий динамік, помітив вже вдома, відвіз назад в магазин і взяв інший.
Та вже все, замовив Xiaomi TV A Pro 43" Можна було і забрати сьогодні, але не захотів вітринний зразок, почекаю до неділі запакований екземпляр.
 
Зверху